Ponorné čerpadlo, které pravděpodobně zabíjelo, bylo zakoupeno v hobby marketu
Nepřehlédněte
21. července 2020 (20:47)
Policie prověřuje úmrtí tří lidí, kteří byli v pondělí večer nalezeni na hladině rybníka ve Lhotě u Příbramě. V případu byla nařízena soudní pitva. Při tragické události zemřel otec, syn i vnuk.
Okolnosti události prověřuje příbramská kriminální policie. Starostka obce Eva Drmlová zrušila i sobotní pouťovou veselici.
Tělo svého manžela, syna a vnuka našla paní Vlasta, která se slzami v očích popsala pro Blesk.cz nejhorší chvíle svého života.
„Přišla jsem z práce a slyšela, jak jede a hučí čerpadlo, tak jsem ho vytáhla ze zásuvky, pejskové mi tam štěkali u vrat, co máme k rybníku. Vzala jsem baterku a tam jsem je viděla všechny tři u kraje. Vytáhla jsem akorát to čerpadlo,“ popsala zdrcená žena pro Blesk.cz.
Zesnulý nejstarší muž byl povoláním elektrikář, v posledních letech pracoval jako taxikář. „Byl puntičkář, takže si rozvody, prodlužováky a tak dělal sám. Všechno bylo v pořádku, všechno mělo hodnotu tak, jak má mít. Takže to muselo být jedině to čerpadlo,“ dodala se slzami v očích s tím, že čerpadlo bylo zakoupeno v hobby marketu. Vyvrátila tím tvrzení diskutujících na sociálních sítích, kteří spekulovali o tom, že si měl čerpadlo vyrábět svépomocí.
Úmrtí členů rodiny oznámila pozůstalá již ráno na sociálních sítích. "S hlubokou ranou v srdci bych vám chtěla oznámit, že nás včera navždy opustili moji milování manžel Radek K., syn Martin M., a vnouček Radeček Š. V našich srdcích zůstanete na věky. Budete nám moc chybět," napsala.
Případem tragické události se zabývá policie. "Prověřujeme podezření pro trestný čin usmrcení z nedbalosti," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.
Úmrtí členů rodiny oznámila pozůstalá již ráno na sociálních sítích. "S hlubokou ranou v srdci bych vám chtěla oznámit, že nás včera navždy opustili moji milování manžel Radek K., syn Martin M., a vnouček Radeček Š. V našich srdcích zůstanete na věky. Budete nám moc chybět," napsala.
Případem tragické události se zabývá policie. "Prověřujeme podezření pro trestný čin usmrcení z nedbalosti," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.
Kolegové Radka chystají v Příbrami smuteční jízdu. O posledním rozloučení kolegů taxikářů budeme informovat.
O tragické události jsme informovali v článku Policie prověřuje úmrtí tří lidí ve Lhotě u Příbramě. Byli nalezeni na hladině rybníka (VIDEO)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Jakub Pečenka
Další články
Nedělní koncert ve Vysoké připomene první vystoupení České filharmonie pod taktovkou Antonína Dvořáka
Slavnostní koncert na počest významné hudební události, která se odehrála před 130 …
Sněhové jazyky a závěje hrozí až do nedělního odpoledne
Kvůli kombinaci prachového sněhu a silnějšího větru se budou v části republiky místy …
Konečně jsme se dočkali zimy, teploty budou padat ještě hlouběji pod bod mrazu
Po začátku zimy a v porovnání s předchozími roky, kdy to v zimních měsících venku …
FOTO
Středočeský kraj podpoří sportovní centra mládeže částkou přesahující čtyřicet milionů korun
Rada Středočeského kraje schválila a doporučila Zastupitelstvu kraje podpořit 25 …
Pochod na Tři krále láká na hraberské koláče i zimní krajinu
Na začátek nového roku se ve Vysokém Chlumci chystá tradiční zimní pochod. Účastníci …
Sněžení zkomplikovalo hromadnou dopravu ve středních Čechách,řada spojů zpožděná
Sněžení zkomplikovalo provoz hromadné dopravy ve Středočeském kraji, řada spojů má …
Jedovatý a mokro milující tajemný obyvatel bukové stráně
V deštivém počasí jsem ho nacházel nejčastěji. A vlastně právě za deště jsem ho kdysi …
Příroda
Silvestr v zooparku: splašený vůl, útěk daňků a sousedské napětí. Majitel kritizuje postup policie
Silvestrovská noc v ZOOparku jeleni Homole u Dobříše se podle majitele Antonína Hejny …
FOTOGALERIE
Opakovaná krádež na zámku Hluboš. Zloděj ukradl předměty spojené s osobností T. G. Masaryka a českou historií
V noci z 31. prosince 2025 na 1. ledna 2026 došlo k další krádeži na zámku Hluboš, …
Středočeský kraj bude letos stavět obchvaty a vybere železničního dopravce
Středočeský kraj bude stavět obchvaty měst a společně s Prahou vybere dopravce na …





