17. 7. svátek má Martina

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

21. září 2018   (06:04)
Dalších 44 fotografií v galeriiSpousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně

O sebeobranu je nebývalý zájem ve všech věkových kategoriích.


Včera odpoledne se konaly první letošní tréninky sebeobrany. O nové zájemce nebyla nouze v žádné z věkových kategorií. Sešly se dokonce i předškolní děti, u nich šlo samozřejmě především pouze o to, aby si protáhly tělíčka a pravidelným cvičením se budou postupně motoricky zdokonalovat.

Školáci, kteří po hodině vystřídali na tatami ty nejmenší, se už naučili bojový postoj i první údery. Ač pod přísným dohledem trenéra, stihli se i dobře pobavit při hrách na postřeh a opičí dráze. Mezi bojovníky cvičilo i mnoho holčiček. Tréninky je mají dovést nejen k umění sebeobrany při reálném útoku, ale také se zde naučí postupně ovládat svoje emoce ve vypjatých situacích. Samozřejmostí je posílení fyzické stránky, rozvíjení přirozené obratnosti a všestranný rozvoj.

Včera odpoledne se konaly první letošní …

Fotogalerie

Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně () Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (1) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (2) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (3) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (4) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (5) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (6) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (7) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (8) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (9) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (10) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (11) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (12) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (13) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (14) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (15) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (16) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (17) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (18) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (19) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (20) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (21) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (22) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (23) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (24) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (25) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (26) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (27) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (28) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (29) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (30) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (31) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (32) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (33) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (34) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (35) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (36) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (37) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (38) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (39) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (40) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (41) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (42) Spousta malých bojovníků se poprvé utkala v příbramské Boxerně (43)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jk







Další články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)



Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz