22. 8. svátek má Bohuslav

Příbram bude o víkendu žít hlavně sportem

7. června 2019   (17:46)
Příbram bude o víkendu žít hlavně sportem

V sobotu se můžete přijít podívat na adrenalinový sjezd ze Svaté Hory na kolech.


Pokud nemusíte odklízet následky včerejší bouřky, můžete v Příbrami tento víkend vyrazit převážně za sportem. V sobotu se bude konat populární Svatohorský downtown. Jedná se o závody ve sjezdu na kolech. Nestartuje se nikde jinde, než na Svaté Hoře. Na jezdce čeká trať centrem města, na které je připraveno několik překážek. Celou trasu samozřejmě obklopuje řada diváckých míst. Start závodů je v sobotu v 14.30.
 
Další omezení ve městě způsobí další závod. Tentokrát půjde o triatlon. Ten se bude konat v sobotu i v neděli v areálu Nového rybníka a přilehlém okolí. Hlavní závod startuje v sobotu v 15 hodin. Na závodníky čeká 1,5 km plavání, 40 km na kole a nakonec 10 km běhu.
 
Pokud místo sportu dáváte přednost vzdělávání, můžete vyrazit od 14 hodin na komentovanou vycházku po příbramských sídlištích. Průvodcem bude historik Michal Profant. Sraz je před kulturním domem. A pokud chcete především zabavit své děti, vyrazte do Hornického muzea v Příbrami, kde bude celý víkend probíhat speciální pohádkový program. Odpoledne od 17 hodin můžete vyrazit ještě na K-farmu, kde se uskuteční rockový festival.
 
A nechybí ani promítání kina. V sobotu od 16.00 půjde Psí poslání 2 a od 19.30 X-Men: Dark Phoenix. Ten samý film, jen ve 3D můžete zhlédnout i v neděli od 16.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: redDalší články

Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz