28. 10. je státní svátek
S prázdninami se Bohutín rozloučí neckyádou na souši a promítáním v letním kině

2. září 2021   (06:25)
S prázdninami se Bohutín rozloučí neckyádou na souši a promítáním v letním kině
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Zábavné odpoledne u Vysokopeckého rybníka zahájí v sobotu 4. září od 14.00 soutěže pro děti.


Na sobotní odpoledne 4. září jsou k Vysokopeckému rybníku v Bohutíně zváni všichni, kdo se chtějí odvázat, zasoutěžit si nebo zhlédnout filmovou novinku. Akce Rozloučení s prázdninami začíná ve 14.00 a je zdarma.

Jako první si na Pohádkové louce zaskotačí děti, pro které jsou připraveny soutěže až do 16.00. Úderem 17.00 se ukáže, jak kreativní umí být posádky neckyády ve ztížených podmínkách. Rekonstrukce hráze rybníka letošním účastníkům totiž neumožní pohyb na vodě, a předvedou se tedy na souši. Pamětníci loňských výkonů Mrazíka, Sněhurky nebo malých hráčů hry Minecraft budou moci porovnávat. O hudební doprovod ve stylu oldies se postará DJ Drát.
Ve 20.00 začíná promítání v letním kině. V české novince „Gump – pes, který naučil lidi žít“ se příběh psího tuláka potká s osudy lidských hrdinů v podání Boleslava Polívky, Evy Holubové, Ivany Chýlkové, Karla Rodena, Jany Plodkové nebo Richarda Krajča.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz