17. 4. svátek má Rudolf




Příjemné teploty vydrží do pátku, víkend bude o poznání chladnější

23. září 2024   (10:00)
Příjemné teploty vydrží do pátku, víkend bude o poznání chladnější
foto: pixabay

Teploty v České republice budou ještě do pátku stoupat k 20 stupňům Celsia. O víkendu se ochladí, čekají se i četné přízemní mrazíky. Od úterý se budou také na většině území objevovat přeháňky. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).


Nejvyšší denní teploty budou v týdnu většinou těsně nad 20 stupni. Tepleji může být ještě dnes, v maximech až 23 stupňů. Zároveň je ale dnešní ráno chladnější, zejména v údolích. V týdnu by nejnižší noční teploty neměly s výjimkou středy padat pod deset stupňů Celsia.

Změna počasí přijde o víkendu. "Za zvlněnou studenou frontou, která přejde přes naše území v pátek, k nám začne pronikat studený vzduch od severozápadu," uvedli meteorologové. Nejvyšší denní teploty se od soboty budou pohybovat mezi 11 až 16 stupni. Od neděle pak noční minima klesnou i k jednomu stupni, výjimkou nebudou mrazíky.

Dnes ještě bude většinou slunečno, v úterý se zatáhne a na většině území se vyskytne déšť nebo přeháňky. Středa by měla být spíše polojasná, ve čtvrtek a pátek je ale třeba opět počítat s deštěm. V těchto dvou dnech bude také foukat silný vítr, který může mít v nárazech rychlost až 55 km/h.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / ČTK
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, napětí a skvělé sportovní atmosféry! Česká … SPORT Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tento víkend se v Příbrami budou opět konat farmářské trhy, podívat se můžete i na … NEPŘEHLÉDNĚTE TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu Už 18. dubna se Náměstí T. G. Masaryka od 10:00 do 19:00 promění v ráj všech milovníků … KOMERČNÍ SDĚLENÍ V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie Plzeňská filharmonie spolu s britskou violoncellistkou Laurou van der Heijdenovou … KULTURA Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Policisté na příbramských silnicích v rámci celostátní akce Speed Marathon ve středu … AKTUÁLNĚ Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly I když sami řidiči mohli navrhovat místa k měření rychlosti, bezmála tři sta z nich … VIDEO Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Octomilky. Malé, otravné a neuvěřitelně rychlé. Stačí jeden přezrálý banán, otevřená … ZAJÍMAVOSTI Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,59 Kč za litr. … AKTUÁLNĚ V Husově ulici náklaďák poškodil semafor V Husově ulici náklaďák poškodil semafor Ve čtvrtek 16. dubna po 15. hodině chvíli brzdila provoz v dopravní špičce nehoda. FOTO
Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Skály, tisy, prudké svahy a výhledy, které vám zůstanou v hlavě ještě dlouho po … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz