vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   30. 9. 2020
Bohutín 5
Bratkovice 3
Březnice 6
Buková u Příbramě 1
Daleké Dušníky 1
Dobříš 18
Drásov 1
Dublovice 2
Háje 4
Hluboš 4
Jesenice 1
Jince 3
Kamýk nad Vlt. 4
Kňovice 1
Kosova Hora 3
Krásná Hora nad Vltavou 2
Láz 1
Lazsko 4
Lešetice 1
Malá Hraštice 3
Milín 11
Nalžovice 2
Nečín 7
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 2
Nový Knín 3
Občov 1
Obecnice 1
Ohrazenice 1
Petrovice 1
Pičín 1
Příbram 112
Příčovy 9
Prosenická Lhota 1
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 3
Rybníky 1
Sedlčany 20
Sedlec-Prčice 4
Smolotely 1
Solenice 1
Stará Huť 9
Tochovice 3
Třebsko 1
Vranovice 1

Rekonstrukce příbramských silnic byla slavnostně zahájena, práce potrvají do listopadu

FOTOGALERIE
18. července 2014   (09:08)
Dalších 5 fotografií v galeriiRekonstrukce příbramských silnic byla slavnostně zahájena, práce potrvají do listopadu

Společnost Bögl a Krýsl provádí v Příbrami v současné době hned tři stavby.Během včerejšího dopoledne byla v Příbrami slavnostně zahájena druhá etapa rekonstrukce místních komunikací. Nového povrchu se tak dočkají ulice Riegrova, Čs. Armády, Prokopská (nově pojmenovaná Zdeňka Vojíře) a ulice K Drkolnovu. Stavebně by mělo být všechno hotové do konce listopadu tohoto roku.

Rozpočet je 31 milionů, větší polovinu kryje dotace

Slavnostního zahájení projektu, který bude stát 31,2 milionů korun s přispěním 18,6, milionů z Regionálního operačního programu (dále ROP) Střední Čechy, se zúčastnil starosta Příbrami Pavel Pikrt (ČSSD), místostarostové Ivan Šedivý a Václav Černý (oba ODS), Tomáš Oliva z ROP Střední Čechy a také zástupce společnosti Bögl a Krýsl.

„Myslím, že Příbramáci rádi překonají všechny ty problémy, protože budou mít krásné nové silnice na těch důležitých tepnách,“ řekl během své řeči místostarosta Ivan Šedivý (ODS), který poděkoval i bývalému hejtmanovi Josefu Řihákovi (ČSSD) za pomoc při získání dotace.

Příbram pokrývá poptávku po mateřských školách

Skupinka se následně přesunula k Mateřské škole pod Svatou Horou. Za 4 miliony korun by měla na půdě vzniknout ložnice pro 38 dětí, další zázemí pro pracovníky a také nové učební pomůcky. Venkovní hřiště bude v rámci projektu dovybaveno novými prvky. Výběrové řízení vyhrála společnost MTStav a spoluúčast města je v tomto případě jen 800 tisíc korun.

Uvolněný radní Juraj Molnár (ČSSD) připomněl, že Příbram je jedním z mála měst, které dokáže uspokojit poptávku rodičů po umístění dětí do mateřských škol. Ještě před čtyřmi lety přitom chybělo zhruba 180 míst.

Fotogalerie

Rekonstrukce příbramských silnic byla slavnostně zahájena, práce potrvají do listopadu () Rekonstrukce příbramských silnic byla slavnostně zahájena, práce potrvají do listopadu (1) Rekonstrukce příbramských silnic byla slavnostně zahájena, práce potrvají do listopadu (2) Rekonstrukce příbramských silnic byla slavnostně zahájena, práce potrvají do listopadu (3) Rekonstrukce příbramských silnic byla slavnostně zahájena, práce potrvají do listopadu (4)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJ

Další články

Zhotovitel stavby KFC převzal staveniště, práce mohou začít Zhotovitel stavby KFC převzal staveniště, práce mohou začít GLOSA: Čekání na ideálního politika je jako hledání ideálního životního partnera GLOSA: Čekání na ideálního politika je jako hledání ideálního životního partnera O nadcházejícím víkendu nás čekají krajské a senátní volby. Má cenu vydat se k volební urně? 1. října 2020   (06:11) Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Vláda vyhlásila nouzový stav Vláda vyhlásila nouzový stav Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Ve čtvrtek 1. října se otevřou dveře kiosku s občerstvením, kde se o chod postarají osoby s handicapem. Společnost Alka o.p.s. jim tak dává možnost začlenění se do společnosti. 30. září 2020   (15:09) Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc "To, co tady děláme, můžeme vyhrát jenom za přispění všech. Lidé tomu musí věřit," uvedl Prymula. 30. září 2020   (13:04) Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Výstava obrazů a grafik se věnuje tématu hlav v nejrůznějším pojetí. Vernisáž se uskuteční v pátek 2. října v Rožmitále pod Třemšínem. 30. září 2020   (11:58) Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Bývalý místostarosta Příbrami, zástupce ředitele střední školy a místní podnikatel Václav Švenda míří do voleb. 30. září 2020   (09:07) Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Je definitivně odvrácena jeho demolice. 30. září 2020   (08:00)
Lidé v karanténě kvůli covidu mohou dnes hlasovat z auta Lidé v karanténě kvůli covidu mohou dnes hlasovat z auta Volební místo drive-in je na parkovišti u areálu nemocnice v Podbrdské ulici. 30. září 2020   (05:58)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz