18. 7. svátek má Drahomíra

Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník

AKTUALIZOVÁNO
5. dubna 2019   (05:59)
Dalších 20 fotografií v galeriiSérie dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník

Noční dopravní nehoda se neobešla bez vážného zranění.


K další dopravní nehodě vyjížděly krátce po půnoci složky IZS. Událost se odehrála na silnici č. 118 u obce Hluboš. Zatím z neznámých příčin nezvládl řidič se svým vozidlem průjezd pravotočivou zatáčkou a narazil do stromu. Ze zdemolovaného auta ho následně museli vyprostit hasiči, kteří následně předali zraněného do péče ZZS. Lékař po posouzení zdravotního stavu pacienta přivolal pak vrtulník LVS. Komunikace byla v místě události uzavřena v obou směrech.

"U řidiče došlo k těžkému poranění hlavy a musel být napojen na umělou plicní ventilaci. Poté byl letecky transportován do FN Motol," uvedla mluvčí ZZS Petra Effenbergerová.

"Jel ve směru na Příbram a v zatáčce z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a poté čelně havaroval do vzrostlého listnatého stromu. Za jízdy neměl být připoután bezpečnostním pásem," doplnila informace policejní mluvčí Monika Schindlová.

Je smutné, že ke kolizi došlo do téhož stromu, kde před dvěma lety již vyhasl lidský život při dopravní nehodě. Psali jsme o tom v článku: Při nehodě u Hluboše uhořel v autě člověk.

K další dopravní nehodě vyjížděly krátce po …

Fotogalerie

Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník () Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (1) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (2) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (3) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (4) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (5) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (6) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (7) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (8) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (9) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (10) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (11) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (12) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (13) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (14) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (15) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (16) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (17) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (18) Série dopravních nehod nekončí ani po půlnoci, k další byl přivolán i záchranářský vrtulník (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap

autor: mipDalší články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz