21. 10. svátek má Brigita

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

21. září 2018   (06:04)
Dalších 44 fotografií v galeriiSpousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

O sebeobranu je nebývalý zájem ve všech věkových kategoriích.


Včera odpoledne se konaly první letošní tréninky sebeobrany. O nové zájemce nebyla nouze v žádné z věkových kategorií. Sešly se dokonce i předškolní děti, u nich šlo samozřejmě především pouze o to, aby si protáhly tělíčka a pravidelným cvičením se budou postupně motoricky zdokonalovat.

Školáci, kteří po hodině vystřídali na tatami ty nejmenší, se už naučili bojový postoj i první údery. Ač pod přísným dohledem trenéra, stihli se i dobře pobavit při hrách na postřeh a opičí dráze. Mezi bojovníky cvičilo i mnoho holčiček. Tréninky je mají dovést nejen k umění sebeobrany při reálném útoku, ale také se zde naučí postupně ovládat svoje emoce ve vypjatých situacích. Samozřejmostí je posílení fyzické stránky, rozvíjení přirozené obratnosti a všestranný rozvoj.

Včera odpoledne se konaly první letošní …

Fotogalerie

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně () Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (1) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (2) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (3) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (4) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (5) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (6) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (7) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (8) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (9) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (10) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (11) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (12) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (13) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (14) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (15) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (16) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (17) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (18) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (19) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (20) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (21) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (22) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (23) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (24) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (25) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (26) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (27) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (28) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (29) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (30) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (31) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (32) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (33) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (34) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (35) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (36) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (37) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (38) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (39) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (40) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (41) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (42) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (43)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Chov ovcí v lesoparku skončil, lidé je pozabíjeli. V minizoo na Nováku hrozí obdobná situace Chov ovcí v lesoparku skončil, lidé je pozabíjeli. V minizoo na Nováku hrozí obdobná situace Krmit zvířata v příbramském minizoo je zakázáno, lidé jim přesto dávají 21. října 2019   (06:22) Modernizace lodního výtahu na Orlíku bude o 35 milionů dražší, než se předpokládalo Modernizace lodního výtahu na Orlíku bude o 35 milionů dražší, než se předpokládalo Práce na modernizaci potrvají zhruba jeden rok. 20. října 2019   (19:55) Polámali vysazené stromy, zničili dětem hračky Polámali vysazené stromy, zničili dětem hračky V Kosově Hoře vandalové opakovaně ničí obecní park 20. října 2019   (16:23) Billa se vrací k igelitovým taškám. Za papírové padlo 300 stromů měsíčně Billa se vrací k igelitovým taškám. Za papírové padlo 300 stromů měsíčně Původní záměr využití papírových tašek se neosvědčil, lidé je používali jednorázově. 20. října 2019   (13:02) Máte už přezuto? Zimní sezona se blíží Máte už přezuto? Zimní sezona se blíží Slunečním paprskům sice neodzvonilo, zodpovědní řidiči ale už teď přemýšlí o tom, kdy přezují na zimní pneumatiky. 20. října 2019   (11:34) Posvícení bývalo nejoblíbenějším svátkem na venkově Posvícení bývalo nejoblíbenějším svátkem na venkově Na dnešní den připadá Havelské posvícení. Drží se především tam, kde není známé přesné datum posvěcení kostela 20. října 2019   (08:49) Rybáři vylovili z Dolejší Obory přes dvě tuny ryb. Nechyběly ani štiky Rybáři vylovili z Dolejší Obory přes dvě tuny ryb. Nechyběly ani štiky Na výlovu se podílelo patnáct rybářů. 20. října 2019   (06:40) Na záchranu obděnického kostela vybrali lidé přes 200 tisíc korun Na záchranu obděnického kostela vybrali lidé přes 200 tisíc korun Obděnický kostel patří k nejstarším církevním stavbám v regionu 19. října 2019   (17:08) Stupidita v praxi. Mladíci si natáčeli ničení lampy v Příbrami Stupidita v praxi. Mladíci si natáčeli ničení lampy v Příbrami Video zveřejnili na sociální síti 19. října 2019   (10:07) Nepřehlédněte Hasiči cvičili likvidaci požáru se závěsným bambivakem Hasiči cvičili likvidaci požáru se závěsným bambivakem Cvičení se zúčastnilo osmnáct hasičských jednotek 19. října 2019   (09:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz