Řidič, který u Buku přejel do protisměru a čelně havaroval s dodávkou, zemřel
NEPŘEHLÉDNĚTE
10. března 2023 (08:37)
Čtvrteční nehoda na silnici 604 u Buku na Příbramsku skončila tragicky. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové řidič osobního vozidla, který přejel do protisměru, v nemocnici následkem vážných zranění, zemřel. Případem se zabývají kriminalisté.
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka
Událost se odehrála před šestou hodinou ranní. „Podle dosavadního šetření přejel muž narozený v roce 1947 s osobním vozidlem do protisměru, načež se čelně střetl s dodávkou, kterou řídil čtyřiatřicetiletý muž. Viník nehody policistům uvedl, že se mu zamlžilo čelní sklo,“ řekla pribram.cz Suchánková, podle které byla u muže nařízena soudní pitva.
Podle mluvčí středočeských záchranářů Moniky Novákové se při nehodě zranily další dvě osoby. „Jedna z nich utrpěla pohmoždění hrudníku, další pak pohmožděniny v oblasti ramen. Záchranná služba je přepravila do příbramské nemocnice,“ uvedla pro pribram.cz Nováková.
V říjnu 2022 došlo na stejném místě k tragické nehodě, při které se vážně zranily čtyři osoby a jedna žena zemřela. I zde se jednalo o čelní střet. „Řidič osobního vozidla značky Škoda jel ve směru na Buk. Z dosud nezjištěných příčin zde zavadil o návěs nákladního auta, načež čelně havaroval do protijedoucího Volkswagenu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela,“ řekla tehdy pribram.cz Suchánková.
V prosinci 2022 zde ve večerních hodinách nezvládl průjezd zatáčkou řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia. Podle policejní mluvčí Michaely Richterové stála za nehodou nepřiměřená rychlost, po které skončilo auto na střeše. Podle Novákové muž utrpěl pouze lehká zranění.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•U Dobříše se střetla dvě auta, škoda 300 tisíc korun
•Čelní střet dvou aut zastavil dopravu u Buku, tři zranění
•V Příbrami se uzavře Školní ulice, stavbaři zbourají dva mosty a postaví nové
Další články
Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice
Příbram má nový velký sportovní úspěch. Petruška Škopková se na letošním Mistrovství …
SPORT
Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu
První červencový víkend patří v Příbrami tradiční Prokopské pouti. Největší a …
ZAJÍMAVOSTI
Slavíme Cyrila, Metoděje i Husa. A obchody? Otevřené, jak jste zvyklí
Červencové státní svátky letos připadají na neděli 5. července a pondělí 6. července. …
AKTUÁLNĚ
Mateřídouška provoněla brdské stráně. Drobounká bylinka s velkou silou
Začátek léta přináší do brdských luk a pastvin jednu z nejkrásnějších a …
POZNÁVÁME BRDY
Drahenice znovu ožijí sportem. Tradiční Drahenice Cup nabídne fotbal, volejbal i bohatý doprovodný program
V sobotu 4. července od 9 hodin se v Drahenicích uskuteční tradiční Drahenice Cup ve …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami stejně jako minulý týden a to v …
DOPRAVA
Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu
Iktové centrum Oblastní nemocnice Příbram, specializované pracoviště určené pro …
AKTUÁLNĚ
Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně
K řetězové dopravní nehodě došlo v pátek dopoledne na silnici II/604 u Milína, která …
AKTUALIZOVÁNO
Tipy na víkend: Tradiční Prokopská pouť, farmářské trhy a tematické dílničky zaměřené na Brdy
Na první červencový víkend připadá tradiční Prokopská pouť, která s sebou opět přinese …
AKTUÁLNĚ
Doprava u letiště se mění. Začínají prázdniny a omezení na Aviatické pocítí všichni řidiči
Letní prázdniny začaly a spolu s nimi přišlo i období, kdy tisíce lidí i z mnoha …
NEPŘEHLÉDNĚTE





