26. 8. svátek má Luděk




Řidič dne: Mladík bez řidičáku ujel při policejní kontrole, při honičce naboural a z auta ho museli dostat policisté násilím

25. července 2018   (19:24)
Řidič dne: Mladík bez řidičáku ujel při policejní kontrole, při honičce naboural a z auta ho museli dostat policisté násilím
foto: por. Bc. Monika Schindlová, DiS. tisková mluvčí PČR Příbram

Při kontrole se ukázalo, že nejenže mladistvý není vlastníkem řidičského oprávnění, ale navíc má i řádně upito


O policejní honičku se dnes v nočních hodinách postaral další opilec na silnicích Příbramska. K události nám sdělila tisková mluvčí PČR Příbram por. Bc. Monika Schindlová: "Dnes dne 25. července, krátce před druhou hodinou ranní, stavěla hlídka při silniční kontrole vozidlo značky Peugeot, které mělo propíchnutou pneumatiku. Řidič však na výzvy k zastavení nereagoval a začal ujíždět. Policisté ho se zapnutými majáky a přivolanými posilami začali pronásledovat. Dotyčný ujížděl asi 14 km a následně u Příbrami – Brod naboural do mostní zídky."

Následně mluvčí ještě informace doplnila: "Z automobilu řidič však odmítal vystoupit a uzamkl se v něm. Strážci zákona nakonec museli použít teleskopický obušek k rozbití okna levých předních dveří. Jak se ukázalo, vůz řídila mladistvá osoba, bez řidičského průkazu a pod vlivem alkoholu. Na displeji přístroje se při dechové zkoušce objevila hodnota 1,83 promile. Způsobená škoda činila 50 tisíc korun."

Jak je vidět, alkohol u řidičů za volantem není nic výjimečného. Již včera jsme vás o tomto problému informovali v článku: Někde se relaxuje ve vířivce – na Trhovkách v hospodě. Silnice od Vltavy šněrují opilí a zfetovaní řidiči
O policejní honičku se dnes v nočních hodinách …
foto: por. Bc. Monika Schindlová, DiS. tisková mluvčí PČR Příbram

foto: por. Bc. Monika Schindlová, DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
foto: por. Bc. Monika Schindlová, DiS. tisková mluvčí PČR Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info: por. Bc. Monika Schindlová
DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
autor: mip








Další články

Bojíte se výtahu? Pak žijete déle. Studie ukazuje překvapivý efekt schodů Bojíte se výtahu? Pak žijete déle. Studie ukazuje překvapivý efekt schodů Pravidelná chůze po schodech výrazně snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění i … LIFESTYLE Restaurace musí mít registraci. Veterinárná správa varuje před výrobou masných výrobků „na doma“ Restaurace musí mít registraci. Veterinárná správa varuje před výrobou masných výrobků „na doma“ Státní veterinární správa (SVS) upozorňuje provozovatele restaurací, že pokud ve své … NEPŘEHLÉDNĚTE Sršeň asijská už je v kraji a představuje riziko pro včelstva a hmyz Sršeň asijská už je v kraji a představuje riziko pro včelstva a hmyz V Liběchově na Mělnicku se v červenci a počátkem srpna opakovaně objevil jeden jedinec … AKTUÁLNĚ Najednou vidíte věci, které byste při laparoskopii neviděli, říká příbramský chirurg o robotickém systému da Vinci Najednou vidíte věci, které byste při laparoskopii neviděli, říká příbramský chirurg o robotickém systému da Vinci Robotická chirurgie přináší chirurgům možnosti, které klasická laparoskopie nenabízí – … ROZHOVOR V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání Noční obloha nabídne v pátek 28. srpna zajímavou podívanou. Měsíc se dostane do stínu … ZAJÍMAVOSTI První krok k zastavení stárnutí? Enzym omladil lidské tkáně o desítky let První krok k zastavení stárnutí? Enzym omladil lidské tkáně o desítky let Stárnutí lidských tkání se dlouho považovalo za jednosměrný proces. Co se jednou … ZAJÍMAVOSTI Týden nízkoprahových klubů: Bedna a Sejf otevřou téma radikalizace, odolnosti i toho, co pro mladé znamená Evropa Týden nízkoprahových klubů: Bedna a Sejf otevřou téma radikalizace, odolnosti i toho, co pro mladé znamená Evropa Nízkoprahové kluby po celé republice se v září otevřou veřejnosti. Letos se zaměří na … SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ Policie obvinila tři lidi z výroby pervitinu v jižních Čechách a v malé obci na Příbramsku Policie obvinila tři lidi z výroby pervitinu v jižních Čechách a v malé obci na Příbramsku Jindřichohradečtí kriminalisté rozkryli skupinu, která vyráběla a prodávala drogy, … AKTUÁLNĚ Co bude ‚chytrá změna‘ před důchodem? Juchelka naznačuje zásadní úpravy Co bude ‚chytrá změna‘ před důchodem? Juchelka naznačuje zásadní úpravy Ministerstvo práce mluví o tom, že odchod do důchodu už nemá být jen o věku. Podle … AKTUÁLNĚ
Jak vychází prázdniny 2026/27: víkendy potěší, Vánoce zkrátí Jak vychází prázdniny 2026/27: víkendy potěší, Vánoce zkrátí Ještě než se děti vrátí do lavic, stojí za to vědět, kdy je čeká volno. Školní rok … ŠKOLSTVÍ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz