vývoj COVID-19
4. 3. 2021
Bezděkov 1
Bohostice 2
Bohutín 23
Borotice 6
Bratkovice 3
Březnice 50
Buková u Pb 1
Bukovany 5
Čenkov 4
Cetyně 2
Chotilsko 3
Chrást 2
Chraštice 1
Čím 4
Dlouhá Lhota 9
Dobříš 133
Dolní Hbity 11
Drahenice 2
Drahlín 11
Drásov 5
Drevníky 5
Drhovy 3
Dubenec 1
Dublovice 11
Dubno 5
Háje 10
Hluboš 15
Hlubyně 1
Horčápsko 2
Hřiměždice 4
Hudčice 8
Hvožďany 12
Jablonná 14
Jesenice 4
Jince 46
Kamýk n. V. 15
Klučenice 12
Kňovice 3
Kosova H. 9
Kotenčice 3
Koupě 1
Krásná H. 12
Křepenice 5
Křešín 2
Láz 11
Lazsko 5
Lešetice 2
Lhota u Pb 5
M. Hraštice 22
Milešov 9
Milín 23
Modřovice 2
Mokrovraty 23
Nalžovice 17
Narysov 9
Nechvalice 10
Nečín 6
Nedrahovice 8
Nová Ves p. P. 25
Nové Dvory 3
Nový Knín 30
Obecnice 29
Obořiště 8
Ohrazenice 5
Osečany 12
Ostrov 4
Ouběnice 3
Pečice 6
Petrovice 19
Pičín 6
Počepice 3
Podlesí 17
Příbram 574
Prosen. L. 14
Řadíč 4
Rosovice 19
Rožmitál p. T. 50
Rybníky 5
Sádek 5
Sedlčany 94
Sedlec-Prč. 37
Sedlice 4
Smolotely 3
Solenice 6
Stará Huť 20
Štětkovice 1
Suchodol 2
Svaté Pole 14
Svatý Jan 6
Svojšice 2
Tochovice 8
Třebsko 15
Trhové Dušníky 6
Tušovice 4
Velká Lečice 6
Věšín 6
Višňová 19
Volenice 2
Voznice 7
Vrančice 6
Vranovice 3
Vševily 2
Vys. Chlumec 7
Vysoká u Příbramě 4
Zalužany 5
Zduchovice 10
Županovice 1

Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích

30. ledna 2021   (10:38)
Dalších 25 fotografií v galeriiSledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích

Varování meteorologů se potvrdilo.


Meteorologové v pátek varovali před náledím. Vzhledem k tomu, že se během noci ochladilo, tak se na četných místech vytvořilo náledí nebo zmrazky – tam, kde během včerejšího dne roztál sníh. Výstraha před náledím je v platnosti až do nedělních 9:00, navíc by mělo napadnout několik centimetrů čerstvého sněhu. V dopravě se očekávají problémy po celý den, situaci bude portál pribram.cz sledovat on-line a článek v případě dalších komplikací pravidelně aktualizovat.

K první nehodě došlo po deváté hodině na dálnici D4 u Kytína. Řidič skončil v autem ve srázu, kde čelně havaroval do stromu. Podle policejní mluvčí Michaely Richterové muž za volantem nepřizpůsobil rychlost jízdy povětrnostním podmínkám, kdy v důsledku hustého sněžení byla v tomto úseku dálnice snížena viditelnost. „Nehoda si vyžádala zranění spolujezdce,“ řekla pribram.cz Richterová.
 
K první nehodě došlo po deváté hodině na …
V 9:45 se obrátil řidič nákladního vozidla na tísňovou linku hasičů s žádostí o pomoc. Na zledovatělé silnici v Hluboši dostal smyk a zcela zablokoval komunikaci. Na místo vyjeli hasiči a policisté. Zde si nehoda nevyžádala zranění osob.

Ve 13:00 u obce Háje narazil nákladní vůz do stromu, řidič vyvázl bez zranění. Policisté na silnici 118 uzavřeli jízdní pruh ve směru na Příbram.
Ve 13:00 u obce Háje narazil nákladní vůz do …
U obce Nedrahovice se před 14. hodinou odehrála nehoda dvou aut. Pravděpodobná příčina střetu je nedání přednosti v jízdě na křižovatce silnic 1202 a II/120. Ani zde nemusela zasahovat záchranná služba.
Řidič Citroenu nezvládl před 15. hodinou jízdu na namrzlé silnici mezi Příbramí a Narysovem. Dostal smyk a skončil v příkopu. Hasiči jeden jízdní pruh uzavřeli a policisté řídili dopravu kyvadlově. Nehoda také bez zranění.
Řidič Citroenu nezvládl před 15. hodinou jízdu …
Sněžit bude až do odpoledních hodin a od vyšších poloh se mohou tvořit sněhové jazyky. Ledovka, skrytá pod nánosem nového sněhu, je pastí zejména pro kamiony. Policisté nabádají řidiče k zvýšené opatrnosti především na silnicích nižších tříd.
Sněžit bude až do odpoledních hodin a od …
Ve fotogalerii můžete zhlédnout stav komunikací v Příbrami a blízkém okolí. (11:00)

Fotogalerie

Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích () Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (1) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (2) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (3) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (4) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (5) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (6) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (7) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (8) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (9) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (10) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (11) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (12) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (13) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (14) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (15) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (16) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (17) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (18) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (19) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (20) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (21) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (22) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (23) Sledujeme ON-LINE: Sníh a náledí opět komplikují dopravu na silnicích (24)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Holobrada: Nemocniční péče je v režimu, který by se dal nazvat medicínou katastrof Holobrada: Nemocniční péče je v režimu, který by se dal nazvat medicínou katastrof Ředitel příbramské nemocnice Stanislav Holobrada upozorňuje, že může dojít ke snížení … V Tochovicích kdosi zastřelil tři lišky a pohodil je na kraj remízku V Tochovicích kdosi zastřelil tři lišky a pohodil je na kraj remízku Případem se zabývá policie. Příbramská nemocnice vyhlásila stav hromadného ohrožení osob Příbramská nemocnice vyhlásila stav hromadného ohrožení osob Středočeský kraj kvůli velkému počtu pacientů s covidem-19 povolá do nemocnic … Vodohospodáři evidují zvýšené úniky vody a vyzývají ke kontrole objektů Vodohospodáři evidují zvýšené úniky vody a vyzývají ke kontrole objektů V souvislosti s mrazivým počasím a následným prudkým oteplením v minulých dnech … Příbram nabízí finanční podporu rodičům, kteří jsou v tíživé situaci Příbram nabízí finanční podporu rodičům, kteří jsou v tíživé situaci V loňském roce město vyhlásilo veřejnou sbírku. O finanční podporu z této sbírky mohou … Další případ otráveného zvířete na Příbramsku. V Hříměždicích nalezli uhynulé vydří mládě Další případ otráveného zvířete na Příbramsku. V Hříměždicích nalezli uhynulé vydří mládě Líčení otrávených návnad je trýznivá praktika, která může být nebezpečná i pro … Příbramská nemocnice je na pokraji vyhlášení stavu hromadného postižení osob, zasedne krizový štáb Příbramská nemocnice je na pokraji vyhlášení stavu hromadného postižení osob, zasedne krizový štáb Stav hromadného postižení osob je mimořádná událost, při kterém se zdravotnické … 52. ročník napodruhé. Festival Antonína Dvořáka zahájil předprodej 52. ročník napodruhé. Festival Antonína Dvořáka zahájil předprodej Pořadatelé hudební akce chtějí po zrušeném loňském ročníku odehrát co nejvíce … Žena na Příbramsku spadla ze skály a skončila v bezvědomí. Místo přivolání záchranky ji lidé odvezli domů Žena na Příbramsku spadla ze skály a skončila v bezvědomí. Místo přivolání záchranky ji lidé odvezli domů Žena podle záchranářů utrpěla vážná poranění v oblasti hlavy.
Příbramská nemocnice se chystá na příliv pacientů, zavírá jedno z chirurgických oddělení Příbramská nemocnice se chystá na příliv pacientů, zavírá jedno z chirurgických oddělení Středočeský kraj zřejmě brzy vyhlásí stav hromadného postižení osob.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz