Senior v Příbrami srazil na přechodu dvě děti, dívku musel do nemocnice přepravit vrtulník
Nepřehlédněte
24. října 2022 (16:56)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka
Policie komunikaci obousměrně uzavřela.
Záchranáři dnes odpoledne vyjížděli k vážné dopravní nehodě do ulice Edvarda Beneše v Příbrami. Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové zde řidič osobního vozidla značky Škoda srazil dvě děti na přechodu pro chodce. Policie komunikaci obousměrně uzavřela, na místo byl přivolán záchranářský vrtulník.
Nehoda byla oznámena na tísňovou linku záchranné služby v 16 hodin. „Třiasedmdesátiletý řidič zde podle jeho slov děti na přechodu pro chodce přehlédl. Veškeré okolnosti nehody jsou zatím předmětem právě probíhajícího šetření,“ řekla pribram.cz Schneeweissová s tím, že dechovou zkouškou bylo u řidiče vyloučeno požití alkoholu před jízdou.
Podle mluvčí záchranky Moniky Novákové utrpěly zranění obě dívky. „Jedna z nich byla přepravena pozemní cestou do příbramské nemocnice k dovyšetření, druhá byla letecky transportována do jedné z pražských nemocnic s otřesem mozku a poraněním dolní končetiny,“ dodala pro pribram.cz Nováková.
Minulý měsíc se stala v této ulici obdobná nehoda. Tehdy zde taktéž na přechodu pro chodce srazila řidička fiatu seniorku a dvě děti. Více v článku V ulici E. Beneše srazila řidička fiatu na přechodu seniorku a dvě děti.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka
Související
•Auta o sebe škrtla zrcátky. Jeden z řidičů ujížděl a havaroval do stromu. Dechovou zkoušku na alkohol odmítl
•Zimní pneumatiky v průměru zdražily o 13 procent, ty levnější i o čtvrtinu
•U Chrástu hořelo auto na plyn, hasiči silnici uzavřeli
Další články
ŘSD bude příští rok pokračovat v dostavbě Pražského okruhu i středočeské D7
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje v roce 2026 ve Středočeském kraji několik …
Na silnici u Dubence havarovala dvě auta
V úterý před 15. hodinou se stala dopravní nehoda u Dubence na silnici I/18.
Bezdomovci se mohou ve středočeských městech ohřát v noclehárně nebo ve stanu
Lidé bez domova se mohou ve středočeských městech ohřát třeba v noclehárně, ve …
Mrazivé ráno a mrtvá baterie? Strážníci v Příbrami auto nastartují pomocí startovacího boxu
Zimní mrazy a dlouhé stání dokážou potrápit i jinak spolehlivé auto. Slabá nebo vybitá …
AKTUÁLNĚ
Lidí s respiračními nemocemi ve Středočeském kraji přibylo. Nejvíce nemocných je mezi dětmi do pěti let
Lidí s respiračními chorobami včetně chřipky ve Středočeském kraji přibylo. Nemocnost …
Rallye Dakar 2026: Martin Macík po 2. etapě. „Bylo to extrémně těžké, ale jsme v cíli,“ hlásí posádka kamionu Josef
Sedlčanský jezdec Martin Macík pokračuje v letošním ročníku Rallye Dakar 2026 ve …
Sport
Auto porazilo u Příbrami rodiče s kočárkem. Na místo letěly vrtulníky
Vážná dopravní nehoda s těžký zraněním se stala v pondělí v podvečer u Příbrami na …
Gastro agent: Bistro Láska
Rychlé občerstvení v centru města má jednoduchý úkol: nasytit, nezdržovat a …
Fast food
Velbloudi v čele tříkrálového průvodu. Tradice i sbírka opět v Příbrami
Nový rok v Příbrami tradičně otevírá tříkrálový průvod – a ani tentokrát nebudou …
Kultura
Na Svaté Hoře pokračují úspěšné programy pro školy
S návratem dětí po vánočních prázdninách zpět do školních lavic se znovu otevírá …




