26. 1. svátek má Zora




Teplé dny končí, přichází mrazy!

10. prosince 2018   (12:18)
Teplé dny končí, přichází mrazy!

Končí období teplejších dní. Tento týden se začne ochlazovat.



V posledních dnech se v České republice držely relativně vysoké teploty s ohledem na roční období. Tento týden však slibuje značné ochlazení a dojde i na mrazy. Dnešní den je jednoznačně tím nejteplejším, jaký nás v tomto týdnu čeká. Teploty se budou držet mezi 2 až 6 stupni. Bude však foukat mrazivý vítr a dojde na dešťové srážky.

Úterní ráno už se bude pohybovat od -2 do 2 stupňů Celsia. Odpolední teploty se vyšplhají maximálně na 4 stupně. Opět však bude foukat ledový vítr. Středa bude dle předpovědi velmi oblačná, dopoledne dojde i na sněžení. Ranní teploty se odhadují od -4 do 0 stupňů. Odpoledne pak od -1 do 3. Čtvrtek bude taktéž oblačný a výjimečně, se objeví sněhové přeháňky. Příbram díky své vyšší poloze zažije až -8 stupňů Celsia při ranním vstávání. Odpoledne se pak teploty dostanou na -3 až 1 stupeň.

V pátek bude oblačno, sněhové přeháňky budou výjimečné a čekají nás ranní teploty od -6 do -2 stupňů. Odpoledne se pak budou pohybovat kolem 0. V sobotu nás čeká oblačno až zataženo, ranní teploty pak budou od -7 do -3. Odpolední teploty se vyšplhají maximálně k nule. Poslední den týdne nabídne mírné oteplení, což znamená že nás čekají srážky. Ráno však bude mrazivé, kdy se teploty budou pohybovat mezi -5 až -1 stupněm. Odpoledne pak bude od 0 do 4 stupňů Celsia.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČHMÚ
autor: pmr








Další články

Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Odpolední teploty se dnes ve Středočeském kraji a v Praze pohybovaly většinou mezi 3 … Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní vědomostní soutěž YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v … Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Po osmiměsíční pauze způsobené zraněním se Lucie Pudilová vrací do OKTAGONU. Česká … Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v modernizaci svých provozů. Technické služby … V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V pondělí před 9. hodinou ranní se stala dopravní nehoda v Příbrami v ulici … FOTO Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Meteorologové varují, že přes naše území postupuje tlaková níže k severu. V noci … Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Současná vládní koalice zvažuje úpravu pravidel pro slevové akce v supermarketech. … Nepřehlédněte Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Začátek roku má v posilovnách jedno společné. Plná parkoviště, obsazené stroje a … Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Zima se letos vrátila v podobě, na kterou jsme v posledních letech téměř zapomněli. … FOTOGALERIE
Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Sociální sítě zažívají v posledních letech prudký nárůst agresivity, radikalizace a … Nepřehlédněte
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz