29. 1. svátek má Zdislava




Tento týden bude oblačno, ale teploty vystoupají nad 20 stupňů

6. května 2024   (08:00)
Tento týden bude oblačno, ale teploty vystoupají nad 20 stupňů
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

V noci se teploty po celý týden udrží většinou alespoň několik stupňů nad nulou, ale od čtvrtka se mohou místy objevovat přízemní mrazíky.


V Česku bude tento týden většinou oblačno s přeháňkami a zpočátku týdne i s bouřkami. Teploty ale po většinu dní mohou vystoupat nad 20 stupňů Celsia. V noci se budou teploty držet vesměs nad nulou, ve druhé polovině týdne se však mohou objevit přízemní mrazíky. Vyplývá to z týdenní předpovědi počasí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Déšť nebo přeháňky se budou podle předpovědi ústavu v Česku objevovat po celý týden s výjimkou čtvrtka, kdy bude jasno až polojasno. V pátek a o víkendu se ale budou přeháňky vyskytovat jen ojediněle.
Po víkendu s teplotami, které dosahovaly téměř 27 stupňů, se tento týden ochladí. Dnes bude podle předpovědi ještě 17 až 22 stupňů, v úterý už bude však nejvýše 19 stupňů a ve středu maximálně 18 stupňů.
Ve druhé polovině týdne pak teploty opět stoupnou. Ve čtvrtek a pátek bude přes den 17 až 21 stupňů a o víkendu 16 až 21 stupňů Celsia. V noci se teploty po celý týden udrží většinou alespoň několik stupňů nad nulou, ale od čtvrtka se mohou místy objevovat přízemní mrazíky. "Během úterý a v noci na středu k nám začne pronikat sušší a chladnější vzduch od severovýchodu. Bude víc sluníčka, ale v noci musíme počítat s nižšími teplotami mezi sedmi až dvěma stupni Celsia, při zemi i s přízemními mrazíky, které vydrží místy až do víkendu," sdělil ČHMÚ na síti X.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK/ČHMÚ
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Letošní ročník ankety Sportovec Příbramska přináší významné novinky. Organizační výbor … Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov V útulku Technických služeb města Příbrami v Lazci žije dvanáct psů, kteří mají za … Zvířata Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Konec ledna je tady a s ním i pololetní vysvědčení, které se rozdává právě ve čtvrtek … Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Počasí ráno komplikuje dopravu v celém regionu, některé spoje Pražské integrované … AKTUALIZOVÁNO Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Lednové jednání příbramského zastupitelstva trvalo více než čtyři a půl hodiny a … Politika Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Další zdržení, nový termín a návrat na začátek. Ministerstvo dopravy zrušilo územní … Nepřehlédněte Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Zimní období každoročně ukazuje, jak dobře jsou domácnosti připravené na skutečně … PR V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy Ve středu krátce před šestou hodinou večerní přijali policisté na tísňové lince 158 … AKTUALIZOVÁNO Sledujte dnes online jednání zastupitelstva. Zastupitelé rozhodnou i o dražbě domu za 20 milionů Sledujte dnes online jednání zastupitelstva. Zastupitelé rozhodnou i o dražbě domu za 20 milionů Zastupitelstvo města Příbram se dnes schází k prvnímu letošnímu jednání. V jednacím … ON-LINE PŘENOS
Meteorologové varují před novou sněhovou pokrývkou. Ve čtvrtek může sněžení komplikovat dopravu Meteorologové varují před novou sněhovou pokrývkou. Ve čtvrtek může sněžení komplikovat dopravu Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu před novou sněhovou pokrývkou, která se …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz