24. 3. svátek má Gabriel




Smrtelná nehoda u Zalužan má již svého obviněného

27. dubna 2018   (13:24)

U obce Zalužany se v loňském roce stala dopravní nehoda, při které jeden člověk zemřel a druhá osoba utrpěla zranění. Nyní zahájili příbramští policisté trestní stíhání muže, který byl v rámci šetření této nehody obviněn


Příbramští kriminalisté zahájili trestní stíhání 47letého muže jako obviněného ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti a ublížení na zdraví z nedbalosti, za což stanovuje trestní zákoník jeden rok až šest let odnětí svobody. Dotyčný způsobil v loňském roce dopravní nehodu, při které jeden člověk zemřel, a druhá osoba utrpěla zranění. Příčinou nehody, jak vyplývá ze znaleckého posudku, bylo nedodržení předepsaného způsobu jízdy při pravém okraji vozovky a nepřizpůsobení rychlosti jízdy schopnostem řidiče a dopravně technickému stavu komunikace.
Příbramští kriminalisté zahájili trestní …

Vážná nehoda se odehrála dne 30. října krátce po osmé hodině večerní na silnici I/4 v katastru obce Zalužany. Tehdy šestačtyřicetiletý motorista jedoucí v automobilu Land Rover ve směru na Strakonice přejel v pravotočivé zatáčce do protisměru, kde se střetl s osobním vozem značky Volkswagen, který byl poté odražen do silničního příkopu. Jeho 68letý řidič na místě zemřel a 44letou spolujezdkyni přepravil vrtulník do nemocnice. Vozidlo Land Rover skončilo mimo vozovku, muž sedící v něm vyvázl s poraněním lehčího charakteru.

Touto vážnou dopravní nehodou jsme se zabývali v následujících článcích:
Aktuálně: Čelní střet dvou vozidel si vyžádal lidský život a těžké zranění. V místě přistával vrtulník LZS
Jaké jsou skutečné okolnosti tragické nehody u Zalužan?!
Přátelé muže, který tragicky zemřel při nehodě u Zalužan chystají spanilou jízdu Příbramí
Video: Spanilou jízdou uctili motorkáři smrt svého kamaráda

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
autor: mip








Další články

Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! V Milíně mají lidé možnost znovu sledovat díky nainstalované kameře čapí hnízdo na … VIDEO Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Míst pro parkování ve městě ubývá a počet aut naopak stále roste. Ulice kolem domů se … PR Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Přijďte si užít velikonoční svátky tak, jak je prožívali březohorští havíři a … VELIKONOCE Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Příbram připravuje novou vyhlášku, která má omezit hlučné činnosti o nedělích a … NEPŘEHLÉDNĚTE Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi Příbram zažila slavnostní večer plný sportovních úspěchů, emocí i inspirativních … SPORT Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí … SOUTĚŽ Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Významné výročí si letos připomíná Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, … NEPŘEHLÉDNĚTE Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě U obce Nepomuk byl v pondělí 23. března ohlášen nález munice. AKTUÁLNĚ Ochranáři vylepšili v CHKO Brdy „porodnici“ pro mloky Ochranáři vylepšili v CHKO Brdy „porodnici“ pro mloky Zaměstnanci Správy CHKO Brdy spolu ze zoologem okresního muzea Davidem Fischerem … ZAJÍMAVOSTI
Velikonočním vlakem údolím Vlčavy: historická jízda pro celou rodinu Velikonočním vlakem údolím Vlčavy: historická jízda pro celou rodinu Na železnici v Rožmitále pod Třemšínem už tuto sobou 28. března se můžete svézt … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz