24. 8. svátek má Bartoloměj

Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy

AKTUÁLNĚ
24. dubna 2018   (21:15)
Dalších 11 fotografií v galeriiPrávě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy

Na hranici města Příbrami v těchto chvílích likvidují oheň v travním porostu profesionální i dobrovolní hasiči


Nedaleko ulice Rožmitálská zasahují hasiči z HZS Příbram a SDH Březové hory. V lesním úseku došlo k vzplanutí trávy asi na 15 metrech čtverečních. Příčina je v tuto chvíli neznámá, ale původcem mohl být i nedopalek cigarety. Hasiči likvidují postupně ohniska a kontrolují prostory termokamerou.

Nedaleko ulice Rožmitálská zasahují hasiči z …

Fotogalerie

Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy () Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (1) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (2) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (3) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (4) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (5) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (6) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (7) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (8) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (9) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (10)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
Foto: dab

autor: mipDalší články

Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Zaměstnanci energetické společnosti pracují na odstranění závady 24. srpna 2019   (19:29) Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Koncert se uskuteční v Hornickém muzeu v Příbrami. 24. srpna 2019   (15:18) V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika Ani k jednomu z tzv. křížových domů se nedostane výšková technika. Kritických míst je však v Příbrami daleko více 24. srpna 2019   (12:10) Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz