25. 5. svátek má Viola




U Mokrska na Příbramsku hořel autobus, nikdo nebyl zraněn

FOTOGALERIE
5. září 2016   (15:40)
Další 3 fotografie v galeriiU Mokrska na Příbramsku hořel autobus, nikdo nebyl zraněn
foto: HZS

Požár vznikl v motorovém prostoru autobusu.



Mezi Mokrskem a Čelinou na Příbramsku dnes dopoledne hořel autobus. Uvnitř bylo osm lidí, všem se podařilo dostat včas ven a nikdo nebyl zraněn.

Událost byla hlášena po 10:00. "Autobus hořel v motorové části. Při příjezdu hasičů na místo byl požár v plném rozsahu," uvedl Jaroslav Gabriel z HZS Středočeského kraje. Oheň se podařilo zlikvidovat před 11:00.

Z důvodu úklidu vozovky a odtahu vraku autobusu však zůstala silnice II. třídy číslo 102 uzavřena až do odpoledních hodin. Příčinu požáru vyšetřovatel stanovil jako technickou závadu v motorovém prostoru. Škoda vzniklá požárem byla vyčíslena na 200 tis. Kč.

"„Potvrzuji, že dnes dopoledne zasáhl požár jeden z našich autobusů. Spoj jel z Prahy do Sedlčan. Krátce před desátou hodinou se začalo u obce Čelina kouřit z prostoru motoru. Řidič použil oba hasicí přístroje, ale bylo zřejmé, že na hašení sám nestačí, proto přivolal na pomoc profesionální hasiče. V autobuse jelo v ten okamžik 8 cestujících. Nikomu se nic nestalo, všichni jsou v pořádku. Přesnou příčinu požáru zjišťujeme," doplnila mluvčí společnosti Arriva Nikola Šeligová.

Fotogalerie

U Mokrska na Příbramsku hořel autobus, nikdo nebyl zraněn (1) U Mokrska na Příbramsku hořel autobus, nikdo nebyl zraněn (2) U Mokrska na Příbramsku hořel autobus, nikdo nebyl zraněn (3)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
HZS
autor: khj jpt, HZS








Další články

Thajsko hlásí objev století: gigantický dinosaurus, o kterém nikdo netušil Thajsko hlásí objev století: gigantický dinosaurus, o kterém nikdo netušil Vědci v Thajsku oznámili objev, který otřásl paleontologickým světem. Identifikovali … ZAJÍMAVOSTI Za Hluboší skončilo auto na boku, silnice byla uzavřena Za Hluboší skončilo auto na boku, silnice byla uzavřena V pondělí odpoledne zasahovaly složky integrovaného záchranného systému na silnici … AKTUALIZOVÁNO Pomněnkový den připomíná zmizelé děti. Policisté na Příbramsku loni pátrali po 14 dětech Pomněnkový den připomíná zmizelé děti. Policisté na Příbramsku loni pátrali po 14 dětech Každoročně si 25. května lidé po celém světě připomínají Mezinárodní den pohřešovaných … ZAJÍMAVOSTI Na většině středočeských stanic měřících přes 30 let padly v neděli teplotní rekordy Na většině středočeských stanic měřících přes 30 let padly v neděli teplotní rekordy Ve Středočeském kraji v neděli 24. května padly teplotní rekordy na 13 z 16 stanic s … NEPŘEHLÉDNĚTE Půlstoletí od premiéry: „Na samotě u lesa“ slaví 50 let. Kultovní film má kořeny na Příbramsku Půlstoletí od premiéry: „Na samotě u lesa“ slaví 50 let. Kultovní film má kořeny na Příbramsku Rok 2026 přináší významné výročí jednoho z nejmilovanějších českých filmů. Komedie Na … ZAJÍMAVOSTI Chodec po střetu s autem v Brodské ulici odešel. Policie ho teď hledá Chodec po střetu s autem v Brodské ulici odešel. Policie ho teď hledá Příbramští dopravní policisté pátrají po chodci, který se stal účastníkem dopravní … AKTUÁLNĚ Obřadní síň v Ernestinu září novotou. Příbram dokončila kompletní rekonstrukci a chystá první obřady Obřadní síň v Ernestinu září novotou. Příbram dokončila kompletní rekonstrukci a chystá první obřady Historická budova Zámeček-Ernestinum má za sebou další výraznou proměnu. Obřadní síň, … Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Na silnici u Krásné Hory nad Vltavou došlo v neděli v podvečer k vážné dopravní nehodě … AKTUÁLNĚ Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Příbramská rodačka Lucie Pudilová si řekla o zápas, který může změnit její … SPORT
Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Stačí jeden problematický člověk a atmosféra na pracovišti se může rychle změnit v … LIFESTYLE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz