17. 9. svátek má Naděžda
Příbramské tělocvičny budou v novém

6. června 2021   (14:10)
Příbramské tělocvičny budou v novém
foto: ZŠ pod Svatou Horou, Příbram

Kvůli havárii musí být opravena podlaha tělocvičny v ZŠ na Březových Horách. V ZŠ pod Svatou Horou zahájí v polovině června výměnu oken.


Tělocvičny dvou příbramských základních škol se dočkají částečné rekonstrukce. Havarijní stav podlahy v tělocvičně aktuálně řeší březohorská základní škola. Oprava narušeného povrchu byla zadána společnosti Sedláček sídlící ve Zdaboři, hodnota zakázky činí 1,7 milionu korun (bez DPH). Podle vyjádření ředitele ZŠ Březové Hory Josefa Strejce by mělo být hotovo do několika týdnů. O hodiny tělesné výchovy žáci nepřicházejí, cvičí se venku.
 

Od poloviny června do konce září letošního roku proběhne v ZŠ pod Svatou Horou výměna prosklených stěn v tělocvičně. Na svém zasedání počátkem května rozhodli městští radní o výběru nejvhodnější nabídky ve výši 3,4 milionu korun (bez DPH). Plnění zakázky má na starosti firma Invessales. „Smlouvy jsou již podepsány,“ potvrdil ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún.
 
Dodavatele pro výměnu oken řešilo město prostřednictvím tzv. dynamického nákupního systému na opravy a údržbu budov v majetku Příbrami. Pro havarijní opravu na březohorské škole schválila rada města zadávací výjimku a zakázka byla přidělena přímo.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Děti na škole v přírodě potřebovaly záchranku, pravděpodobně se otrávily jídlem Děti na škole v přírodě potřebovaly záchranku, pravděpodobně se otrávily jídlem Na místo byl přivolán i zdravotnický vůz pro evakuace a mimořádné situace. Město Příbram pozemky na Padáku zatím neodkoupí Město Příbram pozemky na Padáku zatím neodkoupí Podle znaleckého posudku mají pozemky hodnotu 5 milionů korun. Bikeři již ladí formu na Svatohorský Downtown Bikeři již ladí formu na Svatohorský Downtown Ulice Příbrami zaplní již tuto sobotu překážky a jezdci na kolech. Již popáté se … Policie již zná příčinu úmrtí mladíka, který zemřel po potyčce a zásahu městských strážníků v Březnici Policie již zná příčinu úmrtí mladíka, který zemřel po potyčce a zásahu městských strážníků v Březnici Událost se stala v noci na neděli 1. srpna kolem 2:00. Aquapark by se mohl začít stavět ve třetím kvartálu roku 2022 Aquapark by se mohl začít stavět ve třetím kvartálu roku 2022 O rekonstrukci aquaparku budou ještě jednou rozhodovat zastupitelé. V třídění odpadu ve Středočeském kraji bodoval Nový Knín, z nejmenších obcí pak zvítězilo Třebsko V třídění odpadu ve Středočeském kraji bodoval Nový Knín, z nejmenších obcí pak zvítězilo Třebsko Do vítězné trojky mezi většími městy se dostala i Příbram Dobrovolníci budou v sobotu uklízet přírodu od odpadků Dobrovolníci budou v sobotu uklízet přírodu od odpadků Do celorepublikové výzvy Ukliďme Česko se na Příbramsku zapojí Višňová, Jince, Lazsko … Cyklisty bude nutné od léta 2022 objíždět ve vzdálenosti půldruhého metru Cyklisty bude nutné od léta 2022 objíždět ve vzdálenosti půldruhého metru Řidič měl za nedodržení vzdálenosti podle prvotní sněmovní verze dostat pokutu až … Noc literatury odhalí, co se čte v Evropě Noc literatury odhalí, co se čte v Evropě Ve středu 22. září představí svou novou knihu v příbramském Junior klubu také …
Práce na realizaci cyklotrasy z Drkolnova k Novému rybníku a Flusárně pokračují Práce na realizaci cyklotrasy z Drkolnova k Novému rybníku a Flusárně pokračují Od začátku září probíhá postupná realizace opatření na nové cyklotrase vedoucí z …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz