Právě teď: Traktor vrazil vidle do cesty projíždějícímu vlaku
AKTUÁLNĚ
7. března 2018 (18:34)
foto: pribram.cz
Veškeré složky IZS vyjely k nahlášené dopravní nehodě v obci Bratkovice nedaleko Příbrami. Na místě bylo zjištěno pouze poškození vlaku a traktoru
Ke kuriózní dopravní nehodě došlo v těchto chvílích na železničním přejezdu v obci Bratkovice na Příbramsku. Projíždějící rychlík se v těchto místech střetl s traktorem, respektive s jeho vidlemi pro nakládání. Řidič traktoru se pohyboval příliš blízko železniční tratě a vidle na nabírání balíků při otáčení soupravy nechal v cestě právě projíždějícímu vlaku.
Na místě nedošlo naštěstí k žádnému zranění ani u cestujících ve vlaku. Hmotné škody menšího rozsahu zaznamenala pouze vlaková souprava a nakládací mechanismus John Deere.
Trať v místě události je uzavřena. Cestující budou do cílové stanice vlaku přepraveni náhradní dopravou, která se v těchto chvílích zajišťuje.
O předchozí dnešní nehodě jsme psali v článku: Aktuálně: Po střetu dvou vozidel skončil Citroën mimo komunikac
Na místě nedošlo naštěstí k žádnému zranění ani u cestujících ve vlaku. Hmotné škody menšího rozsahu zaznamenala pouze vlaková souprava a nakládací mechanismus John Deere.
Trať v místě události je uzavřena. Cestující budou do cílové stanice vlaku přepraveni náhradní dopravou, která se v těchto chvílích zajišťuje.
O předchozí dnešní nehodě jsme psali v článku: Aktuálně: Po střetu dvou vozidel skončil Citroën mimo komunikac
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: mip
Další články
Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA
Příbramský klub BC Příbram má nového mistra České republiky. Jednadvacetiletý zápasník …
SPORT
Příbram řeší bizarní problém: spodní prádlo spláchnuté ve veřejné toaletě vyřadilo WC z provozu.
Jen pár hodin před začátkem Hornických slavností muselo město řešit nepříjemnou …
Potkali jste zmiji nebo užovku?
Sezona je v plném proudu a když je příznivé počasí, vyráží do přírody stále více lidí. …
POZNÁVÁME BRDY
Březnici provoní kotlíky plné gulášů, chybět nebude hudba ani zábava
Milovníci gulášů, zbystřete! V sobotu 13. června se na Starém kluzišti v Březnici …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Kdo může za drahé nemovitosti? A může za to vůbec někdo?
Poslední dobou člověk slyší jednu větu skoro na každém kroku: „Ty ceny nemovitostí …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tipy na víkend: Příbram zaplaví horníci z Čech i zahraničí
Na tento víkend připadá jedna z nejvýznamnějších akcí roku - 30. Setkání hornických …
AKTUÁLNĚ
V Příbrami startují Hornické slavnosti. Páteční koncerty zdarma, večer malá hornická paráda
Příbram v pátek 12. června po deseti letech znovu přivítá Hornické slavnosti. Město …
KULTURA
Městu dochází trpělivost. U Pátého hamru vyrostla černá skládka, popelnice ukryly další překvapení
Nejen Příbram trápí černé skládky. Nelegální černou skládku v přírodě a popelnice plné …
FOTO
Most přes dálnici u Jíloviště půjde o víkendu k zemi
Most přes dálnici D4 u Jíloviště se bude bourat a na jeho místě vyroste nový. Důvodem …
AKTUÁLNĚ
Z Pičína do Řitky: Pikantní pochod roku láká na 31 kilometrů recese i trasu pro kočárky
Legendární pochod s originálním názvem je zpět! Už v sobotu 13. června odstartuje 8. …
TIP NA VÝLET










