24. 4. svátek má Jiří




Příbramské kino uvede komedii Střídavka. Snímek vypráví o zmatcích v partnerských vztazích

3. srpna 2022   (10:21)
Příbramské kino uvede komedii Střídavka. Snímek vypráví o zmatcích v partnerských vztazích
foto: Bontonfilm

Film natočil režisér Nikolaev, který stál za divácky úspěšnými snímky jako Lidice nebo Příběh kmotra. Proslavil se i komedií Báječná léta pod psa.


Filmová komedie Střídavka režiséra Petra Nikolaeva vypráví o zmatcích v rodině a v partnerských vztazích. Do příbramského kina vstoupí 7. srpna. Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jiří Vyorálek a Kristina Svarinská v hlavních rolích představují bývalé nebo současné partnery, kteří se musí společně postarat o všechny děti, které spolu coby minulé nebo nové páry mají. Důležitou roli ve snímku má dění na ragbyovém hřišti, uvedli tvůrci.

"Ragby se mi jako sport hrozně líbí. Je to tvrdý sport - buď pro mladé, nebo zkušené. Co se týče ragby, já nejsem ani mladý ani zkušený," řekl po novinářské projekci Hofmann. "Vybavuju si, že když televize poprvé dávala mistrovství světa v ragby, tak to pro nás bylo takové zjevení. Byli jsme zvyklí koukat na fotbal a najednou přišli takoví jiní sportovci. To bylo pozoruhodné. Byl jsem před natáčením párkrát na tréninku, takové výkony to ode mne nevyžadovalo. Ale musím říct, že jsem na Tatře Smíchov a bylo to super," dodal.
"Nejnáročnější bylo natáčení ragbyového zápasu, byla noc, zima a pršelo a my se váleli v bahně," podotkla Čvančarová.
foto, video: Bontonfilm
Vedle péče o všechny děti , které spolu coby minulé nebo nové páry mají, se musí hlavní hrdinové starat také o ztřeštěnou babičku jedné z postav v podání Evy Holubové. Dalším z úkolů pro všechny je pak najít nového muže postavě Anny Polívkové, která během partnerského střídání zůstala bez partnera.

"Někteří lidé by se byli schopni na střídavé péči domluvit a v žánru komedie chceme vidět spíše tohle, než nějaké rodičovské běsy. Samozřejmě vím, že realita je často jiná. Střídavá péče asi není použitelný paušál pro všechny a za všech okolností," podotkl Hofmann k optimistickému vyznění filmu.
Film natočil režisér Nikolaev, který stál za divácky úspěšnými snímky jako Lidice nebo Příběh kmotra. Proslavil se i komedií Báječná léta pod psa. "Střídavka je komedie, ale chtěli bychom ve filmu obsáhnout různé emoce, neměla by to být jen legrace za každou cenu. Ve své náladě by se měl film podobat třeba Báječným létům pod psa," uvedl Nikolaev.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ ČTK
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Obrátili jsme se na realitní kancelář RE/MAX Nova s prosbou o stručné vysvětlení. … PR Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! V Hornickém muzeu opět proběhne akce „Dědo, jak to tenkrát bylo?”, v Brdech se budete … Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu. Pokračujeme v naší sérii krátkých … VIDEO Díky!FEST se vrací počtvrté. Nabídne hudbu, zábavu i poděkování dárcům krve Díky!FEST se vrací počtvrté. Nabídne hudbu, zábavu i poděkování dárcům krve Jsme hrdým mediálním partnerem této akce, která se uskuteční už 19.6. v příbramském … Nemocnice zavádí AI přístroj Aireen. Pomůže s preventivní diagnostikou zraku u diabetiků Nemocnice zavádí AI přístroj Aireen. Pomůže s preventivní diagnostikou zraku u diabetiků Nový diagnostický přístroj s prvky umělé inteligence pomáhá v nemocnici s včasným … AKTUÁLNĚ Výstup na Petráškovu horu spojí jarní výlet s připomínkou odporu místních proti těžbě zlata Výstup na Petráškovu horu spojí jarní výlet s připomínkou odporu místních proti těžbě zlata Milovníci přírody i rodinných výletů by si neměli nechat ujít XII. jarní výstup na … TIP NA VÝLET Nafta zlevnila i o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u Prim Nafta zlevnila i o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,10 Kč … DOPRAVA V lese nad Věšínem skončilo auto mezi stromy V lese nad Věšínem skončilo auto mezi stromy Na silnici I/19 zasahují záchranáři u dopravní nehody osobního vozu. Na místě byla i … AKTUALIZOVÁNO Příbram útočí na krajské trůny: Vocílka, Bobcats i Tománek jdou do boje o titul nejlepších sportovců! Příbram útočí na krajské trůny: Vocílka, Bobcats i Tománek jdou do boje o titul nejlepších sportovců! Velký sportovní večer se blíží a Příbram u toho nebude chybět. Hned několik jmen z … SPORT
Desítky veteránů projedou Příbramí. Tady máte tipy, kde je chytit Desítky veteránů projedou Příbramí. Tady máte tipy, kde je chytit Příbramsko čeká v sobotu 25. dubna nevšední podívaná. Silnice regionu zaplní desítky … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz