7. 12. svátek má Ambrož

Příbram bude o víkendu žít hlavně sportem

7. června 2019   (17:46)
Příbram bude o víkendu žít hlavně sportem

V sobotu se můžete přijít podívat na adrenalinový sjezd ze Svaté Hory na kolech.Pokud nemusíte odklízet následky včerejší bouřky, můžete v Příbrami tento víkend vyrazit převážně za sportem. V sobotu se bude konat populární Svatohorský downtown. Jedná se o závody ve sjezdu na kolech. Nestartuje se nikde jinde, než na Svaté Hoře. Na jezdce čeká trať centrem města, na které je připraveno několik překážek. Celou trasu samozřejmě obklopuje řada diváckých míst. Start závodů je v sobotu v 14.30.
 
Další omezení ve městě způsobí další závod. Tentokrát půjde o triatlon. Ten se bude konat v sobotu i v neděli v areálu Nového rybníka a přilehlém okolí. Hlavní závod startuje v sobotu v 15 hodin. Na závodníky čeká 1,5 km plavání, 40 km na kole a nakonec 10 km běhu.
 
Pokud místo sportu dáváte přednost vzdělávání, můžete vyrazit od 14 hodin na komentovanou vycházku po příbramských sídlištích. Průvodcem bude historik Michal Profant. Sraz je před kulturním domem. A pokud chcete především zabavit své děti, vyrazte do Hornického muzea v Příbrami, kde bude celý víkend probíhat speciální pohádkový program. Odpoledne od 17 hodin můžete vyrazit ještě na K-farmu, kde se uskuteční rockový festival.
 
A nechybí ani promítání kina. V sobotu od 16.00 půjde Psí poslání 2 a od 19.30 X-Men: Dark Phoenix. Ten samý film, jen ve 3D můžete zhlédnout i v neděli od 16.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
autor: red

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz