23. 10. svátek má Teodor
Účastí v soutěži ztrácím soukromí, chci ale reprezentovat Příbram a vyhrát, říká semifinalistka Miss

24. června 2020   (14:21)
Účastí v soutěži ztrácím soukromí, chci ale reprezentovat Příbram a vyhrát, říká semifinalistka Miss
foto: pribram.cz

Barbora Máchová se dostala do semifinále soutěže o nejkrásnější českou dívku.


Barbora Máchová právě dokončila studium na Gymnáziu pod Svatou Horou v Příbrami. Také slaví svůj další životní úspěch, probojovala se do semifinále Miss České republiky. Nyní již probíhá hlasování, ve kterém můžete rodačku z Višňové svými hlasy podpořit. S Barborou jsme si povídali o tom, jaké si dává v soutěži šance na úspěch, ale také o tom, jak vstup do veřejného života změnil její život.

Dokončila jste studium, nyní Vás čeká první kolo semifinále o nejkrásnější českou dívku. Z jaké životní zkoušky jste měla větší obavy?
Tak maturitu jsem zvládla dokončit, aniž bych se nějak zvláštně připravovala. Ono to v souvislosti s epidemií koronaviru celé proběhlo úplně jinak, než jsem si představovala. Jsem velice ráda, že je to za mnou.

Obavy ze soutěže nemám. Jen ze sobotního semifinále jsem trošku nervózní. Budeme mít v Aquapalace Praha casting v plavkách, který bude přenášen i přes sociální sítě. Budu velice ráda, když mě lidé přijedou podpořit. Začátek je od třinácté hodiny a vyhlášení proběhne ještě ten samý den. Pokud to vyjde a budu mezi třemi postupujícími, tak jsem ve finále.
Věříte, že postoupíte?
Upřímně? Fakt nevím. Je mezi dívkami velká konkurence, nedokáži odhadnout kolik lidí mi dá svůj hlas před semifinále. Ani nedokáži odhadnout, jak zapůsobím na porotu. Udělám však vše pro to, abych byla úspěšná. Mnoho lidí mi vyjadřuje svoji podporu, moc si ji vážím.
Změnil se nějak Váš život poté, co jste se do soutěže přihlásila?
Ano, a to zcela zásadně. Hodně lidí mě poznává, ačkoliv jsem ještě nikde dosud nevystupovala. Tedy s výjimkou článku na portálu pribram.cz. Každý den dostávám stovky žádostí o přátelství na Facebooku. Hodně lidí mi také píše, některé zprávy jsou příjemné, jiné zase zcela vulgární. Někteří pánové mi ve zprávách zasílají své intimní fotografie s žádostí o schůzku. Musela jsem požádat svého přítele, aby mi zprávy „filtroval“. Není to opravdu nic příjemného.
Změnil se nějak Váš život poté, co jste se do …
foto: pribram.cz


Litujete svého rozhodnutí vstoupit do soutěže?
Nelituji. Jen mi je moc líto, jak se někteří lidé chovají. Ono není nic příjemného, když mi v noci přes messenger volají pánové, kteří jsou často neodbytní. Dřív jsem na svém profilu zveřejňovala fotky s kamarádkami s různými vtipnými komentáři, nyní jsem již obezřetná. Už raději žádosti o přátelství od lidí, které neznám, nepřijímám. Tím ale nechci říct, že mi nechodí i krásné zprávy, kde mi lidé vyjadřují podporu.
Pracovní nabídky jste dostala?
Několik ano, ale vesměs úplně nesmyslných. Kontaktoval mě jeden muž, který chtěl natáčet spoty pro německou filmovou společnost, odmítla jsem. Jindy e-mailem přišla zpráva, ve které mi paní nabízela uplatnění v oblasti reklamy. Vyptávala se, zdali jsem svobodná, bezdětná a jestli mám přítele. Jakmile jsem odpověděla, že jsem zadaná, přišla zamítavá odpověď. Prý se mám ozvat, až budu volná. Po poradě s maminkou již dále odpovídat nebudu. Také jsem dostala nabídku pracovat jako společnice, zde jsem ani neodpověděla.
Přinesla Vám soutěž také něco pozitivního?
Určitě ano. Poznala jsem spousty příjemných a milých lidí. Myslím si, že mezi soutěžícími si najdu hodně kamarádek.

Barboru můžete svým hlasem podpořit zde. Stačí pod fotkou zanechat svůj lajk.

Tip redakce: Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky

 
Přinesla Vám soutěž také něco …
foto: pribram.cz


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Dle územního plánu je území zastavitelné bytovými a rodinnými domy. Je to klidná … Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Loni kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím opatřením nebyla příliš vysoká poptávka … ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech Bez elektřiny je v tuto chvíli přibližně 800 domácností a dalších odběrných … Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Koupání v přírodním koupališti Nový rybník se letos téměř celé léto nedoporučovalo, na … Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Příbram poskytne dárcům krve volné vstupenky na akce pořádané městem a jeho … Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Řidiče se nepodařilo nalézt. V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh O otevření samostatného covidového oddělení a dalších opatřeních se rozhodne v … Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Společnost ČEZ ve čtvrtek večer kvůli poruchám způsobeným větrem vyhlásila kalamitní … Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko O severské zemi v úterý 26. října povypráví fotograf a cestovatel Václav …
Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Náklady na pořízení a instalaci jsou 1,9 milionu korun. Do budoucna by stojanů v …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz