3. 6. svátek má Tamara




Silnici v Nepomuku zablokovala téměř převrácená cisterna, vezla 800 litrů plynu

26. ledna 2021   (22:09)
Silnici v Nepomuku zablokovala téměř převrácená cisterna, vezla 800 litrů plynu
foto: pribram.cz

Dopravní komplikace potrvají zřejmě až do středečního rána.


V souvislosti se zasněženými komunikacemi došlo v úterý večer v Nepomuku na Příbramsku k nehodě cisterny převážející zkapalněný plyn. Oznámení o havárii přijalo operační středisko středočeských policistů krátce po dvacáté hodině. Na místo vyjely záchranné složky.

Po příjezdu policejních hlídek byla komunikace obousměrně uzavřena. „Řidič nezvládl průjezd zatáčkou a vyjel částečně mimo komunikaci, hrozí převrácení cisterny,“ řekla pribram.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.
Hasiči zajistili vozidlo proti pádu a zvažují přečerpání plynu. „V době nehody převážela cisterna osm set litrů zkapalněného plynu. Na místě zasahují profesionální hasiči z Příbrami. Momentálně se rozhoduje další postup vyprošťovacích prací,“ sdělil redakci mluvčí hasičů Petr Svoboda.
Dopravní komplikace lze očekávat až do ranních hodin. Vzhledem ke kalamitnímu stavu se na místo nemohou dostavit posypové vozy. Hasiči před vyproštěním vozidla ručně odstraňují ze silnice napadaný sníh. „Řidič se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem,“ dodala Richterová.

foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už … NEPŘEHLÉDNĚTE Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na … AKTUALIZOVÁNO Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční … ŠKOLSTVÍ Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva … DOPRAVA Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie … KULTURA Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. … POLITIKA Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Obrovský úspěch slaví příbramský klub Oxygen. Jeho závodnice se vrátily z mistrovství … SPORT Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Možná jste si mysleli, že vás vychovali hlavně rodiče. Věda ale ukazuje, že skutečný … LIFESTYLE
Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Areál Nový rybník v Příbrami hostil o víkendu jeden z vrcholů domácí triatlonové … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz