30. 11. svátek má Ondřej
Soutěže o hodnotné ceny startují: Vyhrajte s pribram.cz prase

Nepřehlédněte
5. listopadu 2020   (06:20)
Soutěže o hodnotné ceny startují: Vyhrajte s pribram.cz prase
foto: pribram.cz

Soutěž trvá od 5. 11. 2020 do 23. 12. 2020.


S příchodem blížících se Vánoc jsme připravili zbrusu nové soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny. Čeká na vás například soutěž o sušičku prádla, zapůjčení vozidla s plnou nádrží nebo třeba soudek lahodného piva. Vzhledem ke kladným komentářům na sociálních sítích, ve kterých jsme představili nový projekt, jsme se rozhodli, že v soutěžích budeme pravidelně pokračovat po celý následující rok.

V první soutěži jsme, ve spolupráci s prodejnou ZEMAN maso – uzeniny, připravili hodnotnou cenu, a to celé prase. Výherce si jej bude moci odvézt přímo z prodejny na sklonku tohoto roku. Spolupořadatel akce může dle přání výherce maso naporcovat. Losování proběhne v živém přenosu na facebookové stránce pribram.cz.
Jedinou podmínkou zařazení do soutěže bude nákup v prodejně ZEMAN maso – uzeniny, a to dokonce v několika prodejnách. První z nich je na adrese Jinecká 315 v Příbrami, další v Hlubyňské ulici v Březnici a poslední v Rožmitálu pod Třemšínem vedle Normy.
Jelikož nechceme, aby čtenáři museli pro vstup do soutěže utrácet horentní sumy, postačí nakoupit buď v lahůdkách, nebo v úseku bistra ZEMAN maso – uzeniny za 100 korun. V případě zakoupení masa pak korun 200. Účtenku stačí vyfotit a zaslat na e-mail soutez@pribram.cz, kde připojíte své jméno, telefonické spojení a do předmětu zprávy napíšete "Soutěž o prase". Po odeslání dostanete odpověď potvrzující zařazení do soutěže.

Soutěž trvá od 5. 11. 2020 do 23. 12. 2020. Losování proběhne 28. 12. 2020 v 14:00. Výherce si bude moci po předchozí domluvě odvézt prasátko, nejpozději do 8. 1. 2021.

Své šance na výhru můžete znásobit více nákupy. Pokud zašlete v průběhu trvání soutěže více účtenek, vaše šance se zvýší.
Další soutěže o hodnotné ceny budeme představovat postupně. V příštím roce, pokud covidová opatření pominou, budeme vyhlašovat například cenu v podobě letní dovolené u moře. Mnoho dalších překvapení na čtenáře pribram.cz chystáme.
Prodejny ZEMAN maso – uzeniny nabízí sortiment čerstvého a vyzrálého masa, uzenin, lahůdek či specialit z teplého pultu
Vůbec první prodejna, která položila základ vzniku celé společnosti, byla otevřena před více jak dvaceti lety v Plzni. Díky dobrému jménu a významnému postavení na trhu, které si společnost velmi rychle vybudovala v současné době provozuje přes 100 řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny téměř skrze celou Českou republiku. „Abychom našim zákazníkům mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, má společnost ZEMAN maso-uzeniny svoji mateřskou výrobu v Příbrami, kde se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí. Výroba v Příbrami je specifická svým celkovým procesem zpracování čerstvého masa a výroby uzenin.  Je zde zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika). Zákazník si tak může zakoupit čerstvé maso a uzeniny na kterékoliv, jemu nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Prioritou je pro nás zajistit pro naše zákazníky co nejvíce českého masa a výrobků z něj, a to s důrazem na kvalitu.“

Začátkem roku 2015 se společnost Uzeniny Příbrami, a. s. (v té době pod názvem ZEMAN maso-uzeniny) postarala o obnovení provozu výrobního závodu ve městě Příbram. V prodejnách ZEMAN maso-uzeniny, tak můžete nalézt pod značkou Příbramská uzenina tradiční příbramské pochoutky jako jsou Brdské klobásy v klasické či pálivé variantě, Uherské viržínko, Příbramská sněženka či salám Třemšín.

V řeznických prodejnách ZEMAN maso-uzeniny najdete tradiční masné výrobky vyráběné podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na přijatelnou cenu.

Každý týden se tak můžete těšit na nové akce, jak z úseku masa, polotovarů, uzenin či teplého pultu. Můžete si tak snadno naplánovat týdenní menu a i ušetřit. Například do soboty 7.11. se můžete zastavit pro vepřovou krkovici s kostí 1 kg za 79,90, od pondělí 9.11. pro vepřový bůček s kostí 1 kg za 79,90 a od čtvrtka 12.11. pro vepřovou plec s kostí 1 kg za 59,90, třeba na domácí tlačenku. A pokud si na domácí zabijačkové speciality netroufáte, nevadí, u ZEMANa pro Vás mají řadu těchto český pochoutek. Dopřejte si neodmyslitelnou klasiku v podobě Jaterniček a Jelítek špejlovaných, různých druhů tlačenek, prejtů, škvarků či Zabijačkové polévky.

Pokud nemáte času nazbyt, můžete si v úseku teplého pultu (Bistro ZEMAN) zakoupit například pečené kuřecí čtvrtky, pečenou sekanou, teplou polévku a jiné.  Vše Vám rádi zabalíme s sebou domů. 


 
 
 
Pravidla soutěže
foto: pribram.cz


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Jakub Pečenka

Další články

Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou V týdnu, kdy budou vánoční svátky - mezi 20. a 26. prosincem, průměr denních teplot … Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Dosud očkovaní lidé podle metodického pokynu hlavní hygieničky z 19. října nemuseli … Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Policie silnici obousměrně uzavřela. Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Při střetu dvou aut došlo k poranění jednoho z řidičů. Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Výstraha před silným větrem platí v úterý od 06:00 do 24:00. Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Nárok na přeočkování mají nyní lidé šest měsíců po dokončeném předchozím očkování. Od … Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Jmelí je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Jeho léčivé účinky a magické síly byly známy … Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů V městské kase je v tuto chvíli zhruba 300 milionů korun. V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol Hlavní role v klipu se zhostil herec Martin Dejdar.
Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta Příbrami Jan Konvalinka společně se starostkou Lhoty u Příbramě Evou Drmlovou …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz