U Felbabky došlo k vážné nehodě, pro zraněného přilétl vrtulník
22. března 2019 (14:31)
Doprava v místě nehody je řízena kyvadlově.
K vážné dopravní nehodě došlo před několika minutami u obce Felbabka u hranic okresu Příbram. Z dosud neznámých příčin zde došlo ke střetu osobního vozu, nákladního vozu a cyklisty. Na místě přistál vrtulník, připraveny jsou i dva vozy záchranné zdravotnické služby.
Na místě probíhá vyšetřování nehody a ošetřování raněných, jeden pruh je uzavřen, doprava je řízena kyvadlově. Projíždějte místem se zvýšenou opatrností.
Aktualizace: „Došlo ke zranění 4 osob. 3 osoby byly zraněny lehce a po ošetření byly převezeny do nemocnice v Hořovicích. U jedné osoby došlo ke středně těžkým poraněním, se kterým byla letecky transportována do FN Motol,“ sdělila k nehodě mluvčí ZZS Středočeského kraje Petra Effenbergerová.
Na místě probíhá vyšetřování nehody a ošetřování raněných, jeden pruh je uzavřen, doprava je řízena kyvadlově. Projíždějte místem se zvýšenou opatrností.
Aktualizace: „Došlo ke zranění 4 osob. 3 osoby byly zraněny lehce a po ošetření byly převezeny do nemocnice v Hořovicích. U jedné osoby došlo ke středně těžkým poraněním, se kterým byla letecky transportována do FN Motol,“ sdělila k nehodě mluvčí ZZS Středočeského kraje Petra Effenbergerová.
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red
Další články
Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války
Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších …
TIP NA VÝLET
Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě
Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v jarních investicích do oprav chodníků, …
Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH
Historické centrum Příbram už tuto sobotu ovládne adrenalin, hluk kol, skoky mezi zdmi …
SPORT
Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit
Ve středu 20. května se příbramští zastupitelé sešli na dalším jednání. A i když šlo o …
POLITIKA
Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami
Malí i velcí diváci, milovníci pohádek, loutek a kouzelných příběhů – zbystřete. Od …
KULTURA
Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram
Licenční komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) v první fázi licenčního řízení …
SPORT
Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici
Exploze občas vyleká obyvatele pod brdskými hřebeny a pochopitelně i turisty, co se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nová karta otevírá jeskyně, glamping i zážitky v Brdech a Podbrdsku za výhodnější ceny
Výlet, kde dopoledne zmizíte v temnotě Koněpruských jeskyní, odpoledne se vezete na …
ZAJÍMAVOSTI
Památník Vojna otevře v Muzejní noci. Program doplní koncert Jaroslava Hutky
Památník Vojna u Příbrami, jeden z nejautentičtější dochovaných vězeňských areálů v …
KULTURA











