vývoj COVID-19
18. 1. 2021
Bezděkov 1
Bohostice 11
Bohutín 23
Borotice 6
Březnice 55
Buková u Pb 10
Bukovany 5
Čenkov 11
Cetyně 2
Chotilsko 6
Chrást 3
Chraštice 1
Čím 7
Daleké Dušníky 3
Dobříš 119
Dolní Hbity 22
Drahenice 2
Drahlín 8
Drásov 5
Drevníky 2
Drhovy 2
Dubenec 8
Dublovice 13
Dubno 3
Háje 4
Hluboš 9
Hřiměždice 10
Hudčice 2
Hvožďany 14
Jablonná 8
Jesenice 16
Jince 19
Kamýk n. V. 8
Klučenice 7
Kňovice 1
Korkyně 3
Kosova H. 11
Kotenčice 2
Koupě 4
Kozárovice 3
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 8
Lazsko 3
Lešetice 3
Lhota u Pb 10
M. Hraštice 22
Milín 37
Modřovice 1
Mokrovraty 18
Nalžovice 7
Narysov 9
Nechvalice 15
Nečín 7
Nedrahovice 8
Nepomuk 5
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 6
Nové Dvory 6
Nový Knín 22
Občov 4
Obecnice 34
Obořiště 13
Osečany 1
Ostrov 4
Ouběnice 2
Pečice 1
Petrovice 15
Pičín 10
Počaply 5
Počepice 6
Podlesí 14
Příbram 369
Příčovy 3
Prosen. L. 1
Radětice 1
Rosovice 7
Rožmitál p. T. 62
Rybníky 4
Sádek 4
Sedlčany 55
Sedlec-Prč. 32
Smolotely 9
Solenice 6
Stará Huť 10
Štětkovice 1
Suchodol 2
Svaté Pole 5
Svatý Jan 7
Svojšice 3
Tochovice 23
Třebsko 7
Tušovice 1
Věšín 8
Višňová 7
Volenice 6
Voznice 8
Vrančice 1
Vranovice 6
Vševily 2
Vys. Chlumec 7
Vysoká u Příbramě 3
Zalužany 8
Zduchovice 1
Soutěže o hodnotné ceny pokračují: Vyhrajte s pribram.cz a ETD Elektro Trhové Dušníky sušičku prádla s hloubkou pouhých 51 cm

PR
12. listopadu 2020   (08:39)
Soutěže o hodnotné ceny pokračují: Vyhrajte s pribram.cz a ETD Elektro Trhové Dušníky sušičku prádla s hloubkou pouhých 51 cm

Soutěž trvá od 12. 11. 2020 do 21. 12. 2020. Losování proběhne 23. 12. 2020 v 14:00. Výherce si bude moci po předchozí domluvě odvézt sušičku ještě před Vánoci.


S příchodem blížících se Vánoc jsme připravili zbrusu nové soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny. Soutěží se již o celé prase, připravujeme výhry v podobě zapůjčení vozidla s plnou nádrží nebo třeba soudek lahodného piva. Vzhledem ke kladným komentářům na sociálních sítích, ve kterých jsme představili nový projekt, jsme se rozhodli, že v soutěžích budeme pravidelně pokračovat po celý následující rok.
V další soutěži jsme, ve spolupráci s prodejnou ETD Elektro Trhové Dušníky, připravili hodnotnou cenu, a to sušičku prádla od společnosti BEKO s velice kompaktními rozměry, takže jí umístíte i do malé koupelny na úzkou pračku a projde hravě i panelákovými dveřmi. Menší rozměry sušičky však neznamenají méně prostoru pro objem sušeného prádla, protože tato sušička si poradí s náplní až 7 kg.


Méně práce a hygienicky čisté prádlo

Sušička BEKO je velkým pomocníkem v péči o prádlo během celého roku. Oproti sušáku nebo šňůře vysuší prádlo za zlomek času, nemusíte nic věšet a díky ochraně proti zmačkání se prádlo ani tolik nepomačká, což zase ušetří čas při žehlení. A navíc z prádla odstraní nešistoty jako jsou chlupy a celkově pomáhá s hygienickou čistotou prádla odstraněním virů a a bakterií.

Někteří lidé namítají, že nemají na umístění sušičky příliš místa. Společnost ETD Elektro Trhové Dušníky proto do soutěže připravila sušičku, jejíž hloubka dosahuje pouhých 51 centimetrů.

Sušičku BEKO HDF 7412 CSRX můžete dát klidně i do skříně nebo do kumbálu, protože nepotřebuje díky kondenzační funkci sušení žádné připojení k odpadu vody a odpadní vlhkost z vysušeného prádla lze jímat do zásobníku, který musíte vylévat. Pokud budete sušičku provozovat na jednom místě s pračkou, můžete jí samozřejmě připojit k odpadu vody a o nic dalšího se už nestarat. Výhodou je, že sušičku můžete také umístit na pračku s malou hloubkou (tzv. slim), kterou už třeba díky stísněným prostorám vlastníte. Zmíněná sušička má totiž hloubku skeletu pouhých 46 cm, spolu s přesahem knoflíku a bubnu do prostoru je to celkově 51 cm. Díky tomu projde i úzkými panelákovými dveřmi koupelen, ale také ji můžete, jak jsme již zmínili, umístit na pračku s malou hloubkou (kterou též ETD Elektro prodává), na níž jinak standardní sušičku umístit nelze.

Jednou ze zajímavých funkcí sušiček BEKO jsou senzory, které kontrolují teplotu sušení tak, aby s každým typem textilie bylo zacházeno, jak potřebuje. Fáma, že v sušičce lze sušit jen pár věcí, je překonána. Džíny, jemné tkaniny i vlnu usušite, aniž by došlo k jejich vyblednutí či poškození.
Jedinou podmínkou zařazení do soutěže bude nákup v prodejně ETD Trhové Dušníky, která nabízí široké spektrum nejen elektrospotřebičů. Z důvodu vládních opatření je sice prodejna uzavřena, nicméně můžete zboží objednávat v e-shopu. Prodejce následně zboží předá u výdejního pultu ve vchodu prodejny či ze skladu, případně zajistí jeho převoz až k vám domů. V předvánočním čase tak většina z nás zde nalezne spoustu dárků pod stromeček. V této těžké době by bylo vhodné podpořit místní obchodníky, než pobočky nadnárodních společností.
Jelikož nechceme, aby čtenáři museli pro vstup do soutěže utrácet horentní sumy, postačí nakoupit zboží v hodnotě 500 korun. Další možností je někomu věnovat dárkový poukaz na nákup zboží, i v tomto případě obdržíte na prodejně soutěžní paragon. Účtenku stačí vyfotit a zaslat na e-mail soutez@pribram.cz, kde připojíte své jméno, telefonické spojení a do předmětu zprávy napíšete "Soutěž o sušičku". Po odeslání dostanete odpověď potvrzující zařazení do soutěže.
Soutěž trvá od 12. 11. 2020 do 21. 12. 2020. Losování proběhne 23. 12. 2020 v 14:00. Výherce si bude moci po předchozí domluvě odvézt sušičku ještě tento poslední pracovní den před Vánoci.
 
Své šance na výhru můžete znásobit více nákupy. Pokud zašlete v průběhu trvání soutěže více účtenek, vaše šance se zvýší.
 
Další soutěže o hodnotné ceny budeme představovat postupně. V příštím roce, pokud covidová opatření pominou, budeme vyhlašovat například cenu v podobě letní dovolené u moře. Mnoho dalších překvapení na čtenáře pribram.cz chystáme.

 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: ilustr

autor: Jakub Pečenka
Další články

Gymnázium pod Svatou Horou otevře i v novém školním roce Gymnázium pod Svatou Horou otevře i v novém školním roce Podle radního Středočeského kraje pro školství Milana Váchy nedojde po dnešním jednání ke sloučení obou příbramských gymnázií až tak rychle. 18. ledna 2021   (20:43) Školy budou v současném režimu pokračovat i příští týden Školy budou v současném režimu pokračovat i příští týden Aktuálně jsou otevřené pouze mateřské a speciální školy a první a druhé třídy škol základních. 18. ledna 2021   (18:18) Finanční výbor v Příbrami je prozatím bez předsedy Finanční výbor v Příbrami je prozatím bez předsedy Na prosincovém jednání zastupitelstva města byly politické subjekty vyzvány k nominaci předsedy a člena finančního výboru. Nominace přišla pouze jedna. 18. ledna 2021   (18:05) Svaz obchodu: Otevření vybraných obchodů zásadně nezvýší mobilitu Svaz obchodu: Otevření vybraných obchodů zásadně nezvýší mobilitu "Zatímco na hračky nebo oblečení pro dospělé si jde klidně dva měsíce počkat, pastelky, oblečení pro nejmenší nebo ponožky lidé potřebují průběžně. Ne každý si navíc může dovolit k objednávce zboží za 50 korun platit dalších 110 korun poštovného," říká prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomáš Prouza. 18. ledna 2021   (14:04) Po nehodě na Příbramsku nadýchal cizinec 3,5 promile Po nehodě na Příbramsku nadýchal cizinec 3,5 promile Během dvou dnů řešili dopravní policisté na Příbramsku tři nehody, při kterých byli motoristé pod vlivem alkoholu. 18. ledna 2021   (11:19) Slyšel jsem rány a pak někdo řekl, „vezmi hlavně cigára“. Říká muž, který zadržel zloděje v Bohutíně Slyšel jsem rány a pak někdo řekl, „vezmi hlavně cigára“. Říká muž, který zadržel zloděje v Bohutíně ŽIVĚ: Zastupitelé rozhodnou o prodeji chaty Granit na šumavském Zadově ŽIVĚ: Zastupitelé rozhodnou o prodeji chaty Granit na šumavském Zadově O osudu nejen této rekreační nemovitosti se rozhodne již od 16:00, průběh jednání přinášíme on-line. 18. ledna 2021   (06:31) Na Litavce dnes bez branek. Příbram remizovala s Plzní 0:0 Na Litavce dnes bez branek. Příbram remizovala s Plzní 0:0 Příbramští vedení bývalým plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem jsou dál předposlední, ale mají zápas k dobru. 17. ledna 2021   (18:36) Lékový ústav zatím eviduje 70 možných nežádoucích účinků očkování Lékový ústav zatím eviduje 70 možných nežádoucích účinků očkování Jako následky očkování lékaři nebo pacienti nejčastěji hlásili zarudnutí kůže kolem místa vpichu nebo příznaky, které se podobají lehčímu virovému onemocnění. 17. ledna 2021   (16:56)
Při předjíždění u Brodu dostala smyk a sestřelila zaparkované auto v protisměru Při předjíždění u Brodu dostala smyk a sestřelila zaparkované auto v protisměru Na výjezdu z Příbrami došlo v neděli odpoledne k dopravnímu omezení. 17. ledna 2021   (14:06)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz