5. 3. svátek má Kazimír




Tropy ve městě? Nemusí být úmorné

25. června 2019   (06:01)
Tropy ve městě? Nemusí být úmorné

Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin



Zatímco na Nováku minulý týden hygienici zjistili zhoršené vlastnosti vody ve smyslu snížené průhlednosti, všechna ostatní veřejná koupaliště na Příbramsku prošla "bez ztráty kytičky". Tedy kromě Pilského rybníka, který je smyslově horší již od začátku měřicí sezony, a o kterém jsme vás již informovali v článku Tento týden bude tropický.

Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu
Ačkoliv běžně venkovní bazén otevírá v červnu až po obědě (ve 13 hodin), rozhodli se jeho provozovatelé vzhledem k nadcházejícím tropům otevřít tento týden již v 11 hodin. V době letních prázdnin bude pak ve všední dny otevřeno od 10 hodin, o víkendech a svátcích od 9 hodin. Brána se zavírá ve 20 hodin.

Oproti okolním Aquaparkům je vstupné velmi příjemné
Celodenní vstupné pro dospělého je 50 korun, děti do 15 let zaplatí 40 korun, děti do 10 let 30 korun, Rodinné celodenní vstupné (2 dospělí + 2 děti do 15 let) činí 120 Kč. Děti do 3 let jsou zdarma.

V porovnání s blízkým Aquaparkem Hořovice, kde dospělý zaplatí 90 korun za den a rodinné vstupné stojí 220 korun, jsou ceny velmi příjemné.

Bazén venkovního areálu je unikátní svou velikostí
S rozměry 50 m x 20 m a hloubkou od 140 do 180 cm nabízí možnost si pořádně zaplavat. Areál je v provozu v závislosti na aktuálním počasí většinou od června do září a kromě osmi plaveckých drah nabízí také široké travnaté prostředí pro relax a odpočinek. Pro nejmenší je tu dětský bazének a hřiště s pískovištěm, součástí areálu jsou také dvě beach volejbalová hřiště.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: www.pribram.cz
autor: mir








Další články

Myslíte si, že máte fyzičku? Policie vám to změří stopkami Myslíte si, že máte fyzičku? Policie vám to změří stopkami Máte pocit, že byste zvládli honičku na zloděje? Nebo si jen chcete dokázat, že těch … NEPŘEHLÉDNĚTE Mistr světa a trenér HC Baník Příbram Radek Bělohlav: Ovládli jsme základní část. Teď potřebujeme diváky Mistr světa a trenér HC Baník Příbram Radek Bělohlav: Ovládli jsme základní část. Teď potřebujeme diváky Radek Bělohlav. Mistr světa z roku 1996, trojnásobný mistr extraligy, legenda Sparty a … ROZHOVOR Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně Rožmitál pod Třemšínem se po roce znovu dočkal svého posla jara. Čáp bílý se na komíně … ZAJÍMAVOSTI Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky. Oprava zahrnovala i … ZDRAVOTNICTVÍ Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu Přibližně hodinu po poledni ve středu 4. března zasahovali hasiči a záchranáři u … DOPRAVA Únor byl teplotně nadprůměrný. Patří k teplejším v historii měření Únor byl teplotně nadprůměrný. Patří k teplejším v historii měření Letošní únor byl na území České republiky hodnocen jako teplotně normální, přesto … POČASÍ Příbram chce slyšet váš hlas: podpořte akční plán služeb 2027 Příbram chce slyšet váš hlas: podpořte akční plán služeb 2027 Odbor sociálních věcí a zdravotnictví města Příbram připravuje Akční plán rozvoje … AKTUÁLNĚ V květnu nebo červnu půjde k zemi most u Jíloviště. Kraj už vybral zhotovitele za 193 milionů V květnu nebo červnu půjde k zemi most u Jíloviště. Kraj už vybral zhotovitele za 193 milionů V průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku začne stavba nového mostu přes dálnici D4 u … DOPRAVA Příbram chystá levnější jízdné do Prahy. Opozice chce změny u nádraží Příbram chystá levnější jízdné do Prahy. Opozice chce změny u nádraží Parkovací dům u nádraží se začíná plnit a město už připravuje další kroky, které mají … POLITIKA
Zákaz sekání o nedělích? Příbram chystá vyhlášku, která změní víkendy Zákaz sekání o nedělích? Příbram chystá vyhlášku, která změní víkendy Město Příbram připravuje novou obecně závaznou vyhlášku, která má omezit hlučné … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz