Sníh a námraza komplikují dopravu. Situaci na silnicích sledujeme on-line
29. února 2020 (07:45)
foto: pribram.cz
Během sobotního rána upozorňují meteorologové na výskyt náledí nebo zmrazků a při mrznoucím dešti ojediněle tvorbu ledovky.
Před sedmou hodinou ranní vyjížděly záchranné složky k dopravní nehodě osobního vozidla na dálnici D4. Na 14,5. kilometru dálnice, ve směru na Prahu, skončilo auto mimo komunikaci na střeše.
Při nehodě zemřela dvaadvacetiletá spolujezdkyně. „Záchranáři se snažili o resuscitaci asi 30 minut. Bohužel zranění ženy bylo neslučitelné se životem, lékař konstatoval smrt. Další tři osoby převezla záchranná služba pozemní cestou do nemocnice,“ sdělila redakci mluvčí hasičů Vladimíra Kereková s tím, že na vozidle bylo provedeno protipožární opatření.
Na místo přijela kromě dopravní policie i kriminálka. „Příčina dopravní nehody je předmětem vyšetřování,“ sdělila policejní mluvčí Vendulka Marečková.
Při nehodě zemřela dvaadvacetiletá spolujezdkyně. „Záchranáři se snažili o resuscitaci asi 30 minut. Bohužel zranění ženy bylo neslučitelné se životem, lékař konstatoval smrt. Další tři osoby převezla záchranná služba pozemní cestou do nemocnice,“ sdělila redakci mluvčí hasičů Vladimíra Kereková s tím, že na vozidle bylo provedeno protipožární opatření.
Na místo přijela kromě dopravní policie i kriminálka. „Příčina dopravní nehody je předmětem vyšetřování,“ sdělila policejní mluvčí Vendulka Marečková.
foto: pribram.cz
Další dopravní nehoda uzavřela v sobotu po sedmé hodině silnici u obce Láz na Příbramsku. Na chemicky neošetřené silnici došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Hlavní tah na Rožmitál pod Třemšínem byl uzavřen. Pravděpodobná příčina nehody je přejetí osobního vozidla značky Škoda do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu s protijedoucí Audi. Oficiální stanovisko ale určí dopravní policisté.
foto: pribram.cz
Na místo vyjely záchranné složky. Hasiči po příjezdu předali dvě zraněné osoby do péče záchranné služby a na havarovaných vozech zajistili únik provozních kapalin. Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli, objízdná trasa byla vedena přes obec Láz.
foto: pribram.cz
Během sobotního rána upozorňují meteorologové na výskyt náledí nebo zmrazků a při mrznoucím dešti ojediněle tvorbu ledovky. Přes den bude zataženo až oblačno, na většině území občasné sněžení nebo déšť se sněhem, od západu postupně déšť, zpočátku ojediněle i mrznoucí. Nejvyšší teploty 6 až 9 °C.
foto: pribram.cz
Na 39. kilometru dálnice D4 havarovalo před osmou hodinou auto do svodidel. Událost se obešla bez zranění, jeden jízdní pruh je ve směru na prahu neprůjezdný.
K další dopravní nehodě vyjížděly před osmou hodinou záchranné složky na silnici 118. U Obce Hluboš na Příbramsku nezvládla řidička jízdu po namrzlé vozovce a skončila se svým vozidlem na střeše. Událost se obešla bez zranění. Dopravu řídí hasiči kyvadlově.
foto: pribram.cz
Po osmé hodině narazilo auto do stromu. K nehodě došlo na silnici I/66, na výjezdu z Příbrami. Událost se obešla bez zranění.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha
Evropský den obětí trestných činů, který připadá na 22. února, si už letos připomněli …
Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“?
Co kdyby se ještě před první jízdou v autoškole mluvilo otevřeně o tom, co mladé …
ANKETA
Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah
Sedíte vedle sebe, a přesto máte pocit, že jste si nějak vzdálili? Rutina, únava a …
Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře
Debata o větrných elektrárnách na Příbramsku vstoupila do nové fáze. Většina obcí už …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města!
Máte chuť objevit zákoutí Příbrami, o kterých jste doposud ani netušili, že existují? …
Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků
Při toulkách lesem se setkáme s nevšední krásou všude kolem nás. Když nemám zrovna …
POZNÁVÁME BRDY
Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku
Přepis auta, výměna značek nebo změna vlastníka bez front a bez úředních hodin. Portál …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 …
AKTUÁLNĚ
Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace?
V celé České republice letos probíhá monitoring Aujeszkyho choroby u prasat divokých. …
Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily?
Sedlčansko dnes zažilo nečekanou podívanou. Nad regionem se v dopoledních hodinách …
AKTUÁLNĚ




