Řidič u Buku usnul za volantem a zdemoloval Škodu Karoq. Záchranáře zavolalo auto samo
NEPŘEHLÉDNĚTE
14. února 2024 (16:21)
Další 3 fotografie v galerii
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Nehoda byla oznámena prostřednictvím systému eCall před půl čtvrtou.
Záchranné složky dnes odpoledne vyjížděly na silnici 604H k dopravní nehodě osobního vozidla značky Škoda Karoq. Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové zde řidič narozený v roce 1980 vyjel mimo komunikaci a skončil v příkopu.
Nehoda byla oznámena prostřednictvím systému eCall před půl čtvrtou. „Příčinu havárie šetříme, řidič dopravním policistům uvedl, že za volantem usnul,“ dodala mluvčí s tím, že se muž lehce zranil.
V říjnu 2022 došlo na stejném místě k tragické nehodě, při které se vážně zranily čtyři osoby a jedna žena zemřela. Zde se jednalo o čelní střet dvou vozidel. „Řidič osobního vozidla značky Škoda jel ve směru na Buk. Z dosud nezjištěných příčin zde zavadil o návěs nákladního auta, načež čelně havaroval do protijedoucího Volkswagenu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela,“ řekla tehdy pribram.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
V prosinci 2022 zde ve večerních hodinách nezvládl průjezd zatáčkou řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia. Podle policejní mluvčí Michaely Richterové stála za nehodou nepřiměřená rychlost, po které skončilo auto na střeše. Podle mluvčí krajských záchranářů Moniky Novákové muž utrpěl pouze lehká zranění.
V březnu 2023 na stejném místě zemřel další člověk. Podle Suchánkové zde řidič osobního vozidla přejel do protisměru, v nemocnici následkem vážných zranění podlehl.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Po delší odmlce se do Příbrami vrací Route 66
•Řidička auta v Příbrami srazila chodce na přechodu, do vozovky měl vstoupit bez rozhlédnutí
•Motorová paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne opět zdražila
Další články
Had v plastovém obalu. Užovka hladká skončila u popelnic v Dobříši
Neobvyklý případ řešili dobříšští strážníci. U popelnic v Dobříši našli užovku …
AKTUÁLNĚ
Evropa brzdí digitalizaci škol. Švédsko vrací knihy, další země zpřísňují pravidla. Pomohlo by to i u nás?
Po letech, kdy se ve školách tlačilo na tablety, notebooky a digitální platformy, …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pozor na cesty do Prahy! První zářijový týden přinese komplikace
S koncem prázdnin musí cestující očekávat kvůli zvýšené intenzitě dopravy také …
AKTUÁLNĚ
Poslední měření sezony zjistilo zhoršení kvality vody na Živohošti
Na některých středočeských koupalištích se v závěru prázdnin mírně zhoršila kvalita …
AKTUÁLNĚ
„Já sem nechodím proto, abych byl druhý.“ Trenér Marek Čurilla o postupu, tvrdosti, mládeži i tom, proč je Příbram jeho druhý domov
Marek Čurilla je hlavním trenérem juniorky HC Baník Příbram a zároveň vede i dorost. V …
ROZHOVOR
Kdo chce město pro všechny generace? Příbramští patrioti vstupují do voleb
Zájmem Příbramských patriotů, pod vedením místostarosty Miroslava Peterky, je …
VOLBY 2026
Smlouva o telefonu: dokument, který by dnes potřebovala půlka internetu
Debaty o tom, kdy dát dětem první telefon, jak ho zakázat ve školách, kdy pustit děti …
NÁZOR
Český červený kříž pokračuje na zámku v Bukovanech v odkazu Alice G. Masarykové
Zámek v Bukovanech na Příbramsku sloužil po více než devadesát let jako ozdravovna a …
AKTUÁLNĚ
Rok práce, skryté poškození a vlhkost ve zdech. Kaple sv. Kříže se po rekonstrukci otevírá
Kaple sv. Kříže na Starém hřbitově v Příbrami je po rozsáhlé rekonstrukci opět …
AKTUÁLNĚ
Helma může zachránit život! Policisté na Příbramsku kontrolovali cyklisty
Při jízdě na kole může rozhodovat o životě. Přilba není zbytečnost, ale důležitý …
DOPRAVA







