vývoj COVID-19
16. 4. 2021
Bohutín 19
Březnice 25
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chraštice 1
Čím 1
Dobříš 80
Dolní Hbity 14
Drahenice 1
Drahlín 2
Drhovy 4
Dubenec 4
Dublovice 9
Háje 1
Hluboš 5
Hlubyně 2
Hřiměždice 6
Hudčice 2
Hvožďany 7
Jablonná 2
Jince 13
Kamýk n. V. 12
Klučenice 1
Kosova H. 6
Kotenčice 1
Kozárovice 3
Krásná H. 17
Křepenice 1
Křešín 1
Láz 5
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 7
Milešov 1
Milín 29
Mokrovraty 3
Nalžovice 7
Nechvalice 2
Nečín 11
Nedrahovice 5
Nepomuk 1
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 8
Nový Knín 20
Občov 3
Obecnice 18
Obořiště 6
Obory 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Petrovice 5
Pičín 3
Počepice 1
Podlesí 1
Příbram 286
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 30
Sedlčany 71
Sedlec-Prč. 17
Solenice 1
Stará Huť 13
Starosedlský H. 3
Svaté Pole 1
Svatý Jan 6
Tochovice 1
Třebsko 1
Trhové Dušníky 1
Věšín 1
Višňová 6
Volenice 2
Voznice 1
Vranovice 3
Vys. Chlumec 2
Vysoká u Pb 3
Zalužany 1
Zduchovice 5
ONP Příbram
Čekající na termín očkování1528
Přiřazený termín / den139
ONP Příbram Zdaboř
Čekající na termín očkování414
Přiřazený termín / den236
Soutěže o hodnotné ceny pokračují: Vyhrajte s pribram.cz tři uzené kýty

1. března 2021   (11:27)
Soutěže o hodnotné ceny pokračují: Vyhrajte s pribram.cz tři uzené kýty

Soutěž trvá od 1. 3. 2021 do 24. 3. 2021.


S příchodem blížících se Velikonoc jsme připravili zbrusu novou soutěž, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny. Odměníme celkem tři soutěžící, kteří si odnesou tři cca desetikilové uzené kýty.

V druhé letošní soutěži jsme, ve spolupráci s prodejnou ZEMAN maso – uzeniny, připravili hodnotnou cenu, a to tři uzené kýty. Výherci si je budou moci odvézt přímo z prodejny na sklonku tohoto měsíce. Losování proběhne v živém přenosu na facebookové stránce pribram.cz.
Jedinou podmínkou zařazení do soutěže bude nákup v prodejně ZEMAN maso – uzeniny, a to dokonce v několika prodejnách. První z nich je na adrese Jinecká 315 v Příbrami, další v Hlubyňské ulici v Březnici a poslední v Rožmitálu pod Třemšínem vedle Normy.
Jelikož nechceme, aby čtenáři museli pro vstup do soutěže utrácet horentní sumy, postačí nakoupit buď v lahůdkách, nebo v úseku bistra ZEMAN maso – uzeniny za 100 korun. V případě zakoupení masa pak korun 200. Účtenku stačí vyfotit a zaslat na e-mail soutez@pribram.cz, kde připojíte své jméno, telefonické spojení a do předmětu zprávy napíšete "Soutěž o kýtu". Po odeslání dostanete odpověď potvrzující zařazení do soutěže.
 

Soutěž trvá od 1. 3. 2021 do 24. 3. 2021. Losování proběhne 25. 3. 2021 v 14:00. Výherci si budou moci po předchozí domluvě odvézt kýty v termínu od 29. 3 2021 do 2.4. 2021. Své šance na výhru můžete znásobit více nákupy. Pokud zašlete v průběhu trvání soutěže více účtenek, vaše šance se zvýší.

Letos na vás dále čeká například soutěž o letní dovolenou u moře (pokud covidová opatření zmírní), zapůjčení vozidla s plnou nádrží nebo třeba několik soudků lahodného piva a pro děti i sladké odměny. Vzhledem ke kladným komentářům z loňských soutěží jsme se rozhodli, že soutěžit budeme po celý následující rok.

V Loňském roce jsme předali několik výher v podobě celého prasete, sušičky prádla, sudu plzeňského piva nebo například dárkový koš.
Řeznické prodejny ZEMAN maso – uzeniny nabízí sortiment čerstvého a vyzrálého masa, uzenin, lahůdek či specialit z teplého pultu

Vůbec první prodejna, která položila základ vzniku celé společnosti, byla otevřena před třiceti lety v Plzni. Díky dobrému jménu a významnému postavení na trhu, které si společnost velmi rychle vybudovala, v současné době provozuje přes 100 řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny téměř skrze celou Českou republiku.

ČERSTVÉ A TRADIČNÍ VÝROBKY
„Abychom našim zákazníkům mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, má společnost ZEMAN maso-uzeniny svoji mateřskou výrobu v Příbrami, kde se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí. Výroba v Příbrami je specifická svým celkovým procesem zpracování čerstvého masa a výroby uzenin. Je zde zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika). Zákazník si tak může zakoupit čerstvé maso a uzeniny na kterékoliv, jemu nejbližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Prioritou je pro nás zajistit pro naše zákazníky co nejvíce českého masa a výrobků z něj, a to s důrazem na kvalitu.“ Začátkem roku 2015 se společnost Uzeniny Příbrami, a. s. (v té době pod názvem ZEMAN maso-uzeniny) postarala o obnovení provozu výrobního závodu ve městě Příbram. V prodejnách ZEMAN maso-uzeniny, tak můžete nalézt pod značkou Příbramská uzenina tradiční příbramské pochoutky jako jsou Brdské klobásy v klasické či pálivé variantě, Uherské viržínko, Příbramská sněženka či salám Třemšín.

KAŽDÝ TÝDEN SUPER AKCE
V řeznických prodejnách ZEMAN maso-uzeniny najdete tradiční masné výrobky vyráběné podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na přijatelnou cenu. S blížícími se Velikonocemi, se můžete těšit na ještě lákavější akce, jak z úseku masa, polotovarů, uzenin či teplého pultu. Lze si tak snadno naplánovat týdenní menu a i ušetřit. Například z vepřové plece si můžete připravit chutnou omáčku nebo si troufnout i na domácí tlačenku. A s voňavou uzenou pečení nebo šťavnatým bůčkem se pak můžete vrhnout do chutné velikonoční nádivky.

BISTRO ZEMAN
Pokud nemáte času nazbyt, můžete si v úseku teplého pultu (Bistro ZEMAN) zakoupit například pečené kuřecí čtvrtky, pečenou sekanou, teplou polévku a jiné. Vše vám rádi zabalí s sebou domů.
Nezmeškejte skvělé akční nabídky a navštivte Vaše nejbližší řeznictví ZEMAN maso-uzeniny, které najdete také na: www.prodejnyzeman.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Procházky městy vedou do vzpomínek a za kulturou Procházky městy vedou do vzpomínek a za kulturou Až do 30. dubna poznáte historii Rožmitálu pod Třemšínem a hudební bonbonek v … Na strakonické se přetočilo auto přes střechu. Hasiči kolonou neprojeli, na pomoc zraněné řidičce museli běžet Na strakonické se přetočilo auto přes střechu. Hasiči kolonou neprojeli, na pomoc zraněné řidičce museli běžet Policisté silnici I/4 v místě uzavřeli. Do Příbrami se vrátili trhovci. I přes nepříznivé počasí dorazily desítky lidí Do Příbrami se vrátili trhovci. I přes nepříznivé počasí dorazily desítky lidí Dnes se poprvé v tomto roce konal trh na Dvořákově nábřeží v Příbrami. Dnes začíná sčítání lidu přes papírový formulář Dnes začíná sčítání lidu přes papírový formulář Sčítání je povinné pro všechny obyvatele. Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Epidemiologická situace v regionu se postupně stále zlepšuje. Silničáři příští týden opraví část tahu mezi Příbramí a Rožmitálem pod Třemšínem Silničáři příští týden opraví část tahu mezi Příbramí a Rožmitálem pod Třemšínem Na silnici I/18 bude omezený provoz kyvadlově řízený pracovníky zhotovitelské … Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Autobusové zastávky v Příbrami se staly terčem útoku vandala. Škoda se pohybuje v … Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Oznámení o zahoření přijali hasiči v pátek před polednem. U Skalky havarovala dvě auta, nikdo se nezranil U Skalky havarovala dvě auta, nikdo se nezranil K nehodě došlo v pátek po desáté hodině.
Odpočívadlo doplní dřevěná socha, lesní hřiště i detailní mapa CHKO Brdy Odpočívadlo doplní dřevěná socha, lesní hřiště i detailní mapa CHKO Brdy Turismus je pro Příbram důležitý, proto se připravují stále nové atraktivity nejen ve …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz