16. 6. svátek má Zbyněk

Příbram vybuduje Na Cihelně hřiště za téměř 11 milionů

21. září 2022   (08:22)
Příbram vybuduje Na Cihelně hřiště za téměř 11 milionů
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

V rámci projektu bude vybudováno i několik parkovacích míst.


Ještě v letošním roce by měla začít výstavba nového multifunkčního hřiště v oblasti Na Cihelně. Z došlých nabídek rada města potvrdila tu nejvýhodnější od společnosti Invessales s nabídkovou cenou 10,7 milionů. Nyní už zbývá jen podepsat smlouvu a zahájit realizaci, která by měla trvat 3 měsíce.

„Jako kluk jsem si na Cihelnu občas chodil zahrát fotbal, mám velkou radost, že se hřiště promění v moderní multifunkční zařízení. Je zároveň dobře, že se v rámci projektu počítá i s parkováním v okolí," okomentoval vznik nového hřiště starosta města Jan Konvalinka (za ANO).
Hřiště by mělo být víceúčelové, což znamená, že by na něm mohlo být provozováno více druhů sportů. Jedná se o další z řady hřišť, které v posledních letech prošly ve městě rekonstrukcí. Současné vedení radnice považuje právě podporu sportovního vyžití mezi své priority. V Příbrami je také plán na vybudování atletického oválu s multifunkční sportovní halou, která by odpovídala svými parametry předpisům jednotlivých soutěží.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale společnost Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale společnost Je to trend, o kterém se dlouho šeptalo — a teď ho potvrzují i velké sociologické … LIFESTYLE Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Rozsáhlý požár traktoru v plném rozsahu zcela zablokoval v pondělí odpoledne provoz na … AKTUALIZOVÁNO /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých … SPORT Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na … NEPŘEHLÉDNĚTE Po deseti letech zpět — a rovnou ve velkém. Hornické slavnosti strhly Příbram i přes páteční déšť Po deseti letech zpět — a rovnou ve velkém. Hornické slavnosti strhly Příbram i přes páteční déšť Příbram má za sebou jeden z nejvýraznějších víkendů posledních let. Hornické slavnosti … FOTOGALERIE Březnické gulášování na starém kluzišti: Vůně, skvělá zábava a dvanáct soutěžních týmů přilákaly stovky lidí Březnické gulášování na starém kluzišti: Vůně, skvělá zábava a dvanáct soutěžních týmů přilákaly stovky lidí Šestý ročník oblíbeného Březnického gulášování proměnil uplynulou sobotu staré … FOTOGALERIE Pravomocné rozsudky k pádu domu v Hailově ulici: odpovědnost nese zhotovitel, nikoli LDM Group Pravomocné rozsudky k pádu domu v Hailově ulici: odpovědnost nese zhotovitel, nikoli LDM Group Pravomocné rozsudky Okresního soudu v Příbrami a Krajského soudu v Praze potvrdily, že … Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa Lom v Hřiměždicích se letos 7. a 8. srpna znovu promění v centrum adrenalinu a … NEPŘEHLÉDNĚTE Bez černý, voňavá léčivka našich zahrad a cest Bez černý, voňavá léčivka našich zahrad a cest Na přelomu května a června rozkvétá podél cest, na okrajích lesů i v zahradách jeden z … AKTUÁLNĚ
Eutanazie není problém. Problém je naše zbabělost. Eutanazie není problém. Problém je naše zbabělost. Eutanazie není ten strašák, za který ji vydáváme. Strašákem je naše vlastní zbabělost: … ZDRAVOTNICTVÍ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz