18. 6. svátek má Milan

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

21. září 2018   (06:04)
Dalších 44 fotografií v galeriiSpousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

O sebeobranu je nebývalý zájem ve všech věkových kategoriích.


Včera odpoledne se konaly první letošní tréninky sebeobrany. O nové zájemce nebyla nouze v žádné z věkových kategorií. Sešly se dokonce i předškolní děti, u nich šlo samozřejmě především pouze o to, aby si protáhly tělíčka a pravidelným cvičením se budou postupně motoricky zdokonalovat.

Školáci, kteří po hodině vystřídali na tatami ty nejmenší, se už naučili bojový postoj i první údery. Ač pod přísným dohledem trenéra, stihli se i dobře pobavit při hrách na postřeh a opičí dráze. Mezi bojovníky cvičilo i mnoho holčiček. Tréninky je mají dovést nejen k umění sebeobrany při reálném útoku, ale také se zde naučí postupně ovládat svoje emoce ve vypjatých situacích. Samozřejmostí je posílení fyzické stránky, rozvíjení přirozené obratnosti a všestranný rozvoj.

Včera odpoledne se konaly první letošní …

Fotogalerie

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně () Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (1) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (2) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (3) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (4) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (5) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (6) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (7) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (8) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (9) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (10) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (11) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (12) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (13) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (14) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (15) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (16) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (17) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (18) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (19) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (20) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (21) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (22) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (23) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (24) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (25) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (26) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (27) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (28) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (29) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (30) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (31) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (32) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (33) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (34) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (35) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (36) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (37) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (38) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (39) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (40) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (41) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (42) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (43)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Výtržníci dluží městu přes milion korun Výtržníci dluží městu přes milion korun Vzhledem ke klientele záchytných stanic se městům nevyplácí peníze vymáhat 18. června 2019   (12:26) Hasiči ze Starosedlského Hrádku oslaví v sobotu 120 let, bude i ohnivá show Hasiči ze Starosedlského Hrádku oslaví v sobotu 120 let, bude i ohnivá show Sboru dobrovolných hasičů ze Starosedlského Hrádku je letos 120, proto společně s obcí připravili na sobotu 22. června stylovou oslavu. 18. června 2019   (10:08) Příbramští zastupitelé budou opět jednat o rekonstrukci akvaparku Příbramští zastupitelé budou opět jednat o rekonstrukci akvaparku Zastupitelé minulý měsíc schválili záměr rekonstrukce, stěžejní rozhodnutí mají ale stále před sebou. 18. června 2019   (08:00) Společně pro Příbram. Doopravdy - bez hádek a výhružek Společně pro Příbram. Doopravdy - bez hádek a výhružek V posledních dnech Příbramí hýbou bouřlivé diskuse o budoucnosti hřiště Na Cvičně na Březových Horách. 18. června 2019   (06:01) Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat výstavbu jihovýchodního obchvatu města i za cenu vlastních investic a ústupků. Na dnešním jednání zastupitelstva to řekl starosta Jan Konvalinka Reagoval tak na kritiku lidí ze Zdaboře, kteří se obávají zvýšeného hluku z obchvatu 17. června 2019   (19:30) Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o uplynulém víkendu skutečně žila. Připraveny byly kulturní i sportovní akce pro širokou veřejnost. 17. června 2019   (15:43) Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Průběh dnešního jednání by mohl být opravdu krátký a klidný. 17. června 2019   (15:29) Guláš dělá hezká těla Guláš dělá hezká těla V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše 17. června 2019   (12:54) Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely V neděli 16. června děti rozhýbaly areál Nového rybníka 17. června 2019   (10:34) Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé V sobotu 22. června se na Bahnech uskuteční jubilejní 30. ročník největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky v Evropě 17. června 2019   (08:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz