20. 1. svátek má Ilona




Pomozte nám sbírat plyšáčky !

15. května 2017   (15:30)
Pomozte nám sbírat plyšáčky !
foto: pribram.cz

Dobrovolný hasič Zdeněk Studený svezl již několik balíků plyšáčků a většinu jich stačil sám rozvézt po složkách IZS. Pomůžete i vy se sběrem?!


Vzhledem k tomu, že jsme postřehli velmi záslužnou iniciativu, rozhodl se náš portál pribram.cz ji podpořit. Jeden z řad dobrovolných hasičů v našem regionu přišel s nápadem pomoci jednotkám IZS, při zásazích, kde jsou přítomny malé děti. Nezáleží na tom, zda se jedná o požár, dopravní nehodu nebo jinou událost, smyslem pomoci je, co největší měrou malé účastníky těchto nepříjemných chvil, co nejrychleji odreagovat a pomoci jim na ty nepříjemné chvilky zapomenout co nejdříve.
Proto nyní citujeme z výzvy Zdeňka:

Víte, že složky IZS, pokud zachraňují, nebo pomáhají tam, kde jsou malé děti, používají k jejich uklidnění a rozptýlení malé plyšové hračky? Tyto hračky pak dětem zůstávají. Mé děti nedavno pár plyšáku vyřadily a společně jsme je věnovali ZZS Dobříš. Rád bych touto cestou oslovil své znamé a kamarady z Dobříše a okolí, prostřednictvím portálu pribram.cz i lidi z Příbramska, pokud budete vyřazovat nějaké plyšáky menších rozměrů, ozvěte se nám. V současné době vyvolal tento nápad neobvyklý zájem a tak již putovala řada předaných plyšáků nejen na některé stanice HZS a ZZS, ale počítá se i s rozšířením této akce na další jednotky, například na Berounsku a Příbramsku.

Pokud se vám myšlenka líbí, podpořte ji. Kontaktovat můžete přímo autora nápadu a nebo naši redakci. V souvislosti s tím, že Zdeněk již věnoval nemalé úsilí a prostředky svážení a rozvozu plyšáků, nabídli jsme mu, že pro ty, kteří to mají blíže do Příbrami a nebo v ní a jejím okolí bydlí, je možné darované plyšáčky předat v naší redakci, odkud poputují k autorovi myšlenky pro další rozvoz a nebo je pomůže předat naše redakce na sjednaná místa.

Plyšáčky můžete nosit do naší redakce v pracovní dny od 9:00 do:14:00 po tel. domluvě na čísle 800 152 151 a nebo zaslat SMS iniciátorovi akce Zdeňkovi na číslo 724 008 940.
Pokud se vám myšlenka líbí, podpořte ji. …
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MP








Další články

Polární záře ve středních Čechách. Snímky ze Sedlčanska vás dostanou Polární záře ve středních Čechách. Snímky ze Sedlčanska vás dostanou Předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu se v pondělí večer potvrdily. Nad … Počasí Chřipka není jen rýmička. Ohrožuje hlavně chronicky nemocné, varují lékaři Chřipka není jen rýmička. Ohrožuje hlavně chronicky nemocné, varují lékaři Chřipka patří mezi vysoce infekční virová onemocnění dýchacích cest a každoročně … Pět důležitých důvodů, proč mít v zimě auto dokonale očištěné a perfektní výhled Pět důležitých důvodů, proč mít v zimě auto dokonale očištěné a perfektní výhled Zima dává řidičům zabrat. Sníh, námraza a špatná viditelnost jsou každodenní realitou. … Srdce Příbrami v Sydney: Adéla Křenková slaví bronz z MS Srdce Příbrami v Sydney: Adéla Křenková slaví bronz z MS České juniorky to dokázaly — potřetí v řadě vezou domů medaili z mistrovství světa. V … Sport Živá voda. Tradice, mýty nebo skutečnost? Živá voda. Tradice, mýty nebo skutečnost? Voda nabraná v noci z 18. na 19. ledna je podle starých tradic i některých moderních … Zajímavosti Gastro agent: Pizzeria Sicilia Gastro agent: Pizzeria Sicilia Fast‑food má být rychlý, jednoduchý a cenově přijatelný. Ale i u rychlého občerstvení … Fast food Obrázky nejen příbramské: Nová výstava v nemocniční galerii představuje deset let tvorby Karla Plačka Obrázky nejen příbramské: Nová výstava v nemocniční galerii představuje deset let tvorby Karla Plačka Galerie Gaudii gratia Oblastní nemocnice Příbram hostí novou fotografickou výstavu s … Brdské lesy se mění. Díky péči VLS jsou zdravější, pestřejší a lépe odolávají klimatickým výzvám Brdské lesy se mění. Díky péči VLS jsou zdravější, pestřejší a lépe odolávají klimatickým výzvám Brdy procházejí v posledních letech výraznou proměnou. Území, které ještě nedávno … Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Toxické vztahy tu byly vždy, ale až v posledních letech se o nich mluví otevřeně a …
Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Podlesí se i v letošním roce chystá na tradiční masopustní veselí, které každoročně … Masopust
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz