25. 4. svátek má Marek

Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel

AKTUALIZOVÁNO
11. června 2018   (15:37)
Dalších 10 fotografií v galeriiPrávě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel

K dopravní nehodě došlo na železničním přejezdu


Dopravní nehoda se stala před několika málo okamžiky na železničním přejezdu v Jincích na Příbramsku, který je zabezpečený světelnou signalizací bez závor.
Z dosud neznámých příčin řidič osobního vozu vjel do kolejiště v době, kdy projížděl osobní vlak. Na místo byl povolán vrtulník LZS, který odletěl prázdný. Řidič automobilu utrpěl zranění neslučitelná se životem, záchranáři už mu nedokázali pomoci

Komunikace směrem na Hostomice je momentálně obousměrně uzavřena.

AKTUALIZOVÁNO:

Dle informací od por. Ing. Ladislava Holomčíka - tiskového mluvčího HZS Středočeského kraje

V pondělí 11. června pár minut po půl třetí odpoledne byla na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášena vážná nehoda na železničním přejezdu v obci Jince na Příbramsku, kde se podle oznamovatele střetl motorový vlak s osobním autem. 

Operační důstojník k události vyslal profesionální jednotky ze stanic HZS Hořovice a HZS Příbram. Zároveň byli o události vyrozuměni drážní hasiči, kteří na místo vyslali jednotku Hasičské záchranné služby Správy železniční dopravní cesty z Plzně.
Nehoda se stala v prostoru železničního přejezdu P551, který je na křížení silnice II/115 s tratí číslo 200 mezi Berounem a Pískem. Po střetu bylo osobní vozidlo odhozeno mimo koleje, kde skončilo převrácené koly vzhůru. Ve vlaku, který zůstal stát na kolejích dvě stě metrů od přejezdu, cestovalo asi 25 osob. Cestující i strojvedoucí vyvázli z kolize bez zranění. Provoz na jednokolejné trati byl zastaven a dráhy zajistily náhradní autobusovou dopravu.

Řidič osobního vozidla zůstal zaklíněn v kabině, odkud ho hasiči vyprostili pomocí hydraulického nářadí. Utrpěl však vážná zranění, kterým podle lékařky zdravotnické záchranné služby na místě podlehl. Přivolaný vrtulník tak odletěl z místa prázdný. Událost si převzali drážní hasiči a obě jednotky HZS Středočeského kraje se vrátily na své základny.

Příčinami nehody se zabývá policie ve spolupráci s Drážní inspekcí. Po dobu zásahu zálohovala stanici HZS Hořovice jednotka SDH obce Komárov.

Dopravní nehoda se stala před několika málo …
Nechráněný železniční přejezd u obce Jince

Nechráněný železniční přejezd u obce Jince

Fotogalerie

Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel () Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (1) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (2) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (3) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (4) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (5) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (6) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (7) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (8) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: tisková mluvčí PČR: por. Bc. Monika Schindlová
pribram.cz
Foto a info: por. Ing. Ladislav Holomčík tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje

autor: top, Foto mip, japDalší články

Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17) Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Společnost musela vysvětlit podezřele nízkou nabídku a další formality. 24. dubna 2019   (06:06) Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Silnice I/18 byla uzavřena 23. dubna 2019   (18:56) AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Na místě operuje 11 jednotek hasičů. 23. dubna 2019   (16:43) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz