30. 8. svátek má Vladěna

Řidička volkswagenu se podruhé narodila: Po nárazu do stromu sešrotovala auto a vyvázla bez zranění

VIDEO
20. února 2023   (09:30)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Nehoda se stala dnes ráno ve třičtvrtě na osm u obce Jince, místní části Rejkovice.


Policisté šetří okolnosti dopravní nehody osobního vozidla značky Volkswagen u obce Jince, místní části Rejkovice na Příbramsku. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové řídila auto čtyřiatřicetiletá žena, která se nezranila.

Událost se stala ve třičtvrtě na osm. „Příčina dopravní nehody je předmětem právě probíhajícího šetření, ale řidička pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost, načež dostala smyk a skončila v příkopu,“ řekla pribram.cz Suchánková s tím, že dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u ženy negativní.
Podle mluvčí středočeských záchranářů Moniky Novákové neměla řidička žádná viditelná zranění. „Po vyšetření zůstala na místě,“ dodala pro pribram.cz Nováková.
Po necelé hodině havarovala další řidička u obce Březnice. Podle Suchánkové zde pětadvacetiletá žena pravděpodobně také v nepřiměřené rychlosti vyjela mimo komunikaci a skončila v poli. I v tomto případě byla u ní dechová zkouška na alkohol negativní, při nehodě se lehce zranila a byla převezena do příbramské nemocnice.
Po necelé hodině havarovala další řidička u …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Had v plastovém obalu. Užovka hladká skončila u popelnic v Dobříši Had v plastovém obalu. Užovka hladká skončila u popelnic v Dobříši Neobvyklý případ řešili dobříšští strážníci. U popelnic v Dobříši našli užovku … AKTUÁLNĚ Evropa brzdí digitalizaci škol. Švédsko vrací knihy, další země zpřísňují pravidla. Pomohlo by to i u nás? Evropa brzdí digitalizaci škol. Švédsko vrací knihy, další země zpřísňují pravidla. Pomohlo by to i u nás? Po letech, kdy se ve školách tlačilo na tablety, notebooky a digitální platformy, … NEPŘEHLÉDNĚTE Pozor na cesty do Prahy! První zářijový týden přinese komplikace Pozor na cesty do Prahy! První zářijový týden přinese komplikace S koncem prázdnin musí cestující očekávat kvůli zvýšené intenzitě dopravy také … AKTUÁLNĚ Poslední měření sezony zjistilo zhoršení kvality vody na Živohošti Poslední měření sezony zjistilo zhoršení kvality vody na Živohošti Na některých středočeských koupalištích se v závěru prázdnin mírně zhoršila kvalita … AKTUÁLNĚ „Já sem nechodím proto, abych byl druhý.“ Trenér Marek Čurilla o postupu, tvrdosti, mládeži i tom, proč je Příbram jeho druhý domov „Já sem nechodím proto, abych byl druhý.“ Trenér Marek Čurilla o postupu, tvrdosti, mládeži i tom, proč je Příbram jeho druhý domov Marek Čurilla je hlavním trenérem juniorky HC Baník Příbram a zároveň vede i dorost. V … ROZHOVOR Kdo chce město pro všechny generace? Příbramští patrioti vstupují do voleb Kdo chce město pro všechny generace? Příbramští patrioti vstupují do voleb Zájmem Příbramských patriotů, pod vedením místostarosty Miroslava Peterky, je … VOLBY 2026 Smlouva o telefonu: dokument, který by dnes potřebovala půlka internetu Smlouva o telefonu: dokument, který by dnes potřebovala půlka internetu Debaty o tom, kdy dát dětem první telefon, jak ho zakázat ve školách, kdy pustit děti … NÁZOR Český červený kříž pokračuje na zámku v Bukovanech v odkazu Alice G. Masarykové Český červený kříž pokračuje na zámku v Bukovanech v odkazu Alice G. Masarykové Zámek v Bukovanech na Příbramsku sloužil po více než devadesát let jako ozdravovna a … AKTUÁLNĚ Rok práce, skryté poškození a vlhkost ve zdech. Kaple sv. Kříže se po rekonstrukci otevírá Rok práce, skryté poškození a vlhkost ve zdech. Kaple sv. Kříže se po rekonstrukci otevírá Kaple sv. Kříže na Starém hřbitově v Příbrami je po rozsáhlé rekonstrukci opět … AKTUÁLNĚ
Helma může zachránit život! Policisté na Příbramsku kontrolovali cyklisty Helma může zachránit život! Policisté na Příbramsku kontrolovali cyklisty Při jízdě na kole může rozhodovat o životě. Přilba není zbytečnost, ale důležitý … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz