19. 5. svátek má Ivo

Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy

AKTUÁLNĚ
24. dubna 2018   (21:15)
Dalších 11 fotografií v galeriiPrávě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy

Na hranici města Příbrami v těchto chvílích likvidují oheň v travním porostu profesionální i dobrovolní hasiči


Nedaleko ulice Rožmitálská zasahují hasiči z HZS Příbram a SDH Březové hory. V lesním úseku došlo k vzplanutí trávy asi na 15 metrech čtverečních. Příčina je v tuto chvíli neznámá, ale původcem mohl být i nedopalek cigarety. Hasiči likvidují postupně ohniska a kontrolují prostory termokamerou.

Nedaleko ulice Rožmitálská zasahují hasiči z …

Fotogalerie

Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy () Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (1) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (2) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (3) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (4) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (5) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (6) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (7) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (8) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (9) Právě teď: Výjezd příbramských hasičů si vyžádal požár trávy (10)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
Foto: dab

autor: mipDalší články

„V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47) Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize SFC Opava - 1.FK Příbram 2:1 (1:0) V sobotu 18. května zavítala ve čtvrtém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY Příbram na stadion v Městských sadech. 18. května 2019   (20:55) Cyklistická koncepce města Cyklistická koncepce města Vítězem prvního ročníku participativního rozpočtu Společně pro Příbram se v loňském roce stal návrh Josefa Hovorky Cyklistická koncepce města – Příbram na kole. S ohledem k blížící se realizaci město vydává dotazník, ve kterém se můžete vyjádřit. 18. května 2019   (17:34) Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Vzniklá škoda byla vyčíslena na více než 30 tisíc korun. 18. května 2019   (14:56) Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Počet volných míst je omezený a pravděpodobně neuspokojí poptávku všech zájemců. 18. května 2019   (11:56) Další Američan v Příbrami Další Američan v Příbrami Příbram Bobcats posiluje! Kromě amerického trenéra, o kterém jsme vás již informovali, tento týden přiletěl i Malik Washington. Dvaadvacetiletý rodák z Californie, donedávna hrající za Faulkner University. 18. května 2019   (09:20) Město si podle Vařeky může rekonstrukci aquaparku dovolit Město si podle Vařeky může rekonstrukci aquaparku dovolit I když jsou očekávané náklady přes 370 milionů korun značně vysoké, pro město tato investice není smrtící, řekl končící starosta Jindřich Vařeka. O projektu aquaparku budou v pondělí opět jednat zastupitelé. 18. května 2019   (06:58) V Příbrami a okolí se tento víkend nudit nebudete V Příbrami a okolí se tento víkend nudit nebudete Sobotní den slibuje téměř letní počasí. 17. května 2019   (20:46) Neznámý pachatel odcizil pod rouškou tmy 40 lahví alkoholu Neznámý pachatel odcizil pod rouškou tmy 40 lahví alkoholu Za přečin krádeže pachateli v případě dopadení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. 17. května 2019   (17:51) Den plný emocí opět v Příbrami Den plný emocí opět v Příbrami Zábavný den, aktivity pro děti, občerstvení zadarmo. Oblíbená akce pro celou rodinu Peugeot Emotion Day je po roce opět v Příbrami. Na co se můžete ve STŘEDU 22. KVĚTNA těšit? 17. května 2019   (15:40) PRKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz