27. 4. svátek má Jaroslav




Při čelní srážce s autobusem na Příbramsku se vážně zranil řidič auta

NEJČTENĚJŠÍ
19. září 2023   (13:19)
Při čelní srážce s autobusem na Příbramsku se vážně zranil řidič auta
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka

Pro zraněného řidiče letěl vrtulník leteckých záchranářů.


U Jesenice na Příbramsku se dnes střetl autobus s osobním autem. Řidič v autě zůstal zaklíněný, po vyproštění ho do nemocnice přepravil vrtulník. Cestujícím v autobuse se nic nestalo, policisté komunikaci obousměrně uzavřeli. Informace pribram.cz potvrdili policejní mluvčí Pavel Truxa, mluvčí krajských záchranářů Monika Nováková a mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Nehoda se stala ve čtvrt na jednu na silnici 4H. „Třiačtyřicetiletý řidič osobního vozidla z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru. Řidič autobusu se snažil střetu předejít, částečně vyjel mimo komunikaci, ale vozidla se přesto čelně srazila,“ řekl Truxa.
Podle Kerekové byl řidič v osobním vozidle zaklíněný, hasiči ho museli vyprostit a předat záchranářům. „V autobuse cestovalo přibližně padesát lidí, nikdo z nich by neměl být zraněný. Na místo jede náš evakuační autobus,“ uvedla Kereková.
Vrtulník leteckých záchranářů přepravil muže do Fakultní nemocnice v Motole. „Utrpěl mnohočetná poranění, lékař mu musel zajistit dýchací cesty,“ dodala Nováková.

Podle předběžného odhadu bude silnice kvůli odstraňování následku nehody uzavřená do 15:30.

foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Karolína Urbanová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod … LIFESTYLE
Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Hornickou minulost města připomíná venkovní výstava, která je k vidění na náměstí T. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz