29. 3. svátek má Taťána

Staň se hasičem. Příbramská stanice hledá nové kolegy

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
18. října 2022   (13:28)
Staň se hasičem. Příbramská stanice hledá nové kolegy
foto: pr

Územní odbor HZS Příbram hledá zájemce do služebního poměru na pozici Hasič, Hasič – strojník s nástupem od ledna 2023.


Profesionální práce požární ochrany prošla za dobu své existence složitým vývojem. Kromě hašení požárů a řešení dopravních nehod hasiči významnou mírou pomáhali s pandemií covid-19. Od 1. ledna 2023 se změní kategorie příbramské stanice, kdy každý den bude sloužit o dva hasiče na směnu více. Dojde tak poprvé v novodobé historii k výraznějšímu navýšení početního stavu stanice, jež bude mít pozitivní efekt v podobě zvýšení bezpečnosti občanů.
Podle zákona o Hasičském záchranném sboru ČR je základním posláním chránit životy a zdraví obyvatel, dále majetek před požáry a poskytovat účinnou pomoc při mimořádných událostech. Pro spoustu hasičů je volba tohoto povolání nejen zaměstnáním, ale hlavně prací, která má smysl a je tak i celoživotním posláním spojeným s touhou pomáhat druhým.
HZS od Vás požaduje:
• stupeň vzdělání: minimálně střední s maturitní zkouškou
• zaměření vzdělání: všeobecné – gymnázium, technické, humanitní, ekonomické, biologické (zahrnuje i lékařské a zdravotní)
• dobrou fyzickou kondici
• trestní bezúhonnost
• řidičské oprávnění skupiny B (sk. C a E výhodou)
• osobní spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita
• praxe v oboru vítána (např. člen JSDHO, zaměstnanec HZS podniku aj.)
Předpokládaný termín přijetí do služebního poměru je 1. ledna 2023. Zájemci ať doručí svůj profesní životopis, kontaktní adresu a telefon na e-mail: marie.cernohorska@sck.izscr.cz . Kontakt pro případný zájem na tel. čísle 950 831 142 nebo 950 831 120.
Předpokládaný termín přijetí do služebního …
foto: pr

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

Otakar (Ťulda) Brousek: „Mám se výborně. A to spoustu lidí naštve“ Otakar (Ťulda) Brousek: „Mám se výborně. A to spoustu lidí naštve“ Otakar Brousek mladší, v hereckém prostředí přezdívaný Ťulda, patří k nejvýraznějším … ROZHOVOR Proč lidé večer nosí červené brýle? Nový trend slibuje lepší spánek Proč lidé večer nosí červené brýle? Nový trend slibuje lepší spánek Možná jste si toho všimli na sociálních sítích, v podcastech o zdraví nebo u známých: … ZAJÍMAVOSTI Přípravné práce zahájeny. Vnitroblok v Riegrově ulici se změní Přípravné práce zahájeny. Vnitroblok v Riegrově ulici se změní V polovině dubna budou zahájeny stavební práce ve vnitrobloku v Riegrově ulici, který … NEPŘEHLÉDNĚTE Bezpečí v Příbrami? Někteří lidé ukazují na drogy, bezdomovectví a zločiny, další to tak černě nevidí Bezpečí v Příbrami? Někteří lidé ukazují na drogy, bezdomovectví a zločiny, další to tak černě nevidí Je Příbram bezpečným městem? Na tuto otázku odpovídali naši čtenáři v nedávné anketě – … NÁZOR Blechy, prádlo a zákaz práce: Velikonoční týden má temnější tradice, než čekáte. Blechy, prádlo a zákaz práce: Velikonoční týden má temnější tradice, než čekáte. Velikonoce jsou svátky vajec, jara a nových začátků. Ať už je vnímáme duchovně, … VELIKONOCE Pozor, jsou všude. Klíšťata se objevují i tam, kde byste je nečekali Pozor, jsou všude. Klíšťata se objevují i tam, kde byste je nečekali Česká lékárnická komora upozorňuje, že klíšťata se v Česku probouzejí už s prvními … PŘÍRODA Nevydej se špatnou cestou. Policie varuje děti před drogami Nevydej se špatnou cestou. Policie varuje děti před drogami Policie České republiky z Územního odboru Příbram se i letos zapojila do preventivního … NEPŘEHLÉDNĚTE Vajíčka letos na Velikonoce podraží. Češi si připlatí oproti loňsku až o 11 procent Vajíčka letos na Velikonoce podraží. Češi si připlatí oproti loňsku až o 11 procent Blížící se Velikonoce přinesou tradiční nákupní horečku, letos ale budou vejce dražší … NEPŘEHLÉDNĚTE Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Letos nás čeká změna času o den dříve, než v loňském roce. V noci ze soboty 28. na … ZMĚNA ČASU
Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Parkoviště pod Svatou Horou patří k větším parkovacím plochám v dosahu centra … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz