28. 4. svátek má Vlastislav




Hasičský sbor z Višňové postoupil do finále dvanáctého ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku

5. října 2022   (08:05)
Hasičský sbor z Višňové postoupil do finále dvanáctého ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku
foto: SDH Višňová

Do finále ankety Dobrovolní hasiči roku v kategorii Jednotka obce vybrala finalisty odborná porota. O hlasy a potřebnou podporu se ucházejí jako jediní zástupci příbramského okresu višňovští hasiči.


Smyslem a posláním ankety je podpora a propagace činností sborů a jednotek sborů dobrovolných hasičů v obcích České republiky. Jde o ocenění za vykonávanou službu veřejnosti za posuzované období a motivaci k dalšímu zlepšování služeb občanům. Neméně důležitou součástí je také podpora prevence požární ochrany.

Do finále letos s dalšími čtyřmi jednotkami poslala odborná porota i SDH Višňová, který může veřejnost podpořit svými hlasy prostřednictvím SMS ve tvaru HASICI JSSC5 na číslo 900 77 06 (cena jedné SMS 6,- Kč), případně vyplněním hlasovacího formuláře na www.adhr.cz/hlasovani-jednotky do 20. října. V současné době čítá višňovský sbor 83 členů, pyšní se hasičárnou, síní tradic, klubovnou, vyspělou technikou i aktivními členy. Vítězný sbor bude známý po slavnostním vyhlášení výsledků v Brně 16. listopadu.
Do finále letos s dalšími čtyřmi jednotkami …
foto: SDH Višňová
Na otázku, jak se do soutěže přihlásit a co by případný úspěch pro višňovský sbor znamenal, hasiči odpovídají: „Do soutěže se mohou přihlásit všechny sbory dobrovolných hasičů, kteří k tomu najdou odvahu a kteří pravdivě a úplně vyplní vstupní elektronický formulář přihlášky. Hodnotí se předešlé roční období v činnosti sboru. V měsíci září vybere odborná porota pět finalistů z pěti oblastí celé republiky, o výsledném pořadí finálových účastníků rozhoduje veřejnost ve druhém, finálovém kole. To období je právě nyní a končí 20. října. V případě úspěchu nás kromě hřejivých pocitů na srdci čeká titul Jednotka Sbor dobrovolných hasičů roku 2022 a cena, která bude udělena formou finančního daru, vázaného na účelové použití v rámci aktivit požární ochrany nebo věcného daru partnera ankety."

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Lenka Kotápišová








Související


Další články

Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys … LIFESTYLE Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE
Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz