24. 4. svátek má Jiří




Příbramskou nemocnici příští rok čeká velké stěhování

23. listopadu 2022   (14:07)
Příbramskou nemocnici příští rok čeká velké stěhování
foto: pribram.cz - Jakub Pečenka

Důvodem stěhování bude kompletní rekonstrukce jedné z hlavních budov.


V nemocnici stále ještě není dokončena výstavba nového dětského pavilonu, již nyní se ale finalizují plány na další rekonstrukci. Tou by měl projít pavilon D2, který se stavbou nového dětského pavilonu přímo sousedí. Jedná se o poslední z budov hlavního komplexu, která neprošla rekonstrukcí. Aktuálně zde sídlí například lůžkové oddělení urologie, ortopedie, dětské oddělení a některé ambulance.

„Po kolaudaci budovy N a jejímu nastěhování bude muset dojít k řadě přesunů, které budou nutné kvůli rekonstrukci pavilonu D2. Pokud se nestane nic mimořádného, bude se provádět najednou, což celou akci nejen zlevní, ale zároveň i zrychlí. Jen je třeba počítat s tím, že v rámci nemocnice dojde k celé řadě přesunů, o kterých budeme pacienty včas informovat,“ řekl pribram.cz k plánované rekonstrukci tiskový mluvčí nemocnice Martin Janota.
Stěhování bude zřejmě probíhat v jarních měsících příštího roku. Vše je ale závislé na rychlosti výstavby pavilonu N, která zatím běží dle předpokladů. V nové budově najdou zázemí všechny dětské obory. Jedno patro zůstane volné právě pro nastěhování jiného z oddělení během rekonstrukce pavilonu D2.

„Je nám jasné, že rekonstrukce a stěhování budou pro mnoho pacientů nepříjemné, ale věříme, že jim to vše vynahradí krásné nové prostory, které rekonstrukcí vzniknou,“ doplnil závěrem Janota.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Android v ohrožení! Češi stále častěji přicházejí o peníze kvůli zákeřným aplikacím Android v ohrožení! Češi stále častěji přicházejí o peníze kvůli zákeřným aplikacím Majitelé chytrých telefonů s operačním systémem Android by měli zbystřit. Podle … NEPŘEHLÉDNĚTE Kotrč rozdrtil Lucernu: soupeře poslal k zemi ve 3. kole a dál jede bez porážky Kotrč rozdrtil Lucernu: soupeře poslal k zemi ve 3. kole a dál jede bez porážky Legendární pražská Lucerna zažila další boxerskou noc, na kterou se jen tak … SPORT Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Obrátili jsme se na realitní kancelář RE/MAX Nova s prosbou o stručné vysvětlení. … PR Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! V Hornickém muzeu opět proběhne akce „Dědo, jak to tenkrát bylo?”, v Brdech se budete … Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu. Pokračujeme v naší sérii krátkých … VIDEO Díky!FEST se vrací počtvrté. Nabídne hudbu, zábavu i poděkování dárcům krve Díky!FEST se vrací počtvrté. Nabídne hudbu, zábavu i poděkování dárcům krve Jsme hrdým mediálním partnerem této akce, která se uskuteční už 19.6. v příbramském … Nemocnice zavádí AI přístroj Aireen. Pomůže s preventivní diagnostikou zraku u diabetiků Nemocnice zavádí AI přístroj Aireen. Pomůže s preventivní diagnostikou zraku u diabetiků Nový diagnostický přístroj s prvky umělé inteligence pomáhá v nemocnici s včasným … AKTUÁLNĚ Výstup na Petráškovu horu spojí jarní výlet s připomínkou odporu místních proti těžbě zlata Výstup na Petráškovu horu spojí jarní výlet s připomínkou odporu místních proti těžbě zlata Milovníci přírody i rodinných výletů by si neměli nechat ujít XII. jarní výstup na … TIP NA VÝLET Nafta zlevnila i o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u Prim Nafta zlevnila i o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,10 Kč … DOPRAVA
V lese nad Věšínem skončilo auto mezi stromy V lese nad Věšínem skončilo auto mezi stromy Na silnici I/19 zasahují záchranáři u dopravní nehody osobního vozu. Na místě byla i … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz