18. 3. svátek má Eduard




Příbram Bobcats zapsali třetí výhru v řadě

20. května 2024   (10:03)
Příbram Bobcats zapsali třetí výhru v řadě
foto: Příbram Bobcats / se souhlasem

V sobotu 18. 5. se konalo na hřišti Spartaku Příbram druhé domácí utkání seniorského týmu amerického fotbalu Příbram Bobcats. Po dvou venkovních vítězstvích doufali fanoušci v další úspěch i na domácí půdě proti týmu Třinec Sharks.


Zápas začal v 17 hodin za lehce pochmurného počasí. Skóre otevřel tým hostí touchdownem bez potvrzení. Se zlepšujícím se počasím šel nahoru i výkon domácích, kteří dokázali pár sekund před koncem první čtvrtiny otočit stav zápasu ve svůj prospěch touchdownem Petra Červenky, který potvrdil kickem Jonáš Matějka na 7:6.

Ve druhé čtvrtině Příbram Bobcats navýšili vedení dalšími dvěma touchdowny Petra Datla a Josefa Drmly, které následně potvrdil kickem opět Jonáš Matějka. První poločas tak končil s optimistickým náskokem 21:6 pro domácí.

Vstup do třetí čtvrtiny se lépe vydařil Sharks, kteří otevřeli skóre touchdownem bez potvrzení a upravili skóre na 21:12. Příbram Bobcats ale promptně odpověděli dalším touchdownem Petra Datla potvrzeným kickem Jonáše Matějky a do poslední čtvrtiny vstupovali za stavu 28:12.
Třinec Sharks se nechtěli vzdát bez boje a na začátku poslední čtvrtiny snížili touchdownem s potvrzením kicku na stav 28:19. V polovině poslední čtvrtiny přišel rozporuplný moment, když rozhodčí neuznali domácím jeden touchdown. Razantní odpovědí byl jiný krásný touchdown s 90yardovým během v provedení Sebastiana Tesaříka, který potvrdil kickem Jonáš Matějka. 6 minut před koncem tak vedl tým Bobcats už 35:19. 27 sekund před koncem zápasu položil Josef Drmla další touchdown, který opět potvrdil kickem stoprocentní Jonáš Matějka. Po závěrečném hvizdu svítil na výsledkové tabuli konečný stav 42:19 a Příbram Bobcats se mohli radovat ze třetí výhry v řadě.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc V úterý 17. března krátce před půl sedmou večer přijali záchranáři oznámení o nehodě … AKTUÁLNĚ Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Řidiči by měli být v jarních měsících na silnicích obzvlášť opatrní. Právě nyní totiž … DOPRAVA Peče celá věznice! Na Bytízu soutěžili vězni v pečení žemlovky Peče celá věznice! Na Bytízu soutěžili vězni v pečení žemlovky V příbramské věznici Bytíz to v posledních dnech vonělo jako v cukrárně. Ve školském … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram čeká volejbalový večer roku. Kocouři vstupují do předkola play-off proti Ostravě Příbram čeká volejbalový večer roku. Kocouři vstupují do předkola play-off proti Ostravě Základní část sezony je u konce a přichází chvíle, na kterou čekali hráči i fanoušci. … SPORT Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo vnitra informuje o končící platnosti občanských průkazů. To se týká lidí … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami se vrací filmový festival Jeden svět, který přináší dokumentární snímky o … NEPŘEHLÉDNĚTE Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Vandalismus v Příbrami se projevuje od poničených košů a laviček až po ohnuté stožáry … FOTOGALERIE V Občově hořela autodílna, hasiči byli na místě dva dny V Občově hořela autodílna, hasiči byli na místě dva dny Několik hasičských jednotek zasahuje v Občově u požáru autodílny. AKTUALIZOVÁNO Známe 16 postupujích v anketě. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Známe 16 postupujích v anketě. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Velká čtenářská anketa na portálu pribram.cz, která hledá nejoblíbenější fotbalový … SPORT
Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Okolí rožmitálského zámku má za sebou další výrazné zlepšení. Skupina místních … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz