Spolek FIT Senior Příbram oslavil 10. narozeniny
12. října 2022 (10:40)
Další 4 fotografie v galerii
foto: Fit Senior Příbram / Martin Janota
Nezisková organizace funguje od roku 2012. Provází své členy seniorskou životní etapou a pomáhá jim s orientací a zapojením do dnešního moderního světa.
Jubilejní oslava spojená se dnem otevřených dveří proběhla v uplynulém týdnu v klubovně spolku FIT Senior. Veřejnost měla během dne možnost poznat prostory, kam se organizace začátkem letošního roku přestěhovala. Přítomným se jako narozeninový dárek představil Pavel Nový – herec, držitel Českého lva a nově také VIP patron a mediální tvář příbramského spolku. Na oslavě se připomněla historie, zhodnotila současnost a představily se plány do budoucna, ke kterým patří i dlouhodobá spolupráce s Pavlem Novým ve formě společných debat a návštěv divadelních představení.
Účastníci z řad klientů byli obdarováni, nechyběl ani přípitek a raut. „Během celého dne do klubovny proudili návštěvníci ať z řad našich stávajících klientů, ale také nových zájemců o klubové aktivity. Přivítali jsme zástupce města Příbram a některých obcí, ve kterých fungujeme, podívat se přišli také dlouhodobí partneři projektu. Rozdali jsme 100 dárků, za které partnerům moc děkujeme,“ prozradila o průběhu akce ředitelka organizace Kristina Hovorková.
foto: Fit Senior Příbram / Martin Janota
FIT Senior Příbram poskytuje služby pro klienty s působností v našem městě a obcích ORP Příbram. Spolek čítá na pět stovek aktivně zapojených členů, kterým se snaží nabídnout vhodný program. Klade důraz na společenskou aktivitu a kontakt s vrstevníky jako prevenci před izolací seniorů. Jde o moderní klub a jeho činnosti se realizují pod vedením kvalifikovaných lektorů a odborníků.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / FIT Senior Příbram
autor: Lenka Kotápišová
Související
•Pro seniory začne fungovat bezplatná linka s jednotným číslem 116 100
•Diabetikům hrozí při chřipce až šestkrát častěji, že skončí v nemocnici
•Ve Středočeském kraji dál přibývá nákaz covidem, za týden jich bylo 2417
Další články
Střední Čechy hledají dobrovolnické hrdiny. Začínají nominace na cenu KŘESADLO 2025
Regionální dobrovolnické centrum (RDSC) pro Středočeský kraj zahájilo první ročník …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Příbram vzpomíná na Františka Rajtorala. Fotbalista, na kterého se nezapomíná
Ve čtvrtek 12. března by oslavil narozeniny bývalý český reprezentant a příbramský …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Speed Marathon se blíží. Ještě máte šanci policii zaslat tip, kde mají měřit rychlost
Řidiči nejen na Příbramsku by měli zpozornět. Policie se i letos zapojila do akce …
DOPRAVA
Havarovaný Volkswagen u Hluboše: Řidič vyvázl bez vážnějších zranění
Na silnici u obce Hluboš zasahovaly ve středu odpoledne všechny složky integrovaného …
Veterináři odebrali z domu ve Vranovicích přes 150 psů
Státní veterinární správa (SVS) při kontrole na základě obdrženého podnětu odhalila v …
FOTO
V Březnici zazní poprvé Ota Balage: Rocková legenda spojí síly s mladými talenty v jedinečném hudebním večeru
V Kulturním domě Březnice poprvé vystoupí známý zpěvák Ota Balage + band. A nejen on – …
Otřesný nález na okraji Vranovic: manželský pár tam v domku provozoval ilegální množírnu
Ve Vranovicích u Rožmitálu pod Třemšínem zasahovala v úterý 10. března Policie ČR …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Má mladá generace důvod v Příbrami zůstat? Data i hlasy mladých mluví jasně
Otázka, která se v Příbrami vrací stále častěji: Má mladá generace důvod ve městě …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Žena v Mníšku tvrdila, že ji někdo napadl s nožem. Policie nasadila služebního psa a kontrolovala kamery
Ve středu 11. března se mezi obyvateli Mníšku pod Brdy začala rychle šířit zpráva o …
AKTUÁLNĚ
Příbramští hasiči mají technologický arzenál. Moderní technika jim dává větší jistotu i sílu v terénu
Nové vybavení výrazně posiluje bezpečnost i schopnosti příbramských hasičů při …
NEPŘEHLÉDNĚTE








