25. 2. svátek má Liliana




Upozornil muže na absenci roušky, skončil s bodným zraněním v nemocnici

AKTUALIZOVÁNO
29. dubna 2020   (16:07)
Upozornil muže na absenci roušky, skončil s bodným zraněním v nemocnici
foto: pribram.cz

Hádka mezi dvěma muži v Čimelicích skončila bodným zraněním. Šestadvacetiletý mladík měl vulgárně upozornit kolemjdoucího, že nemá zakrytá ústa.


Šestadvacetiletý muž se měl pohybovat dne 26. dubna v době od třetí odpoledne do bezmála osmé večerní po Čimelicích, zřejmě okolo kostela a místní večerky. „Během této doby zde měl mít konflikt s mužem ve věku okolo 35 až 40 let, sportovní postavy a s pleší, který neměl roušku a mladík ho na to měl vulgárně upozornit. Rozepře skončila bodným zraněním v oblasti hrudi,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Zraněný muž večer přišel na místní stanoviště zdravotnického záchranného sboru k ošetření. „Dechovou zkouškou bylo prokázáno, že byl značně opilý, nadýchal téměř tři promile alkoholu,“ doplnila pro pribram.cz mluvčí s tím, že kriminalisté zjišťují okolnosti případu, ale i to, zda celá událost nemohla být smyšlená.
Aktualizace
Během šetření vyšlo najevo, že poškozený si zranění způsobil sám při pádu z kola, patrně střepem ze skleněné lahve.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici v katastru obce Narysov. Podle … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Jediná pobočka Senior Pointu ve Středočeském kraji je v Příbrami a slaví významné … ROZHOVOR Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Pořádně deštivý víkend a mokrý start týdne máme za sebou. Český hydrometeorologický … Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Milovníci tance, kvalitní literatury i výborného piva, zpozorněte! 21. ročník … KULTURA Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Nateklý prst, kovový prstýnek, který nejde sundat. A kdo pomůže? Hasiči! Vojenské lesy a statky: Brouk je na ústupu, pomáhá i satelit Vojenské lesy a statky: Brouk je na ústupu, pomáhá i satelit Všichni návštěvníci lesů nejen v CHKO Brdy si pamatují kalamitu, kterou způsobil … FOTOGALERIE Ranní chaos u příbramských škol: město chystá změny a plánuje „kiss and ride“ zóny Ranní chaos u příbramských škol: město chystá změny a plánuje „kiss and ride“ zóny Každé ráno se před příbramskými školami opakuje stejný scénář: kolony aut, zastavování … DOPRAVA Drony místo slz. 180 zachráněných srnčat — patron David Kraus podporuje sbírku Drony místo slz. 180 zachráněných srnčat — patron David Kraus podporuje sbírku Jen v loňské sezóně zachránili dobrovolníci z organizace Pomáháme srnčatům z.s. přes … ZVÍŘATA V Husově ulici porazilo auto chodce na přechodu V Husově ulici porazilo auto chodce na přechodu Před půl sedmou večer v pondělí 23. února byla nahlášena nehoda s chodcem v Příbrami v … AKTUALIZOVÁNO
V Brdech je nová přírodní památka Kočka, chrání naleziště zkamenělin V Brdech je nová přírodní památka Kočka, chrání naleziště zkamenělin V Chráněné krajinné oblasti Brdy přibylo patnácté maloplošné zvláště chráněné území – … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz