Řidič Octavie se podruhé narodil: Po nárazu do stromu sešrotoval auto a vyvázl s lehkým zraněním
24. září 2020 (19:39)
Další 4 fotografie v galerii
foto: pribram.cz
Záchranné složky vyjížděly ve čtvrtek vpodvečer k dopravní nehodě na silnici mezi Hostomicemi a Bukovou na Příbramsku.
Operační důstojník tísňové linky přijal ve čtvrtek po sedmnácté hodině oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla značky Škoda Octavia na silnici mezi obcemi Hostomice a Buková na Příbramsku. Dle oznamovatele dostal řidič smyk a narazil do vzrostlého stromu. Na místo vyjely záchranné složky.
Po příjezdu hasičů byl řidič mimo vozidlo a komunikoval. „Na voze jsme pouze provedli protipožární opatření a zajistili unikající kapaliny,“ řekla pribram.cz mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Zraněného řidiče si do péče převzala záchranná služba. „Pacient utrpěl odřeniny a úraz hlavy. Po celou dobu byl při vědomí,“ uvedla mluvčí záchranky Petra Effenbergerová s tím, že byl muž přepraven pozemní cestou do nemocnice.
Případem se zabývají policisté. „Dechovou zkouškou bylo u řidiče vyloučeno požití alkoholu před jízdou. Příčina nehody je v šetření, podle svědků události dostal smyk, po kterém narazil se svým vozidlem do stromu. Nemělo by se jednat o vážné poranění,“ doplnil policejní mluvčí Pavel Truxa.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny letí vzhůru
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,49 Kč do 42,90 Kč …
DOPRAVA
Tipy na víkend: Fesťáczek, tradiční pouťové oslavy a automobilové rally!
Poslední červencový víkend nabídne celou řadu kulturních i sportovních událostí! Děti …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Bohutínské pouťové oslavy nabídnou program od pátku do neděle. Součástí bude i pečení na Řimbabě
Bohutínské pouťové oslavy letos proběhnou od pátku 24. července do neděle 26. …
KULTURA
REPETE FEST oživí zámek v Rožmitále. Nabídne hudbu, divadlo i podporu obnovy památky
V pátek 24. až do neděle 26. července se zámek v Rožmitále pod Třemšínem promění v …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Cyklisté na Příbramsku pod lupou zákona: Pravidla platí pro každého, pokuty za prohřešky se mohou vyšplhat na tisíce korun
Letní sezóna na silnicích Příbramska přináší tradiční napětí mezi řidiči a cyklisty. …
DOPRAVA
Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den
Jindřichohradecká úzkokolejka se po 3,5 letech pauzy vrátila na koleje a nabízí přesně …
TIP NA VÝLET
Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce
Po zveřejnění článku o hrající fontáně na náměstí Arnošta z Pardubic, která je už …
ANKETA
Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram
Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi …
SOUTĚŽ
Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit
Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i …
ZAJÍMAVOSTI
Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku
Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že …
POČASÍ










