U Hrachova skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění
4. ledna 2021 (12:06)
Záchranné složky vyjížděly v pondělí dopoledne k nahlášené dopravní nehodě na silnici mezi obcemi Hrachov a Drážkov na Příbramsku.
Oznámení o nehodě přijali policisté v půl jedenácté. Ihned po příjezdu uzavřeli obousměrně silnici číslo 10229. Hasiči zajistili vozidlo proti převrácení a provedli protipožární opatření.
Policisté šetří okolnosti nehody. „Sedmašedesátiletá řidička neutrpěla zranění. Na místě se podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem,“ řekla pribram.cz policejní mluvčí Monika Schindlová.
Z 2. na 3. ledna zaskočila několik řidičů námraza na vozovkách. V sobotu v nočních hodinách havaroval u obce Solopysky 49letý muž. Po projetí zatáčky dostal s vozem smyk, přejel do protisměru, kde bokem automobilu narazil do stromu. Vzniklá škoda byla stanovena na 120 tisíc korun.
Druhý den ráno boural v Příbrami 53letý motorista. Při odbočování vlevo nezvládl řízení na zledovatělých dlažebních kostkách a havaroval do zaparkovaného auta. Škoda byla v tomto případě ve výši 35 tisíc korun. Před polednem se stala obdobná nehoda v obci Suchodol. Řidič nejprve po smyku na náledí narazil do stojícího vozidla a následně do drátěného oplocení domu. Způsobená škoda činila 80 tisíc korun.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Česko znovu vysychá, vítr a slunce zvyšují riziko požárů
Dlouhodobé sucho pokračuje a podle meteorologů se situace v nejbližší době …
AKTUÁLNĚ
Mapa odhaluje, kde hrozí největší riziko. Nová Klíšťapka ukáže výskyt nakažených klíšťat i nebezpečí boreliózy
S letními prázdninami tráví lidé více času v přírodě, a právě teď vrcholí i aktivita …
AKTUÁLNĚ
Pálí vás oči po koupání? Není to chlor, ale reakce s močí a potem
Pálení očí po koupání není známkou „přechlorovaného“ bazénu. Ve skutečnosti jde o …
ZAJÍMAVOSTI
Nehoda před Příbramí komplikuje dopravu. Jedna osoba skončila v nemocnici
Dopravu na hlavním tahu od Rožmitálu směrem na Příbram v úterý dopoledne zkomplikovala …
AKTUÁLNĚ
Středočeští dopravci testovali elektrický kloubový autobus MAN
Je možné, že cestující v regionu se potkají s novým kloubovým autobusem. Integrovaná …
DOPRAVA
Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky
Kdo v těchto dnech zavítá do lesů, občas může zahlédnout typický obrázek prázdninových …
ZAJÍMAVOSTI
Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu
Když dnes přijedete do San Francisca, je téměř nemožné minout bílé Jaguary s velkou …
ZAJÍMAVOSTI
Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa
Maturity i závěrečné zkoušky jsou za vámi a před vámi stojí první velký krok do …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek
Obyvatelé Rožmitálu pod Třemšínem se mohou těšit na výrazné zvelebení veřejných …
ZAJÍMAVOSTI
Počasí nabere letní obrátky. Po deštivém začátku týdne se začne oteplovat až k 30 °C
Po chladnějším a deštivějším začátku týdne čeká Českou republiku výrazná změna počasí. …
POČASÍ




