14. 8. svátek má Alan




U Klenovic v noci narazilo auto do stromu, čtyři zranění

19. srpna 2022   (10:26)
U Klenovic v noci narazilo auto do stromu, čtyři zranění
foto: HZS Středočeského kraje

Záchranná služba převezla tři osoby do příbramské nemocnice pozemní cestou, další byla přepravena letecky do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.


Zraněním čtyř lidí skončila v noci na pátek dopravní nehoda u obce Klenovice. Z dosud nezjištěných příčin zde řidič narazil do stromu, načež měla zůstat jedna z cestujících ve voze zaklíněna. Na místo vyjely záchranné složky, přivolán byl i vrtulník. Komunikace ve směru na Trhovky byla po dobu záchranných prací uzavřena.

Událost byla oznámena krátce po 23. hodině. „Po příjezdu na místo již byly osoby v péči záchranné služby, nemuseli jsme nikoho vyprošťovat,“ řekl pribram.cz mluvčí hasičů Jan Sýkora s tím, že hasiči asistovali při příletu a následném odletu vrtulníku.
Podle policejního mluvčího Pavla Truxy vozidlo řídil muž (2004), který cestoval společně s dalšími třemi osobami. „Řidič se podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem,“ řekl pribram.cz Truxa.
Záchranná služba převezla tři osoby do příbramské nemocnice pozemní cestou, další byla přepravena letecky do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. „Tato osoba utrpěla poranění hlavy, zasahující lékař u ní musel zajistit dýchací cesty. Ostatní pacienti utrpěli poranění lehčích charakterů. Jednalo se o otřes mozku, pohmoždění kyčle a poranění v oblasti břicha,“ dodala pro pribram.cz mluvčí záchranky Monika Nováková.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Překonali jsme hranici 35 000. A k tomu 11 000 na Instagramu. Příbram.cz roste díky vám Překonali jsme hranici 35 000. A k tomu 11 000 na Instagramu. Příbram.cz roste díky vám Překročili jsme další hranici, která ještě před rokem vypadala jako něco, co se nás … NEPŘEHLÉDNĚTE Obořištěm zazní burácení historických motorů. Na 8. sraz veteránů dorazí desítky unikátních strojů Obořištěm zazní burácení historických motorů. Na 8. sraz veteránů dorazí desítky unikátních strojů Milovníci historických automobilů a motocyklů by si měli v kalendáři zakroužkovat … NEPŘEHLÉDNĚTE Policie udeřila na nenávistné komentáře! Kvůli příbramskému Pride prověřuje desítky příspěvků Policie udeřila na nenávistné komentáře! Kvůli příbramskému Pride prověřuje desítky příspěvků Už tuto sobotu se v Příbrami uskuteční vůbec první Pride, tedy pochod LGBT komunity. … AKTUÁLNĚ Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin i naftu pořídíte u Silmetu Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin i naftu pořídíte u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,89 Kč do 41,90 Kč … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Svatohorská poutní slavnost, živá Marie Terezie i pilotní ročník Příbram Pride! Tipy na víkend: Svatohorská poutní slavnost, živá Marie Terezie i pilotní ročník Příbram Pride! Centrem dění tohoto víkendu bude nejen Svatá Hora, kde se bude konat další poutní … NEPŘEHLÉDNĚTE Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Orlická přehrada zažívá největší pokles hladiny za poslední desítky let. V nádrži … FOTOGALERIE Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Dvě největší globální firmy vyrábějící léky na cukrovku a obezitu oznámily výsledky za … ZDRAVOTNICTVÍ Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Stačí nehoda na parkovišti, poškozená značka nebo svodidla a problém může být mnohem … Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Jen kousek od obce Svatý Jan pod Skalou se ukrývá místo, kde se snoubí průmyslová … TIP NA VÝLET
Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Spartak šel do vedení už v úvodu a proti třetiligovému Písku se dokázal vrátit a … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz