Třímetrový pes, lesní strašidlo i pavoučí muž. Víkendoví návštěvníci kina nejsou „tuctovky“
27. ledna 2022 (06:28)
foto: kino Příbram, vizuál k filmu Velký pes Clifford
Příbramské divadlo o víkendu odehraje dvě náhradní představení. Nedělní divadlo Tři prasátka v klubu Junior je kvůli nemoci zrušeno.
Pokud zatím váháte, kam se vydat o nastávajícím víkendu v Příbrami, přinášíme několik kulturních tipů pro dospělé i děti. Hned dvě pohádková promítání má na programu místní kino. V pátek 28. ledna se tu zabydlí Velký červený pes Clifford. Příběh rodinné komedie svede dohromady ve škole neoblíbenou Emily a domácího mazlíčka netradičního vzrůstu a barvy. Film začíná v 17.00.
Neobvyklého hrdinu přivede na plátno i Moje krásná příšerka, a to v sobotu 29. ledna od 16.00. Dívčí polovinu ústřední dvojice ruského animovaného snímku reprezentuje rozhodná princezna Barbara, která si nenechá nic diktovat od svého královského otce ani lesního strašidla. „Z důvodu nákazy jednoho z prasátek musíme nedělní přestavení zrušit,“ informuje Městské kulturní centrum Příbram o změně programu v klubu Junior. Divadelní představení Tři prasátka bude uvedeno v náhradním termínu.
Na kriminální drama Ulička přízraků s Bradley Cooperem a Cate Blanchet zajdete v pátek od 20.00. Předlohou pro loňský film scénáristy a režiséra Guillerma del Tora (Tvář vody) se stal mysteriózní román od Williama Lindsay Greshama. Ti, kdo ještě nestihli další příběh pavoučího muže s názvem Spider-Man: Bez domova, si zarezervují sobotní večer od 19.00.
„Po dlouhé odmlce bude v Pojistce čistě drum and bass party plná zlámaných beatů, na které vystoupí vedle headlinera Tonyho Terry i Pojistka DJ crew,“ hlásí příbramský klub hudební jízdu na sobotní noc. Romantiky pak čeká nedělní odpolední kino. Ve volném pokračování filmu Šťastný nový rok s podtitulem Dobro došli se vrací „známí“ z jedničky, a to od 16.00.
Náhrady za zrušená představení odehraje Divadlo A. Dvořáka Příbram. Místní soubor pobaví na Velké scéně komedií Přišel na večeři (28. ledna, 19.00). Nejen to, co se děje navenek, ale také v hlavách dvou manželských párů, ukáže Druhá strana kulis (Malá scéna, 30. ledna, 16.00). Na obě hry zůstávají stále volné vstupenky.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Další články
Příbram ovládne v sobotu 11. ročník České Route 66
Návštěvníci této oblíbené události uvidí na čtyři stovky vystavených plechovek a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Večer na sídlišti v Příbrami? Zapomeňte na volné místo
Nedostatek parkovacích míst v Příbram je problém, který jako místní obyvatel vnímám …
NÁZOR
Kocouři vydřeli pětisetovou bitvu. Příbram porazila Odolenu Vodu 3:2
Volejbalisté VK Trox Příbram mají za sebou mimořádně dramatické utkání. V domácím …
SPORT
TripperGo! dobývá Svatou Horu – dobrodružství pro celou rodinu
V neděli 12. dubna ožije příbramská Svatá Hora netradičním dobrodružstvím. Dorazí sem …
AKTUÁLNĚ
Zámek Březnice v pořadu Skryté skvosty. Česká televize odvysílá díl už 9. dubna
Zámek Březnice se objeví v dalším dílu dokumentárního cyklu Skryté skvosty, který …
HISTORIE
V sobotu bude Kulturní dům v Příbrami opět hostit jednu z největších českých burz minerálů
Burza pro návštěvníky začíná v 8.30 ráno a končí ve 14 hodin. Vystavovat zde bude 90 …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ranní mrazy udeřily: úroda je v ohrožení, pěstitelé mají před sebou kritické dny
Velikonoční oteplení nás příjemně naladilo na jaro, ale návrat k realitě byl nečekaně …
AKTUÁLNĚ
Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat?
Policisté na Příbramsku v dubnu zesílí dohled nad bezpečností silničního provozu. …
DOPRAVA
Krutost ukrytá za zdmi tvrze. Pičín zve na přednášku o Kateřině Bechyňové
Ve čtvrtek 9. dubna od 17 hodin se v sále restaurace v Pičíně uskuteční beseda s …
HISTORIE
Páté Bohutínské pstruhobraní se blíží. Rybářský závod nabídne soutěž, ryby i zábavu pro děti
Místní organizace Českého rybářského svazu Bohutín společně s obcí Bohutín připravuje …
NEPŘEHLÉDNĚTE




