Řidič volkswagenu u obce Stará Huť narazil do vlaku, nikdo se nezranil
20. prosince 2022 (09:19)
Další 4 fotografie v galerii
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Silnice ve Středočeském kraji jsou dnes ráno sjízdné se zvýšenou opatrností, na většině území je ledovka.
Policisté šetří okolnosti dopravní nehody, která se odehrála dnes ráno u obce Stará Huť na Příbramsku. Čtyřiadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Volkswagen zde podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky a na železničním přejezdu narazil do projíždějícího vlaku.
Nehoda se odehrála ve čtvrt na osm. „Ve vlaku cestovali tři lidé, nikdo z nich se nezranil. Bez újmy na zdraví vyvázl i řidič, který se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní,“ řekla pribram.cz Suchánková.
Silnice ve Středočeském kraji jsou dnes ráno sjízdné se zvýšenou opatrností, na většině území je ledovka. Problémy v dopravě jsou aktuálně také na železniční trati z Prahy do Berouna. Kvůli namrzlé troleji tu zůstal stát osobní vlak, řekl mluvčí Českých drah (ČD) Lukáš Kubát. Větší potíže mají ČD jen v jednotlivých případech, když se vytvoří ledová vrstva na elektrickém vedení. "Žádné významné poruchy ale hlášeny nemáme," doplnil.
Podle meteorologů se dnes teploty ve středočeském regionu budou pohybovat od jednoho do pěti stupňů Celsia, na většině území bude déšť. Na silnicích na severu regionu se dnes ráno a dopoledne může z mrznoucích srážek dál tvořit ledovka.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Dopravu ve Středočeském kraji komplikuje ledovka
•Příbram dokončuje parkoviště Na Flusárně pro 100 aut
•Na středočeských silnicích nižších tříd se mohou objevit zledovatělé úseky
Další články
„Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy
Festival Sherlock v Příbrami přinesl zásadní novinku. Historik, scenárista a odborný …
KULTURA
Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných
Ve čtvrtek odpoledne se na silnici č. 119 nad Rožmitálem u Voltuše srazily dva osobní …
AKTUALIZOVÁNO
Investice snů se změnila v noční můru. Internetový trik stál ženu statisíce
Internetové podvody jsou stále sofistikovanější a jejich scénáře se neustále opakují …
KRIMI
D4 u Dobříše čeká kompletní oprava mostů. Cesta do práce nebo do škol se v uzavírce citelně prodlouží
Na dálnici D4 u Dobříše se chystá zásadní stavební zásah. Ředitelství silnic a dálnic …
DOPRAVA
Nálezy granátů při rekonstrukcích silnic jsou běžné i na Příbramsku
Stavební firmy musí na stavbách, kde lze takové nálezy očekávat, postupovat obezřetně …
PR
Myslíte si, že máte fyzičku? Policie vám to změří stopkami
Máte pocit, že byste zvládli honičku na zloděje? Nebo si jen chcete dokázat, že těch …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Mistr světa a trenér HC Baník Příbram Radek Bělohlav: Ovládli jsme základní část. Teď potřebujeme diváky
Radek Bělohlav. Mistr světa z roku 1996, trojnásobný mistr extraligy, legenda Sparty a …
ROZHOVOR
Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně
Rožmitál pod Třemšínem se po roce znovu dočkal svého posla jara. Čáp bílý se na komíně …
ZAJÍMAVOSTI
Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky
Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky. Oprava zahrnovala i …
ZDRAVOTNICTVÍ
Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu
Přibližně hodinu po poledni ve středu 4. března zasahovali hasiči a záchranáři u …
DOPRAVA








