28. 10. je státní svátek
U Čenkova nepřežila žena pád z devítimetrové skály, na místě zasahovaly dva vrtulníky

Nepřehlédněte
25. září 2021   (18:48)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Žena zde byla v přítomnosti muže, který podle policie jevil známky opilosti.


Policisté šetří okolnosti úmrtí ženy dosud neznámé totožnosti, která se zřítila z devítimetrové výšky z hřebenu Slonovec v Brdech. Žena zde byla s dalším mužem, který se nezranil, ale jevil známky opilosti.

Událost byla nahlášena na tísňovou linku záchranky v sobotu před sedmnáctou hodinou. Vzhledem ke špatně přístupnému terénu na místo vyjela z Příbrami hasičská čtyřkolka, vzlétly také dva vrtulníky letecké záchranné služby.
Podle policejního mluvčího Pavla Truxy se nejednalo o lezce. „Na místě neměli žádné vybavení, ani lana,“ řekl Truxa pribram.cz. Záchranáři se pokoušeli několik minut u ženy obnovit základní životní funkce, bohužel bezúspěšně. Zasahující lékař konstatoval zranění neslučitelná se životem.
Policisté se případem intenzivně zabývají, na místo byl přivolán koroner. „Muž jevil známky opilosti, ale vzhledem k jeho psychickému stavu u něj prozatím nebyla provedena zkouška na přítomnost alkoholu nebo jiných psychotropních látek,“ dodal Truxa.

Asi po hodině a půl odletěly oba vrtulníky na svá stanoviště.
Policisté se případem intenzivně zabývají, na …
foto: Petr Sýkora/se souhlasem


foto: Petr Sýkora/se souhlasem


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz