Pro zraněnou cyklistku letěl vrtulník leteckých záchranářů
NEPŘEHLÉDNĚTE
21. července 2023 (17:49)
foto: HZS Středočeského kraje/ilustrační fotografie
Během dnešního odpoledne se v regionu stalo několik dalších nehod.
Záchranná služba přijala dnes odpoledne oznámení o nehodě cyklistky v obci Nepomuk na Příbramsku. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové zde spadla z kola, načež utrpěla zranění, se kterým byla transportována do nemocnice.
Událost se odehrála krátce po 14. hodině. „Cyklistka si po našem příjezdu nepamatovala, jak spadla, každopádně jsme vyloučili cizí zavinění,“ řekla pribram.cz Suchánková s tím, že dechovou zkouškou bylo vyloučeno, že by před jízdou pila alkohol.
Podle mluvčí středočeských záchranářů Moniky Novákové utrpěla otřes mozku. „Byla při vědomí, přepravili jsme ji letecky do jedné z plzeňských nemocnic,“ uvedla pro pribram.cz Nováková.
Během dnešního odpoledne se v regionu stalo několik dalších nehod. V obci Věšín došlo v půl čtvrté k havárii motocyklu, padesátiletý řidič byl převezen do příbramské nemocnice s úrazem dolní končetiny. Jeho spolujezdkyně vyvázla bez zranění. Během vyšetřování zde havarovali další tři řidiči, kteří se při sledování záchranných prací nevěnovali řízení. I zde bylo u všech účastníků nehody vyloučeno požití alkoholu před jízdou.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Dálnici D4 u Dlouhé Lhoty uzavřela nehoda dvou aut, do nemocnice převezli dvě děti
•V Dobříši začne v září oprava památkově chráněného mostu přes Pilský potok
•Benzin a nafta ve Středočeském kraji od minulého týdne zdražily
Další články
Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den
Jindřichohradecká úzkokolejka se po 3,5 letech pauzy vrátila na koleje a nabízí přesně …
TIP NA VÝLET
Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce
Po zveřejnění článku o hrající fontáně na náměstí Arnošta z Pardubic, která je už …
ANKETA
Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram
Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi …
SOUTĚŽ
Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit
Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i …
ZAJÍMAVOSTI
Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku
Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že …
POČASÍ
Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září
Oblastní nemocnice Příbram má jako první nemocnice v ČR k dispozici nejnovější …
AKTUÁLNĚ
Fesťáczek Presents poprvé ovládne Lesní divadlo Skalka. Rodiny čeká den plný hudby, divadla i zábavy
Rodinný festival Fesťáczek letos přichází s novým názvem Fesťáczek Presents a vůbec …
AKTUÁLNĚ
Nový hit internetu: Espresso s energy drinkem. Opravdu funguje, nebo je to jen trend?
Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje nový nápoj, který si získává stále větší …
ZAJÍMAVOSTI
Brdonoš je plnoletý. 18. ročník přinese změny, které tu ještě nebyly
V Podlesí se chystá 18. ročník triatlonu Brdonoš. Letos s novým konceptem, ale se …
SPORT
Policie varuje: Koloběžkáři riskují pokuty i vážné nehody.
Elektrokoloběžek na silnicích rychle přibývá, s nimi ale i počet přestupků a …
DOPRAVA





