30. 11. svátek má Ondřej
Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře

27. října 2021   (20:10)
Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře
foto: Sportovní zařízení města Příbrami

Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím nového rezervačního systému možné od 3. 1. 2022. Spuštění online systému proběhne 29. 10. 2021.


Modernizace chaty Granit jde ruku v ruce s rezervačním systémem, který nabídne zcela novou cestu k samostatné obsluze rezervací. „Naše snaha směřovala k tomu, aby byl systém zcela transparentní a pro všechny srozumitelný. Rezervační systém bude plně spuštěn dne 29. 10. 2021. V začátcích se mohou objevit nějaké drobné komplikace, ale žádné zásadní problémy neočekáváme,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Do rezervačního systému se zájemci o ubytování dostanou přes webové stránky chaty Granit, kde jsou zároveň dostupné všechny další důležité informace, jako ceník ubytování, obchodní podmínky a dále například informace o časech nástupu na pokoje a jejich opouštění. V systému si bude možné rezervovat jak individuální, tak skupinový pobyt. V případě zájmu o dlouhodobější pobyt při plném obsazení chaty je doporučeno kontaktovat také přímo manažera provozu na e-mailové adrese chatagranit@pb.cz. V těchto případech je zde možnost pro školy či jiné organizované skupiny zajistit individuální cenu.
V současné době, vzhledem ke stále probíhající rekonstrukci, bude rezervační systém spuštěn prozatím bez fotografií. Fotografie, které mají nejvíce napovědět o dispozici, vzhledu a vybavení jednotlivých pokojů, budou doplněny v průběhu měsíce listopadu a prosince, kdy by měly být všechny pokoje již plně vybavené, hotové a nafocené.
Ubytování bude umožněno na termíny od 3. 1. 2022. Do té doby bude probíhat zkušební provoz a čerpání některých přebookovaných pobytů. Vstoupit do rezervačního systému půjde od 29. 10. 2021.

„Považuji za velmi důležité podat informaci o tom, že v rámci rekonstrukce a modernizace bylo nutné některým již objednaným hostům přesunout jejich pobyty na novou éru chaty. Se všemi se nám podařilo domluvit a těmto lidem patří velké poděkování, za jejich vstřícnost,“ říká Slaba.
 
Z tohoto důvodu bylo upřednostnit tyto klienty v novém rezervačním systému a poskytnout jim předběžnou rezervaci pro rok 2022, jako náhradu za pobyty zrušené. „Tento nevyhnutelný krok byl jedinou možností, jak oplatit těmto osobám jejich vstřícnost. Ostatní termíny pro rok 2022 jsou zcela přístupné nám všem,“ dodává závěrem Slaba s tím, že nyní si nepřeje nic jiného než co nejvíce spokojených návštěvníků, kterým budou dveře chaty Granit vždy otevřeny. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz/Sportovní zařízení města Příbrami
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou V týdnu, kdy budou vánoční svátky - mezi 20. a 26. prosincem, průměr denních teplot … Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Dosud očkovaní lidé podle metodického pokynu hlavní hygieničky z 19. října nemuseli … Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Policie silnici obousměrně uzavřela. Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Při střetu dvou aut došlo k poranění jednoho z řidičů. Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Výstraha před silným větrem platí v úterý od 06:00 do 24:00. Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Nárok na přeočkování mají nyní lidé šest měsíců po dokončeném předchozím očkování. Od … Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Jmelí je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Jeho léčivé účinky a magické síly byly známy … Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů V městské kase je v tuto chvíli zhruba 300 milionů korun. V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol Hlavní role v klipu se zhostil herec Martin Dejdar.
Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta Příbrami Jan Konvalinka společně se starostkou Lhoty u Příbramě Evou Drmlovou …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz