17. 6. svátek má Adolf

Příbram bude o víkendu žít hlavně sportem

7. června 2019   (17:46)
Příbram bude o víkendu žít hlavně sportem

V sobotu se můžete přijít podívat na adrenalinový sjezd ze Svaté Hory na kolech.


Pokud nemusíte odklízet následky včerejší bouřky, můžete v Příbrami tento víkend vyrazit převážně za sportem. V sobotu se bude konat populární Svatohorský downtown. Jedná se o závody ve sjezdu na kolech. Nestartuje se nikde jinde, než na Svaté Hoře. Na jezdce čeká trať centrem města, na které je připraveno několik překážek. Celou trasu samozřejmě obklopuje řada diváckých míst. Start závodů je v sobotu v 14.30.
 
Další omezení ve městě způsobí další závod. Tentokrát půjde o triatlon. Ten se bude konat v sobotu i v neděli v areálu Nového rybníka a přilehlém okolí. Hlavní závod startuje v sobotu v 15 hodin. Na závodníky čeká 1,5 km plavání, 40 km na kole a nakonec 10 km běhu.
 
Pokud místo sportu dáváte přednost vzdělávání, můžete vyrazit od 14 hodin na komentovanou vycházku po příbramských sídlištích. Průvodcem bude historik Michal Profant. Sraz je před kulturním domem. A pokud chcete především zabavit své děti, vyrazte do Hornického muzea v Příbrami, kde bude celý víkend probíhat speciální pohádkový program. Odpoledne od 17 hodin můžete vyrazit ještě na K-farmu, kde se uskuteční rockový festival.
 
A nechybí ani promítání kina. V sobotu od 16.00 půjde Psí poslání 2 a od 19.30 X-Men: Dark Phoenix. Ten samý film, jen ve 3D můžete zhlédnout i v neděli od 16.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: redDalší články

Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat výstavbu jihovýchodního obchvatu města i za cenu vlastních investic a ústupků. Na dnešním jednání zastupitelstva to řekl starosta Jan Konvalinka Reagoval tak na kritiku lidí ze Zdaboře, kteří se obávají zvýšeného hluku z obchvatu 17. června 2019   (19:30) Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o uplynulém víkendu skutečně žila. Připraveny byly kulturní i sportovní akce pro širokou veřejnost. 17. června 2019   (15:43) Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Průběh dnešního jednání by mohl být opravdu krátký a klidný. 17. června 2019   (15:29) Guláš dělá hezká těla Guláš dělá hezká těla V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše 17. června 2019   (12:54) Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely V neděli 16. června děti rozhýbaly areál Nového rybníka 17. června 2019   (10:34) Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé V sobotu 22. června se na Bahnech uskuteční jubilejní 30. ročník největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky v Evropě 17. června 2019   (08:07) Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín nyní žádný centrální zdroj pitné vody nemá. 17. června 2019   (05:45) Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz