Ukradená motorka a poničený vůz
14. září 2014 (11:54)
Zatím neznámý pachatel odcizil v úterý 9. září motocykl s registrační značkou 3S3 796. Muž z Jinecka ho zapůjčil ke zkušební jízdě, protože měl v úmysl ho prodat, zloděj se ale již nevrátil. Majiteli tak vznikla škoda 20 tisíc korun.
Dvojnásobnou škodu způsobil další zloděj, který se v noci z 9. na 10. září vloupal do garáží v Rožmitálské ulici v Březnici. „Poškodil vjezdová vrata a uvnitř poničil osobní vozidlo, šlo o lak u zavazadlového prostoru a o prošlápnutí střechy. Zloděj se vloupal i do další garáže, ale nic v ní neodcizil,“ popsala pachatelovo chování policejní mluvčí Monika Schindlová.
Dvojnásobnou škodu způsobil další zloděj, který se v noci z 9. na 10. září vloupal do garáží v Rožmitálské ulici v Březnici. „Poškodil vjezdová vrata a uvnitř poničil osobní vozidlo, šlo o lak u zavazadlového prostoru a o prošlápnutí střechy. Zloděj se vloupal i do další garáže, ale nic v ní neodcizil,“ popsala pachatelovo chování policejní mluvčí Monika Schindlová.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Děti mají právo na pocit bezpečí
Světový den prevence týrání a zneužívání dětí připomíná nutnost chránit …
Krajina, která učí i zrcadlí. Nová kniha o středních Čechách vede od starohor k dnešku i k sobě samým
Středočeský kraj ve spolupráci s nakladatelstvím Dokořán představil již dvanáctou …
30+ PARTY v Pekle: Večer, jaký Příbram ještě nezažila
Music Club Peklo slaví třetí narozeniny od otevření klubu a tak zve už tento pátek 21. …
Temala převzala štafetu v náhradní rodinné péči
Dlouholetou činnost kanceláře náhradní rodinné péče při Dětském domově Korkyně na …
Je čas námluv raka kamenáče
Rak kamenáč je nejvzácnější druh raka v naší zemi a stal se symbolem CHKO Brdy.
Pacific Crest Trail: Ema Albrechtová vypráví v Příbrami o cestě z Mexika do Kanady
Jaké to je projít pěšky legendární trasu Pacific Crest Trail? O tom bude ve čtvrtek …
Do Česka dorazily první výrazné projevy zimy: studená fronta přinesla sníh, mráz i náledí
Do České republiky zamířila už v pondělí výrazná studená fronta, která přinesla první …
Gertrudy pořádají MODES ROBES 9. Pomoc zvířatům skrz módu
Devátý ročník charitativního bazaru MODES ROBES se uskuteční v sobotu 22. listopadu v …
FOTOGALERIE
Vánoční MINT Market v Příbrami: místo, kde najdete originální dárky od českých tvůrců
Vánoční nákupy začínají letos v Příbrami už v sobotu 22. listopadu. Estrádní sál v …
Houpák zarůstá a stín nesvědčí vřesům
Každý, kdo si oblíbil vrchol Houpák v CHKO Brdy, kde se rozkládala bývalá cílová …





