1. 4. svátek má Hugo




Příbram v závěru urvala výhru 3:2

24. května 2015   (08:20)
Příbram v závěru urvala výhru 3:2
foto: pribram.cz

Přetahovanou o výsledek v zápasu Brnem vyhrál náš tým. Branky Suchana a Zemana vítězné nebyly, ale Fořtova hlavička z 86. minuty už ano. V Energon aréně slavili hráči s fanoušky výhru 3:2



Těžkou roli favorita měl potvrdit náš tým v souboji s Brnem. Právě honba za evropskými poháry nás posunula do této pozice. Oba týmy se snažily hrát ofenzivně. Martin Zeman byl od začátku opět velmi viditelný a první střelu na Melichárka vyslal právě on už ve 2. minutě. Příbramská aktivita narůstala v počtu rohových kopů, Bednářovu hlavičku vytáhl brankář Zbrojovky na další z řady rohů.

Ve 22. minutě dostal ideální pas za obranu Martin Zeman. Postupoval sám na brankáře, ale do sítě míč nepropasíroval ani přes brankáře ani při dorážce, kdy v brance stál už pouze bránící Lutonský. O pět minut později jsme se radovali! Rohový kop byl sražen k Janu Suchanovi, který předskočil Vávru a skákající míč nasměřoval do branky - 1:0.

Oba týmy mohly směřovat k rozhodnutému poločasu. Jenže na konci poločasu dostalo Brno možnost přímého kopu. Exekuce se ujal Zavadil a prudkou ranou z úhlu na první tyč překvapil všechny na stadiónu. 1:1

Po přestávce mohla Příbram zápas posunout k výhře v 57. minutě. Roman Bednář neusměrnil míč po Pilíkově centru ideálně. Když se Bednářovi nedařilo v zakončení pasoval se do role nahrávače. Milanu Nitrianskému připravil ideální šanci, jenže křídelní hráč poslal míč vysoko nad branku. A znovu Roman Bednář o minutu později z otočky pálí zblízka nad branku. Fanoušci v Energon aréně jen zklamaně povzdechli.

Šťastnou ruku měl trenér Tobiáš, když právě Nitrianského nahradil Marešem. Ten v 67. minutě vybojoval pokutový kop a šanci pro exekutora Martina Zemana. Přesná rána do brněnské branky opět rozjásala tribuny.

V 76. minutě se z ojedinělé akce Brna stává pohroma. Hyčka narážečkou pronikl do vápna a přízemní střelou překonal našeho brankáře - 2:2. Náš tým tak musel dál bojovat o výhru. Bednářovi štěstí nepřeje, když hlavičkuje opět do míst, kde je gólman Moravanů.

Nejlepší nahrávač ligy Zeman poslal krásný oblouček na hlavu střídajícího Pavla Fořta, který svou hlavičku nádherně zavěsil do branky - 3:2 v 86. minutě. Závěr zápasu jsme si už pohlídali většinou daleko od Kelemenovy branky a hráči mohli s fanoušky oslavit úspěšný poslední domácí zápas sezóny 2015/2016

1.FK Příbram – FC Zbrojovka Brno 3:2 (1:1)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1. FK
autor: red








Další články

Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Lékárna ONP bude během velikonočních svátků uzavřena. Nemocnice zároveň informuje o … MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu Na ledě rozhodují góly, ale v zákulisí často rozhoduje zdraví. A právě tam stojí … ROZHOVOR V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala rekonstrukce historického chodníku kolem kostela svatého … AKTUÁLNĚ Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbramský tým bojovníků z Rasken Gymu pokračuje v úspěšném tažení. O víkendu 28. … SPORT Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci se v posledních týdnech stále častěji objevují v okrajových částech Příbrami … AKTUÁLNĚ Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Příbram čeká dopravně velmi nepříjemný duben. Od 1. dubna se kvůli výměně vodovodu a … DOPRAVA V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky Na silnici I/18 u obce Drásov se v úterý 31. března po 15. hodině srazily dva osobní … DOPRAVA Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Město Příbram navazuje spolupráci s příbramskou věznicí a letos poprvé zapojí vězně do … AKTUÁLNĚ MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry Moderní medicína jde neustále kupředu a chirurgické zákroky dnes už zdaleka … ROZHOVOR
Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel V úterý dopoledne se stala nehoda také na silnici I/18 v Příbrami. AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz