vývoj COVID-19
24. 2. 2021
Bohutín 12
Borotice 4
Březnice 64
Buková u Pb 1
Bukovany 7
Čenkov 5
Cetyně 1
Chotilsko 6
Chrást 1
Chraštice 2
Čím 1
Dlouhá Lhota 7
Dobříš 111
Dolní Hbity 5
Drahenice 2
Drahlín 5
Drásov 2
Drevníky 2
Drhovy 6
Dublovice 6
Dubno 8
Háje 12
Hluboš 7
Hlubyně 1
Horčápsko 2
Hřiměždice 6
Hudčice 8
Hvožďany 9
Jablonná 8
Jesenice 6
Jince 25
Kamýk n. V. 17
Klučenice 5
Kňovice 4
Kosova H. 13
Krásná H. 7
Křepenice 2
Křešín 1
Láz 5
Lazsko 6
Lešetice 1
Lhota u Pb 3
M. Hraštice 13
Milešov 5
Milín 27
Modřovice 1
Mokrovraty 20
Nalžovice 12
Narysov 5
Nechvalice 7
Nečín 8
Nedrahovice 4
Nová Ves p. P. 16
Nové Dvory 4
Nový Knín 36
Obecnice 28
Obořiště 2
Ohrazenice 1
Osečany 5
Ostrov 3
Ouběnice 3
Pečice 9
Petrovice 10
Pičín 5
Počepice 6
Podlesí 12
Příbram 446
Prosen. L. 17
Řadíč 3
Rosovice 5
Rožmitál p. T. 23
Rybníky 3
Sádek 4
Sedlčany 66
Sedlec-Prč. 34
Sedlice 2
Solenice 7
Stará Huť 19
Štětkovice 3
Suchodol 1
Svaté Pole 15
Svatý Jan 3
Svojšice 4
Tochovice 3
Třebsko 5
Trhové Dušníky 1
Tušovice 2
Velká Lečice 2
Věšín 8
Višňová 10
Volenice 8
Voznice 7
Vrančice 3
Vranovice 1
Vševily 1
Vys. Chlumec 11
Vysoká u Příbramě 1
Zalužany 1
Zbenice 4
Zduchovice 7

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

21. září 2018   (06:04)
Dalších 44 fotografií v galeriiSpousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

O sebeobranu je nebývalý zájem ve všech věkových kategoriích.Včera odpoledne se konaly první letošní tréninky sebeobrany. O nové zájemce nebyla nouze v žádné z věkových kategorií. Sešly se dokonce i předškolní děti, u nich šlo samozřejmě především pouze o to, aby si protáhly tělíčka a pravidelným cvičením se budou postupně motoricky zdokonalovat.

Školáci, kteří po hodině vystřídali na tatami ty nejmenší, se už naučili bojový postoj i první údery. Ač pod přísným dohledem trenéra, stihli se i dobře pobavit při hrách na postřeh a opičí dráze. Mezi bojovníky cvičilo i mnoho holčiček. Tréninky je mají dovést nejen k umění sebeobrany při reálném útoku, ale také se zde naučí postupně ovládat svoje emoce ve vypjatých situacích. Samozřejmostí je posílení fyzické stránky, rozvíjení přirozené obratnosti a všestranný rozvoj.
Včera odpoledne se konaly první letošní …

Fotogalerie

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně () Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (1) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (2) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (3) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (4) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (5) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (6) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (7) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (8) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (9) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (10) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (11) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (12) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (13) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (14) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (15) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (16) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (17) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (18) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (19) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (20) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (21) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (22) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (23) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (24) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (25) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (26) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (27) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (28) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (29) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (30) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (31) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (32) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (33) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (34) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (35) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (36) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (37) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (38) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (39) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (40) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (41) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (42) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (43)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jk

Další články

Příbramští hasiči hledají posily do svých řad Příbramští hasiči hledají posily do svých řad Územní odbor Příbram hledá zájemce do služebního poměru na pozici Hasič, Hasič – … Středočeští hasiči se podílejí na distribuci respirátorů Středočeští hasiči se podílejí na distribuci respirátorů Následně budou respirátory distribuovány přímo do jednotlivých škol Středočeského … Nastane tvrdý lockdown? Vláda chystá další zpřísnění Nastane tvrdý lockdown? Vláda chystá další zpřísnění Studenti se do škol začátkem března pravděpodobně nevrátí. Cesta do školy: Polovina dětí z Příbramska ji zvládne pěšky a do deseti minut Cesta do školy: Polovina dětí z Příbramska ji zvládne pěšky a do deseti minut Šetření mezi žáky ve věku od devíti do patnácti let v projektu Minisčítání 2020 … Hasiči vyjížděli k požáru soudu, jednalo se o kouř z komína Hasiči vyjížděli k požáru soudu, jednalo se o kouř z komína Hasiči se s podobnými oznámeními občas setkávají. V sedlčanské škole se podle ředitele osvědčily PCR testy V sedlčanské škole se podle ředitele osvědčily PCR testy Sedlčanská škola chce pilotní projekt přesto dokončit a o získané poznatky se podělit … Podle vědců hrozí kolaps zdravotnictví a návrat dětí do škol za rok Podle vědců hrozí kolaps zdravotnictví a návrat dětí do škol za rok K zavřeným školám by se podle nich měly omezit podniky, průmysl a úplně zavřít … Rádi čtete a soutěžíte? Zkuste letos knižní výzvu Rádi čtete a soutěžíte? Zkuste letos knižní výzvu Knihovna Jana Drdy Příbram vyhlásila nové kolo celoroční čtenářské soutěže pro děti a … Respirátory jsou to nejmenší zlo. Pokud jsou lidé hovada, tak se můžeme těšit Respirátory jsou to nejmenší zlo. Pokud jsou lidé hovada, tak se můžeme těšit Zeptali jsme se několika obyvatel Příbrami, jak nové nařízení vítají, zda již …
Opilec si v Březnici „ustlal“ na silnici. Policisty ignoroval, na záchytce začal vyhrožovat Opilec si v Březnici „ustlal“ na silnici. Policisty ignoroval, na záchytce začal vyhrožovat Muž se dopustil čtyř přestupků, nyní mu hrozí pokuta dvacet tisíc.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz