vývoj COVID-19
27. 1. 2021
Bezděkov 6
Bohostice 3
Bohutín 8
Borotice 4
Bratkovice 1
Březnice 41
Buková u Pb 3
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chotilsko 7
Chrást 1
Čím 12
Daleké Dušníky 1
Dlouhá Lhota 2
Dobříš 75
Dolní Hbity 6
Drahenice 3
Drahlín 17
Dubenec 8
Dublovice 6
Dubno 6
Háje 7
Hluboš 2
Hlubyně 4
Horčápsko 2
Hřiměždice 4
Hudčice 1
Hvožďany 16
Jablonná 4
Jesenice 6
Jince 13
Kamýk n. V. 6
Klučenice 4
Korkyně 1
Kosova H. 5
Koupě 1
Kozárovice 3
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 3
Lazsko 2
Lešetice 3
Lhota u Pb 3
M. Hraštice 10
Milín 16
Modřovice 1
Mokrovraty 7
Nalžovice 3
Narysov 6
Nechvalice 4
Nečín 2
Nedrahovice 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 6
Nové Dvory 5
Nový Knín 19
Občov 2
Obecnice 16
Obořiště 7
Obory 1
Ohrazenice 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Pečice 4
Petrovice 15
Pičín 8
Podlesí 15
Příbram 288
Příčovy 4
Prosen. L. 2
Radětice 1
Rosovice 8
Rožmitál p. T. 36
Rybníky 1
Sádek 3
Sedlčany 37
Sedlec-Prč. 40
Smolotely 2
Solenice 12
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Svatý Jan 2
Tochovice 7
Třebsko 6
Trhové Dušníky 6
Velká Lečice 2
Věšín 3
Višňová 6
Volenice 4
Voznice 2
Vrančice 1
Vranovice 1
Vys. Chlumec 3
Vysoká u Příbramě 1
Zduchovice 1
Županovice 1
Účastí v soutěži ztrácím soukromí, chci ale reprezentovat Příbram a vyhrát, říká semifinalistka Miss

24. června 2020   (14:21)
Účastí v soutěži ztrácím soukromí, chci ale reprezentovat Příbram a vyhrát, říká semifinalistka Miss

Barbora Máchová se dostala do semifinále soutěže o nejkrásnější českou dívku.


Barbora Máchová právě dokončila studium na Gymnáziu pod Svatou Horou v Příbrami. Také slaví svůj další životní úspěch, probojovala se do semifinále Miss České republiky. Nyní již probíhá hlasování, ve kterém můžete rodačku z Višňové svými hlasy podpořit. S Barborou jsme si povídali o tom, jaké si dává v soutěži šance na úspěch, ale také o tom, jak vstup do veřejného života změnil její život.

Dokončila jste studium, nyní Vás čeká první kolo semifinále o nejkrásnější českou dívku. Z jaké životní zkoušky jste měla větší obavy?
Tak maturitu jsem zvládla dokončit, aniž bych se nějak zvláštně připravovala. Ono to v souvislosti s epidemií koronaviru celé proběhlo úplně jinak, než jsem si představovala. Jsem velice ráda, že je to za mnou.

Obavy ze soutěže nemám. Jen ze sobotního semifinále jsem trošku nervózní. Budeme mít v Aquapalace Praha casting v plavkách, který bude přenášen i přes sociální sítě. Budu velice ráda, když mě lidé přijedou podpořit. Začátek je od třinácté hodiny a vyhlášení proběhne ještě ten samý den. Pokud to vyjde a budu mezi třemi postupujícími, tak jsem ve finále.
Věříte, že postoupíte?
Upřímně? Fakt nevím. Je mezi dívkami velká konkurence, nedokáži odhadnout kolik lidí mi dá svůj hlas před semifinále. Ani nedokáži odhadnout, jak zapůsobím na porotu. Udělám však vše pro to, abych byla úspěšná. Mnoho lidí mi vyjadřuje svoji podporu, moc si ji vážím.
Změnil se nějak Váš život poté, co jste se do soutěže přihlásila?
Ano, a to zcela zásadně. Hodně lidí mě poznává, ačkoliv jsem ještě nikde dosud nevystupovala. Tedy s výjimkou článku na portálu pribram.cz. Každý den dostávám stovky žádostí o přátelství na Facebooku. Hodně lidí mi také píše, některé zprávy jsou příjemné, jiné zase zcela vulgární. Někteří pánové mi ve zprávách zasílají své intimní fotografie s žádostí o schůzku. Musela jsem požádat svého přítele, aby mi zprávy „filtroval“. Není to opravdu nic příjemného.
Změnil se nějak Váš život poté, co jste se do …

Litujete svého rozhodnutí vstoupit do soutěže?
Nelituji. Jen mi je moc líto, jak se někteří lidé chovají. Ono není nic příjemného, když mi v noci přes messenger volají pánové, kteří jsou často neodbytní. Dřív jsem na svém profilu zveřejňovala fotky s kamarádkami s různými vtipnými komentáři, nyní jsem již obezřetná. Už raději žádosti o přátelství od lidí, které neznám, nepřijímám. Tím ale nechci říct, že mi nechodí i krásné zprávy, kde mi lidé vyjadřují podporu.
Pracovní nabídky jste dostala?
Několik ano, ale vesměs úplně nesmyslných. Kontaktoval mě jeden muž, který chtěl natáčet spoty pro německou filmovou společnost, odmítla jsem. Jindy e-mailem přišla zpráva, ve které mi paní nabízela uplatnění v oblasti reklamy. Vyptávala se, zdali jsem svobodná, bezdětná a jestli mám přítele. Jakmile jsem odpověděla, že jsem zadaná, přišla zamítavá odpověď. Prý se mám ozvat, až budu volná. Po poradě s maminkou již dále odpovídat nebudu. Také jsem dostala nabídku pracovat jako společnice, zde jsem ani neodpověděla.
Přinesla Vám soutěž také něco pozitivního?
Určitě ano. Poznala jsem spousty příjemných a milých lidí. Myslím si, že mezi soutěžícími si najdu hodně kamarádek.

Barboru můžete svým hlasem podpořit zde. Stačí pod fotkou zanechat svůj lajk.

Tip redakce: Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky

 
Přinesla Vám soutěž také něco …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: archiv_ Barbora Máchová

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Utrhl oleandr a olízl si prsty. V obavě o svůj život si opilec v Bohosticích zavolal záchranku Utrhl oleandr a olízl si prsty. V obavě o svůj život si opilec v Bohosticích zavolal záchranku Z preventivních důvodů skončil v nemocnici. V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila Policisté ve středu v podvečer šetřili příčinu dopravní nehody u OBI. Starostou Rožmitálu se stal Pavel Bártl, místostarostou je Josef Kaiser Starostou Rožmitálu se stal Pavel Bártl, místostarostou je Josef Kaiser Ke změně ve vedení města muselo dojít kvůli úmrtí Josefa Vondráška, který stál v čele … Nepřehlédněte Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací V Příbrami očkování veřejnosti nad 80 let zatím neodstartovalo. Proti sloučení příbramských gymnázií vznikla petice Proti sloučení příbramských gymnázií vznikla petice Petici je možné podepsat do 1. března tohoto roku. V Příbrami se s vykradenými sklepy roztrhl pytel. Zloděje nezastavil ani nouzový stav V Příbrami se s vykradenými sklepy roztrhl pytel. Zloděje nezastavil ani nouzový stav V zimním období se do sklepů častěji vkrádají zloději, kteří nepohrdnou žádným zbožím. … Právní poradna on-line: Pozvání do chatu přijal příbramský advokát Michal Janík Právní poradna on-line: Pozvání do chatu přijal příbramský advokát Michal Janík Na vaše dotazy bude zdarma odpovídat 11. února od 13:00. Otázky můžete klást již … CHAT S OSOBNOSTÍ Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem K nehodě mělo dojít v úterý odpoledne. Mám problémy s přítelem, volala žena o pomoc. Po příjezdu policistů se strhla bitka, agresorka nadýchala přes dvě promile Mám problémy s přítelem, volala žena o pomoc. Po příjezdu policistů se strhla bitka, agresorka nadýchala přes dvě promile Noc strávila v policejní cele.
Svatá Hora letos plánuje opravu místní studánky a vyčištění štuků v bazilice Svatá Hora letos plánuje opravu místní studánky a vyčištění štuků v bazilice V roce 2020 se ve svatohorském areálu investovalo hlavně do výměny plynových kotlů a …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz