Při nehodě vylétl motor z auta, opilá řidička skončila v nemocnici
13. října 2020 (12:52)
foto: sxc
Policisté řešili dopravní nehodu nedaleko obce Lovčice, kde opilá řidička narazila do stromu.
Operační středisko středočeské policie přijalo 10. října po jedné hodině ranní oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla v katastru obce Kosova Hora na Příbramsku. Po příjezdu záchranných složek bylo zjištěno, že vozidlo řídila mladá žena, která udělala řidičský průkaz teprve před třemi lety.
Policisté začali šetřit příčinu nehody. „Nedaleko obce Lovčice nezvládla jednadvacetiletá řidička své vozidlo a po projetí zatáčky dostala smyk. Auto poté přejelo do protisměru, následně sjelo do svahu, a nakonec narazilo do vzrostlého stromu,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová s tím, že nárazem se z automobilu uvolnil motor, který přelétl přes celou komunikaci.
„Při dechové zkoušce u řidičky policisté naměřili jedno promile alkoholu,“ doplnila Schindlová. Žena utrpěla lehká zranění a byla převezena do nemocnice.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_PČR
autor: Jana Fedorová
Další články
Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den
Jindřichohradecká úzkokolejka se po 3,5 letech pauzy vrátila na koleje a nabízí přesně …
TIP NA VÝLET
Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce
Po zveřejnění článku o hrající fontáně na náměstí Arnošta z Pardubic, která je už …
ANKETA
Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram
Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi …
SOUTĚŽ
Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit
Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i …
ZAJÍMAVOSTI
Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku
Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že …
POČASÍ
Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září
Oblastní nemocnice Příbram má jako první nemocnice v ČR k dispozici nejnovější …
AKTUÁLNĚ
Fesťáczek Presents poprvé ovládne Lesní divadlo Skalka. Rodiny čeká den plný hudby, divadla i zábavy
Rodinný festival Fesťáczek letos přichází s novým názvem Fesťáczek Presents a vůbec …
AKTUÁLNĚ
Nový hit internetu: Espresso s energy drinkem. Opravdu funguje, nebo je to jen trend?
Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje nový nápoj, který si získává stále větší …
ZAJÍMAVOSTI
Brdonoš je plnoletý. 18. ročník přinese změny, které tu ještě nebyly
V Podlesí se chystá 18. ročník triatlonu Brdonoš. Letos s novým konceptem, ale se …
SPORT
Policie varuje: Koloběžkáři riskují pokuty i vážné nehody.
Elektrokoloběžek na silnicích rychle přibývá, s nimi ale i počet přestupků a …
DOPRAVA




